układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

28.09.2022 Skutki wojny w Ukrainie utrudniają wykonanie umów o roboty budowlane

Skutki wojny w Ukrainie, takie jak zerwane łańcuchy dostaw czy wzrost cen materiałów budowlanych, spowodowały trudności w realizacji umów o... więcej »

27.09.2022 Odpowiedzialność członka zarządu - nowe zasady

Adwokat z kancelarii KZ Legal omawia najnowszą nowelizację kodeksu spółek handlowych, która wejdzie w życie 13 października br. Wprowadza... więcej »

26.09.2022 Pozorne bankructwo, ukrywanie majątku i niegospodarność na szkodę wierzycieli

Pokrzywdzenie wierzycieli polega na ograniczaniu lub wręcz udaremnianiu wierzycielom przez dłużnika możliwości zaspokojenia z jego majątku.... więcej »

23.09.2022 Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe - najważniejsze zmiany

Ekspert z Kancelarii Prawnej Chałas i Wspólnicy omawia najważniejsze zmiany w Prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym. To min. określenie... więcej »

22.09.2022 Dla kogo certyfikat kompetencji zawodowych?

Ekspert TC Kancelarii Prawnej wyjaśnia czym jest certyfikat kompetencji zawodowych, kto powinien go posiadać, w jaki sposób można uzyskać tego... więcej »

15.09.2022 Współpraca z kontrahentem z Rumunii. Jak przeprowadzić skuteczną windykację?

TC Kancelaria Prawna przygotowała poradnik dla firm transportowych współpracujących z kontrahentem rumuńskim. W artykule zaprezentowane... więcej »

10.09.2022 Odpowiedzialność podmiotów zbiorowych - proponowane zmiany

Adwokat z Kancelarii Chałas i Wspólnicy podsumował zmiany wprowadzone w ustawie o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych za czyny popełnione... więcej »

09.09.2022 Sprzedaż udziałów w spółce z o.o. O czym należy pamiętać?

Sprzedaż i kupno udziałów w spółce z o.o. zostały obwarowane licznymi kwestiami prawnymi oraz prawno-podatkowymi. Najważniejsze z nich... więcej »

07.09.2022 Tranzyt, czyli procedura (bardzo) specjalna

Ekspert z Rusak Business Services omawia jedną z procedur specjalnych, które przewiduje Unijny Kodeks Celny, a mianowicie tranzyt. Ekspert... więcej »

06.09.2022 Ustawa o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych do zmiany

Wracają prace nad zmianą ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych za czyny zabronione pod groźbą kary. Eksperci z Wolf Theiss... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl