www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

22.06.2020 Tanie mieszkania: co można kupić za 100 tys. zł i czy warto?

Tanie mieszkania w Warszawie, czy innych polskich metropoliach należą raczej do rzadkości. najnowszego Barometru Metrohouse i Gold Finance... więcej »

20.06.2020 Kredyt hipoteczny: długie procedury, małe szanse?

Serwis nieruchomości Dompress.pl przedstawia wyniki kolejnej sondy. Tym razem przedstawicieli funkcjonujących na rodzimym rynku deweloperów... więcej »

20.06.2020 Mieszkanie z rodzicami: brak samodzielności czy ekonomia?

Jeżeli chodzi o mieszkanie z rodzicami do trzydziestki, to Polacy należy do europejskich liderów. Gorzej niż u nas jest jedynie w 9 krajach, w... więcej »

19.06.2020 Ceny mieszkań spadną nawet o 20%?

Przed nami najnowsza odsłona raportu EVALUER INDEX 2019. Czego dowodzi opracowanie autorstwa Emmerson Evaluation? Przede wszystkim podwyżek. W... więcej »

18.06.2020 Kredyty hipoteczne najtańsze w historii, a ceny mieszkań nadal wysokie

Jak wynika z najnowszego raportu Expandera i Rentier.io, ceny mieszkań nadal są o kilkanaście procent wyższe aniżeli rok temu, ale... więcej »

18.06.2020 Kupno mieszkania: na parterze, piętrze czy dwupoziomowe?

Serwis RynekPierwotny.pl przedstawia wyniki najnowszej sondy, w której zapytano przedstawicieli rodzimych deweloperów o preferencje kupujących w... więcej »

18.06.2020 Ceny mieszkań zastygły. W końcu stabilizacja?

Ostatnie miesiące przyzwyczaiły nas, że ceny mieszkań w zasadzie tylko rosną. Majowy odczyt wskazuje jednak na przełamanie tej tendencji -... więcej »

17.06.2020 Co-living. Mamy nowy trend na rynku nieruchomości

Pandemia wywarła przemożny wpływ na wszystkie chyba dziedziny życia i gospodarki, nie omijając przy tym rynku nieruchomości. Wydawać by się... więcej »

16.06.2020 Jak nie przepłacać za ubezpieczenie mieszkania?

Jak czytamy w komunikacie multiagencji Superpolisa Ubezpieczenia, najważniejsza nie jest cena ubezpieczenia mieszkania, ale zakres ochrony, jaką... więcej »

16.06.2020 Czy wynajem mieszkania nadal się opłaca?

Pandemia zatrzęsła wszelkimi chyba dziedzinami życia i gospodarki. Z niektórymi z nich obeszła się jednak dość łaskawie. Dobrym tego... więcej »

źródło: eGospodarka.pl