www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

22.11.2020 10 powodów, dla których warto kupić dom szeregowy

Domy szeregowe święcą ostatnio triumfy popularności. Powodów tego jest wiele. Pierwszym i zasadniczym są koszty - w cenie mieszkania... więcej »

20.11.2020 Warunki mieszkaniowe w Polsce. Jak wypadła analiza 218 miast?

RynekPierwotny.pl prezentuje kolejne zestawienie klasyfikujące polskie miasta, które oferują swoim mieszkańcom najlepsze warunki mieszkaniowe.... więcej »

19.11.2020 Tanie mieszkanie trzypokojowe od dewelopera. Ile zapłacisz?

Serwis nieruchomości Dompress.pl przedstawił wyniki najnowszej sondy zrealizowanej w środowisku działających na rodzimym rynku deweloperów.... więcej »

19.11.2020 Najpopularniejsze portale nieruchomości: co oferują deweloperom?

Firmy deweloperskie o brak zainteresowania rynku nie muszą się ostatnio martwić. Nawet w czasie pandemii popyt na nowe mieszkania, po chwilowym... więcej »

18.11.2020 Zwrot kaucji gwarancyjnej od inwestora po upływie okresu gwarancji

Kaucja gwarancyjna w umowach o roboty budowlane jest właściwie pewnego rodzaju standardem. Pomimo to, jej stosowanie ciągle przysparza... więcej »

16.11.2020 Zakup mieszkania: kto i dlaczego inwestuje na rynku nieruchomości?

Z najnowszego Barometru Metrohouse i Gold Finance wynika, że najbardziej aktywnymi inwestorami na rodzimym rynku nieruchomości z drugiej ręki... więcej »

16.11.2020 Kryzys a ceny mieszkań: wyraźne różnice między rynkiem pierwotnym i wtórnym

Jeszcze na początku pandemii wielu ekspertów sądziło, że spowodowany nią kryzys może doprowadzić do spadków cen mieszkań i to zarówno na... więcej »

16.11.2020 Nowe mieszkania w Gdańsku: Allcon buduje osiedle LINEA

Allcon Osiedla poinformował o swoich planach na najbliższą przyszłość - już w marcu 2021 roku rozpocznie prace związane z realizacją... więcej »

15.11.2020 Ile kosztuje nowe mieszkanie w Warszawie?

W III kwartale br. najwyższe ceny mieszkań w Warszawie uzyskiwano - tradycyjne zresztą - w Śródmieściu, gdzie średnia cena lokum sięgała 1... więcej »

14.11.2020 Kupno mieszkania od dewelopera. Co zmieniła pandemia?

Serwis nieruchomości Dompress.pl przedstawia wyniki najnowszej sondy, którą przeprowadził w środowisku funkcjonujących na rodzimym rynku firm... więcej »

« poprzednie 1 . 2 . [ 3 ] . 4 . 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl