www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

31.05.2020 Wynajem mieszkania tanieje przez koronawirusa. Na co mogą liczyć najemcy?

Epidemia koronawirusa nie wstrząsnęła rynkiem nieruchomości. Ucierpiały jedynie ceny wynajmu, ale zdaniem ekspertów ten stan jest tymczasowy.... więcej »

30.05.2020 Kupno działki w czasie epidemii. Na co zwrócić uwagę?

W czasach pandemii wielu Polaków zaczęło rozglądać się za możliwością inwestycji w nieruchomość gruntową. Z jednej strony powodem tego... więcej »

29.05.2020 Nowe mieszkania w Ursusie. Rusza II etap osiedla Ligia

Ursus - Skorosze, okolice ulicy Kolorowej. To właśnie w tej lokalizacji powstaje realizowane przez Profbud osiedle Ligia. Deweloper poinformował... więcej »

29.05.2020 Koszty budowy pozostaną stabilne, ale istnieją ryzyka

W ostatniej dekadzie koszty budowy stabilnie pięły się w górę, osiągając dzisiaj poziom o około 20 proc. wyższy aniżeli przed 10 laty.... więcej »

28.05.2020 7 czynników, które hamują spadki cen mieszkań

Rynek mieszkaniowy dość skutecznie oparł się pandemii. Wprawdzie w kwietniu widoczne było pewne osłabienie, to już jednak maj zaowocował... więcej »

28.05.2020 Budowa domku letniskowego: zgłoszenie czy pozwolenie na budowę?

Wraz z nastaniem pandemii działki rekreacyjne zyskały znacząco na popularności. Naturalnym tego efektem jest również zainteresowanie budową... więcej »

28.05.2020 Inwestowanie w nieruchomości receptą na trudne czasy

Jaka przyszłość czeka rynek nieruchomości po pandemii koronawirusa? Trudno na to pytanie w tej chwili odpowiedzieć. Natomiast ekspert portalu... więcej »

27.05.2020 Czy spadło tempo budowy mieszkań?

Czy w związku z utrudnieniami spowodowanymi z wybuchem pandemii koronawirusa spadło tempo budowy mieszkań? Odpowiadają deweloperzy ankietowani... więcej »

27.05.2020 Dlaczego popyt na ogródki działkowe rośnie?

Uciążliwość izolacji spowodowała gwałtowny popyt na działki rekreacyjne ii ogródki działkowe. Ten wzrost popytu przełożył się niestety... więcej »

27.05.2020 Wyspa Solna: nowe apartamenty w Kołobrzegu

Powiększa się Wyspa Solna w Kołobrzegu. Trwa właśnie budowa drugiego etapu tej inwestycji, w której zaplanowano powstanie 10-kondygnacyjnego... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl