www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

20.10.2020 Praca tymczasowa nie tylko na czas kryzysu

Wprawdzie na początku pandemii pracownicy tymczasowi byli tymi, którzy pracę tracili w pierwszej kolejności, to jednak po odbiciu rynku popyt... więcej »

20.10.2020 Zarobki programisty w pandemii. Czy są powody do obaw?

O zarobkach programisty krążą już legendy i właściwie nie jest to zaskoczeniem, ponieważ rzeczywiście znacznie przewyższają one średnią... więcej »

19.10.2020 Średnia krajowa wg GUS to 5372 zł, dynamika wzrostu nabrała rozpędu

Wrześniowa średnia krajowa okazała się wyższa od zarobków z sierpnia - poinformował właśnie GUS. W minionym miesiącu przeciętne... więcej »

14.10.2020 Branża finansowa - od czego zależy wysokość zarobków?

Sedlak & Sedlak sprawdził od czego zależy wysokość wynagrodzenia w branży finansowej. Przeanalizowano 5 szczebli organizacji (pracownik... więcej »

12.10.2020 3 sposoby na absencje i rotację pracowników

Absencje i rotacja pracowników to problem, z którym firmy często mierzą się podczas wakacji, ale również w okresie jesienno-zimowym, a więc... więcej »

09.10.2020 ZUS: czy na kwarantannie przysługuje zasiłek chorobowy?

Pracownik, zleceniobiorca czy przedsiębiorca skierowany na kwarantannę lub izolację, ma prawo do świadczeń pieniężnych z ZUS. Warunkiem ich... więcej »

06.10.2020 Rekrutacja: oto największe wpadki kandydatów, zobacz jak ich unikać

Rozmowa o pracę to sytuacja oficjalna, więc należy pamiętać, że spóźnienie się na nią jest wyrazem braku profesjonalizmu. CV to nie jest... więcej »

06.10.2020 Zarządzanie talentami w organizacji. Jak je zidentyfikować i zatrzymać?

Talenty to nieoceniona siła organizacji i motor napędowy jej rozwoju. W błędzie jest ten, komu wydaje się, że w czasach pandemii pozyskiwanie... więcej »

04.10.2020 Ile zarabiają prawnicy?

Ile zarabiają prawnicy? Sedlak & Sedlak przebadał tę grupę zawodową w ramach Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń. Okazało się, że 25%... więcej »

30.09.2020 Kreator na PUE ZUS podpowie jak wypełnić wniosek o zaświadczenie A1

ZUS uruchomił na platformie PUE kreator, który pomoże wypełnić wniosek o zaświadczenie A1, wydawane osobom delegowanym do pracy za granicą. więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl