www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

18.09.2020 Ogłoszenia o pracę to nie jest przestrzeń dla nadmiernej kreatywności

Publikowane przez pracodawców ogłoszenia o pracę okazuj się być przestrzenią dla dość sporej kreatywności, o czym świadczyć mogą... więcej »

18.09.2020 Euler Hermes: za wcześnie na stałe odbicie w konsumpcji prywatnej

Sprzedaż detaliczna odradza się po tąpnięciu znacznie szybciej niż miało to miejsce w czasie poprzedniego kryzysu. Eksperci Euler Hermes... więcej »

18.09.2020 GUS: nieco gorsze dane z przemysłu, produkcja węgla spadła o 1/5

GUS opublikował właśnie najnowsze dane odnośnie produkcji przemysłowej w naszym kraju. Okazuje się, że w sierpniu lipcowe odbicie nie... więcej »

18.09.2020 ManpowerGroup: na Dolnym Śląsku i w opolskim najłatwiej o zatrudnienie

Z najnowszych doniesień ManpowerGroup wynika, że w ostatnich trzech miesiącach roku najłatwiej o zatrudnienie będzie w Polsce... więcej »

18.09.2020 Ochrona danych osobowych klientów priorytetem instytucji finansowych

Opublikowany przez Deloitte raport „Reimagining customer privacy for the digital age. Going beyond compliance in financial services” wskazuje,... więcej »

18.09.2020 Indeks Odpowiedzialnego Rozwoju: o czym nie powie nam PKB?

Polska znalazła się na 32. pozycji drugiej odsłony opracowywanego przez Polski Instytut Ekonomiczny Indeksu Odpowiedzialnego Rozwoju. Wskaźnik... więcej »

17.09.2020 Jak wyglądały wakacje w czasach koronawirusa?

Z danych porównywarki rankomat.pl wynika, że decyzje urlopowe Polaków wyraźnie, co zresztą nie jest żadnym zaskoczeniem, zdeterminowane były... więcej »

17.09.2020 Jak zagospodarowaliśmy czas wolny w pandemii?

Wybuch pandemii w istotnym stopniu zmienił nasze życie. Zalecany dystans społeczny oraz praca w systemie home office sprawiły, że wielu... więcej »

17.09.2020 5 głównych trendów w cyfryzacji środowiska pracy

Hybrydowy model pracy, automatyzacja, samoorganizacja, cross-funkcjonalność i dostosowanie do potrzeb, nauka w zakresie nowych obowiązków oraz... więcej »

17.09.2020 Pracodawca musi oferować pracę zdalną. Tak uważa 90% kandydatów

Praca zdalna zrobiła w ostatnich miesiącach zawrotną wręcz karierę. Dziś już wiadomo, że w wielu firmach zadomowi się ona na dobre.... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ] . 3 . 4 ... 11 następne »
źródło: eGospodarka.pl