www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

15.06.2021 Budowa domu przy lesie - pod jakimi warunkami?

Budowa domu jednorodzinnego w pobliżu lasu jest możliwa, jednak tylko pod pewnymi warunkami. Ekspert Saveinvest Sp. z o.o. wyjaśnia jak prawo... więcej »

14.06.2021 Rynek mieszkaniowy coraz bardziej odporny na kolejne fale pandemii

Wybuch pandemii spowodował wielką niepewność, co wpłynęło także na decyzje zakupowe mieszkań. Ale z każdą kolejną falą pandemii było... więcej »

14.06.2021 Nowy Ład: zakup nieruchomości bez wkładu własnego receptą na problemy mieszkaniowe?

Polski Nowy Ład zakłada dwie formy pomocy dla kupujących pierwsze mieszkanie - bon mieszkaniowy będący forma dopłaty i gwarancje rządowe... więcej »

14.06.2021 Jak pandemia zmieniła plany inwestycji mieszkaniowych?

Serwis nieruchomości dompress.pl zapytał deweloperów, czy pandemia miała wpływ na projekty ich inwestycji mieszkaniowych. Lockdown... więcej »

14.06.2021 Nie każdy będzie mógł prowadzić biuro nieruchomości

Pośredników nieruchomości czekają zamiany w związku z wejściem w życie nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz... więcej »

10.06.2021 Ile kosztuje mieszkanie do wynajęcia? Rozpiętość cen jest ogromna

Wynajęcie mieszkania w jednym z polskich miast nie musi kosztować wiele, pod warunkiem jednak, że nie zależy nam na wysokim standardzie w... więcej »

10.06.2021 Nowy Ład: 40 000 zł dopłaty na mieszkanie spółdzielcze?

Ogłoszony niedawno Nowy Polski Ład zawiera kilka rozwiązań w zakresie polityki mieszkaniowej: gwarancje wkładu kredytów mieszkaniowych i bony... więcej »

09.06.2021 Instytucjonalny najem mieszkań. Resi4Rent nowym liderem

Ekspert portalu GetHome.pl analizuje aktualna sytuację na rynku najmu instytucjonalnego w Polsce. Liderem jest teraz firma Resi4Rent, która... więcej »

09.06.2021 Budowa ogrodzenia - jakie formalności?

Artykuł przygotowany przez Saveinvest Sp. z o.o. na temat formalności przy budowie ogrodzenia. Czy potrzebne jest pozwolenie na budowę, czy... więcej »

08.06.2021 Osiedle Latte na warszawskich Bielanach od Unidevelopment

Osiedle Latte to nowa inwestycja od Unidevelopment, która powstanie na Bielanach w Warszawie. To nowoczesny budynek, w którym znajdą się 124... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 . 4 następne »
źródło: eGospodarka.pl