www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

28.02.2020 Murapol Nadmorskie Tarasy. 151 nowych mieszkań w sprzedaży

Grupa Murapol poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży lokali oferowanych w kolejnym etapie gdyńskiej inwestycji Nadmorskie Tarasy. Oferta... więcej »

27.02.2020 Rezydencja Iwicka. Yareal buduje nowe mieszkania na Mokotowie

Na warszawskim Mokotowie Yareal rusza z budową najnowszej inwestycji mieszkaniowej. Rezydencja Iwicka, w ramach której powstaną cztery,... więcej »

26.02.2020 Murapol wprowadza do sprzedaży 273 nowych mieszkań

Firma Murapol poszerza swoją ofertę sprzedażową o kolejne 273 nowe mieszkania, które powstają w ramach inwestycji Murapol Dzieci Warszawy... więcej »

26.02.2020 Przeciętny metraż mieszkania kurczy się od 6 lat. Dlaczego?

Bywały czasy, kiedy przeciętny metraż mieszkania rósł w naszym kraju z roku na rok. Ta sytuacja należy już jednak do przeszłości. Ostatnie... więcej »

24.02.2020 Wynajem mieszkania coraz mniej rentowny. Najgorzej w Gdyni

Spada rentowność wynajmu mieszkania. Z najnowszych danych opublikowanych przez Expandera i Rentier.io wynika, że przeciętna stopa zwrotu z... więcej »

24.02.2020 Prefabrykaty w nowych inwestycjach mieszkaniowych?

W swojej najnowszej sondzie serwis Dompress.pl zapytał przedstawicieli funkcjonujących na rodzimym rynku deweloperów o stosowane przez nich... więcej »

24.02.2020 Wyburzanie ścian działowych w mieszkaniu z wielkiej płyty dozwolone?

Wielka płyta cieszy się wśród Polaków niesłabnącą popularnością i nic nie wskazuje na to, aby sytuacja ta w najbliższej przyszłości... więcej »

24.02.2020 Osiedle przy Marinie. Nowe mieszkania w Baranowie pod Poznaniem

W podpoznańskim Baranowie Agrobex buduje Osiedle przy Marinie. W ofercie dewelopera znalazły się nowe mieszkania usytuowane w domach w zabudowie... więcej »

23.02.2020 Jak inwestować w nieruchomości? Poznaj najlepsze sposoby!

Eksperci Nowodworski Estates radzą w jaki sposób najlepiej inwestować w nieruchomości. Pierwszym z zalecanych sposobów jest zakup mieszkania,... więcej »

21.02.2020 Masz mieszkanie na wynajem? Zobacz, jak ograniczyć koszty eksploatacyjne

Mieszkanie na wynajem to inwestycja która cieszy się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością, co jest efektem m.in. rekordowo nisko... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl