www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

31.03.2020 Tarcza Antykryzysowa: centra handlowe bez pomocy

Tarcza antykryzysowa, czyli specustawa stanowiąca zbiór przepisów mających chronić polską gospodarkę przed skutkami rozprzestrzeniające... więcej »

30.03.2020 Nowe mieszkania w Łodzi. Trei buduje Osiedle Kraft

Nowe mieszkania w Łodzi. Trei Real Estate GmbH (Trei), deweloper, który znany jest w naszym kraju głównie z realizacji parków handlowych,... więcej »

28.03.2020 Jaki był rynek mieszkaniowy tuż przed koronawirusem?

Niespodziewany atak koronawirusa zaskoczył wszystkich i choć w Polsce jesteśmy dopiero na początku pandemii, to już wiadomo, że jej skutki -... więcej »

27.03.2020 Rewitalizacja kamienicy: 49 nowych mieszkań przy Matejki w Poznaniu

Deweloper Constructa Plus oferuje 49 nowych mieszkań na terenie poznańskiego Łazarza, realizowanych w ramach rewitalizacji secesyjnej kamienicy... więcej »

27.03.2020 Perspective: francuski deweloper buduje nowe mieszkania we Wrocławiu

Ulica Kwidzyńska, spokojny fragment wrocławskiej dzielnicy Kowale, niedalekie sąsiedztwo Kanału Żeglugowego oraz terenów spacerowe nad Odrą.... więcej »

27.03.2020 Miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Ile kosztują?

Decydując się na zakup mieszkania od dewelopera, trzeba liczyć się, że wydatki nie ograniczą się jedynie do samego lokum, ale wiązać się... więcej »

26.03.2020 Koronawirus a ceny mieszkań. Będzie taniej czy nie?

Najbliższe tygodnie przyniosą niewątpliwe wyhamowanie dynamiki obrotów na rynku nieruchomości, można się również spodziewać zawirowań... więcej »

26.03.2020 Koronawirus a praca pośrednika nieruchomości

W dobie pandemii koronawirusa praca pośrddnika nieruchomości musi wyglądać inaczej niż zazwyczaj. Jak poradzić sobie w nowej sytuacji? Jakie... więcej »

25.03.2020 Rynek nieruchomości: skąd nagły wysyp przejęć polskich deweloperów?

W 2017 roku jeden z głównych polskich deweloperów - Robyg -został przejęty przez fundusz kontrolowany przez Goldman Sachs. Jak pisze... więcej »

25.03.2020 Koronawirus a rynek nieruchomości EMEA?

Optymistyczny scenariusz zakłada, że po spadkach w pierwszym półroczu wzrost gospodarczy w regionie EMEA osiągnie w drugiej połowie roku... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl