www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

30.09.2021 Biznes patrzy na Łódź. W czym tkwi jej atrakcyjność inwestycyjna?

Wyniki trzeciej edycji badania Business Environment Assesment Study dowodzą wysokiej atrakcyjności Łodzi jako lokalizacji biznesowej. Wystawione... więcej »

30.09.2021 Najem instytucjonalny jest już numerem dwa w Europie

Mieszkania na najem instytucjonalny zajmują drugie miejsce w Europie, zaraz za nieruchomościami biurowymi, wśród sektorów nieruchomości, w... więcej »

29.09.2021 Zakupy online: pandemia zmienia zachowania konsumentów

Wśród Polaków nie brakuje chętnych na zakupy online - przynajmniej raz w życiu przez internet kupowało blisko 8 na 10 z nas. 30%... więcej »

29.09.2021 Colliers: pandemia przyniosła boom na grunty inwestycyjne

Z najnowszej analizy Colliers International wynika, że w I połowie bieżącego roku grunty inwestycyjne pozostawały poza negatywnymi skutkami... więcej »

29.09.2021 Smart shopping po polsku: czy kupujemy sprytnie?

Smart shopping, czyli przemyślane i sprytne zakupy w czasie kryzysu robią furorę na całym świecie. Dużą popularność zyskały również w... więcej »

28.09.2021 Zmiany klimatyczne dostrzega 3/4 Polaków

Trzy czwarte Polaków jest świadoma zmian klimatycznych. Prawidłowo identyfikujemy też przyczyny tych zmian: nadmierna emisja spali i gazów... więcej »

28.09.2021 Hejt w internecie spotyka co 7. z nas. Hejtujemy też sami

Hejterzy to coraz bardziej powszechne zjawisko w polskim internecie. 15% Polaków przyznaje, że w ostatnim roku hejtu w internecie doświadczyło... więcej »

28.09.2021 Savills: nieruchomości logistyczne biją rekordy

Zaprezentowany przez firmę doradczą Savills raport „Think outside the Big Box: Rynek inwestycyjny w sektorze nieruchomości magazynowych i... więcej »

27.09.2021 Event marketing: jaką wartość mają spotkania biznesowe?

Spotkania biznesowe niosą za sobą wartość marketingową. Jaki jest zwrot z inwestycji w ich organizację? Jak jest mierzony? Jakie narzędzia... więcej »

27.09.2021 Gospodarka Niemiec: co po wyborach?

Gospodarka Niemiec mierzy się z transformacją cyfrową, demograficzną i ekologiczną. Są to też główne wyzwania, którym stawić będzie... więcej »

« poprzednie 1 ... 5 . 6 . [ 7 ]
źródło: eGospodarka.pl