www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

15.10.2021 Kucharz może prowadzić firmę z 3% ryczałtem ewidencjonowanym

Jesteś kucharzem w restauracji? Fiskus przyznał, że świadcząc swoje usługi nie jako pracownik, a przedsiębiorca, możesz je opodatkować... więcej »

14.10.2021 Spóżnione rozliczenie VAT od WNT: fiskus nadal chce odsetki za zwłokę

TSUE uznał za niezgodne z prawem unijnym polskie regulacje, które wymagają zapłaty odsetek fiskusowi z tytułu nieterminowego rozliczenia WNT.... więcej »

14.10.2021 Dokumentowanie wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów

Ustawa o VAT wskazuje, w jaki sposób winna być udokumentowana wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów, aby sprzedawca mógł zastosować do niej... więcej »

14.10.2021 Pułapka na podatników CIT w Polskim Ładzie: podatku nie unikniesz

Podlegasz pod CIT i uzyskujesz niskie dochody bądź wręcz ponosisz stratę? Dla fiskusa powyższe jest niedopuszczalne. Dlatego też przewidziano... więcej »

13.10.2021 Ulga na złe długi a cesja wierzytelności

Dzięki uldze na złe długi w VAT sprzedawcy/usługodawcy mogą odzyskać ten podatek zapłacony od transakcji, których dłużnicy nie... więcej »

13.10.2021 Najem samochodu osobowego w podatku dochodowym

Im droższy samochód osobowy, tym mniejsza część jego ceny zakupu, leasingu, najmu czy dzierżawy trafi do podatkowych kosztów uzyskania... więcej »

12.10.2021 Pakiet VAT e-commerce - objaśnienia podatkowe

Z początkiem lipca 2021 r. w ramach tzw. slim VAT ustawodawca znowelizował przepisy ustawy o podatku od towarów i usług w zakresie handlu... więcej »

12.10.2021 Konstrukcja pod instalację fotowoltaiczną z ulgą termomodernizacyjną

Ulga termomodernizacyjna pozwala na odliczenie od podstawy od podatku nie tylko wydatków na wykonanie instalacji fotowoltaicznej, która ma... więcej »

12.10.2021 Polski Ład zmieni ryczałt na samochody firmowe używane przez pracowników

Nie wielkość silnika a jego moc będzie decydować o tym, w jakiej wysokości pracodawca rozpozna przychód po stronie pracownika za... więcej »

11.10.2021 Jaki przyjąć kurs faktury korygującej przychód podatkowy?

Ustawy o podatku dochodowym mówią, po jakim kursie przeliczyć wartości z faktur przychodowych wyrażone w walutach obcych. Mówią też w... więcej »

« poprzednie 1 . 2 . [ 3 ] . 4 . 5 . 6 następne »
źródło: eGospodarka.pl