www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

03.08.2020 Rynek mieszkaniowy oczami pośredników: jakie zmiany i perspektywy?

Wybuch pandemii zatrząsł wszystkimi dziedzinami życia i gospodarki, nie omijając przy tym rynku mieszkaniowego. Potwierdzeniem tego są zebrane... więcej »

03.08.2020 Wynajem mieszkania o 34% droższy niż rata kredytu

Po notowanych ostatnio spadkach wynajem mieszkania osiągnął ponownie cenę sprzed roku - czytamy w raporcie opublikowanym przez Expandera i... więcej »

01.08.2020 Zakup nieruchomości przez cudzoziemca: jakie warunki?

Robert Tomaszewski, Prezes Zarządu w firmie Saveinvest Sp. z o.o., wyjaśnia zawiłości zakupu nieruchomości przez cudzoziemca. Co do zasady,... więcej »

30.07.2020 Na bloki poczekasz 2 lata, budowa domu trwa jeszcze dłużej

Z analizy przeprowadzonej przez serwis RynekPierwotny.pl wynika, że na mieszkanie w nowych blokach Polacy czekają około 2 lata. Znacznie... więcej »

30.07.2020 Nowe mieszkania w Poznaniu: ruszyła przedsprzedaż II etapu Murapol Nowe Miasto

Murapol poszerza swoją ofertę mieszkaniową w stolicy Wielkopolski. Do sprzedaży trafiło właśnie 270 nowych mieszkań realizowanych w ramach... więcej »

29.07.2020 Wynajem mieszkania: są szanse na niższe ceny, ale nie w stolicy

Szczyt sezonu na wynajem mieszkania zwyczajowo przypada na kilka tygodni przed rozpoczęciem roku akademickiego. Podobnie będzie i teraz, o ile... więcej »

28.07.2020 Polski rynek nieruchomości transparentny. Mamy miejsce w TOP 20

Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Australia to najbardziej transparentne dziś rynki nieruchomości naszego globu. Kolejne pozycje przypadły w... więcej »

28.07.2020 Dekpol Deweloper: 76 nowych mieszkań na Wyspie Sobieszewskiej

Nowe mieszkania na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Zaplanowane przez Dekpol Deweloper dwie inwestycje Lazur Park oraz Villa Neptun powiększą... więcej »

25.07.2020 Działki rekreacyjne i mieszkania z ogródkiem. Tak kupujemy podczas pandemii

Wybuch pandemii nie pozostał bez wpływu na zachowania zakupowe Polaków. Widoczne jest to również na rynku nieruchomości. Z analizy eksperta... więcej »

24.07.2020 Ceny mieszkań oparły się pandemii, inaczej kredyty hipoteczne

Wybuch pandemii ani nie obniżył cen mieszkań, ani też nie obniżył zainteresowania nieruchomościami. Po chwilowym wyhamowaniu rynek wrócił... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 następne »
źródło: eGospodarka.pl