www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

08.10.2020 Nowy JPK_VAT: kody GTU dla usług transportowych i magazynowych

Transport i usługi magazynowe - faktury dokumentujące te czynności będą musiałby być oznaczane kodem GDU 13. Nie chodzi tutaj jednak o... więcej »

07.10.2020 50% koszty uzyskania przychodów nie dla programów komputerowych?

Resort finansów wydał interpretację ogólną, w której odniósł się do stosowania 50% kosztów uzyskania przez twórców. Poruszył w niej... więcej »

07.10.2020 Sprzedaż złotych monet w podatku dochodowym

Złote monety na potrzeby PIT są traktowane jak inne rzeczy. To oznacza, że ich sprzedaż (prywatnie - poza działalnością gospodarczą) nie... więcej »

07.10.2020 Nowy JPK_VAT: GTU dla odpadów, paliw, sprzętu elektronicznego

Odpady, paliwa, sprzęt elektroniczny - to część grup towarów, o których już w rozliczeniach za październik trzeba będzie informować w... więcej »

06.10.2020 Umowa dzierżawy nieruchomości jako dostawa towaru w podatku VAT?

Czy dzierżawa nieruchomości w podatku VAT może być rozliczana jako dostawa towaru a nie świadczenie usług? Tak, o ile zostaną zachowane... więcej »

06.10.2020 Podmioty powiązane w nowym JPK_VAT

Zawierasz transakcje ze spółką, w której posiadasz co najmniej 25% udziałów? A może z przedsiębiorcami należącymi do Twojej rodziny? Już... więcej »

05.10.2020 JPK_VAT a wartość towarów i usług w GTU

Od rozliczeń za październik w wysyłanych JPK_VAT sprzedawcy będą musieli informować o niektórych transakcjach fiskusa, poprzez podanie w... więcej »

05.10.2020 Zastosowanie stawki 0% do WDT gdy błędny numer VAT UE nabywcy

Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów charakteryzuje się preferencyjną stawką VAT w wysokości 0%. Aby jednak ją zastosować, trzeba spełnić... więcej »

05.10.2020 Korekta stawki VAT do sprzedaży udokumentowanej paragonem z kasy fiskalnej

Zawyżyłeś stawkę VAT na sprzedaży paragonowej, a przez to zapłaciłeś fiskusowi wyższy VAT. Organy podatkowe twierdzą, że powyższe... więcej »

02.10.2020 Instalacja fotowoltaiczna jako amortyzowany środek trwały firmy

Nie tylko Kowalscy, ale i firmy coraz częściej zakładają na własne potrzeby instalacje fotowoltaiczne. W przypadku instalacji wykorzystywanej... więcej »

« poprzednie 1 . 2 . [ 3 ] . 4 . 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl