układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

06.06.2023 Podatku od zrzutek i zbiórek internetowych jednak nie będzie

Po kilku miesiącach walki o niewprowadzanie nowego podatku od zbiórek w internecie, społeczność crowdfundingowa, w tym setki tysięcy... więcej »

02.06.2023 Ustawa SLIM VAT 3 podpisana przez prezydenta. Jakie zmiany wejdą w życie 1 lipca?

Prezydent podpisał ustawę SLIM VAT 3. Zwiększony został m.in. limit dla podatników, którzy mogą korzystać z metody kasowej rozliczania... więcej »

02.06.2023 Koniec z podatkiem PCC przy kupnie pierwszego mieszkania z rynku wtórnego

Sejm przyjął ustawę, która likwiduje konieczność opłacenia 2% podatku PCC przy zakupie pierwszego mieszkania z rynku wtórnego. Zgodnie z... więcej »

31.05.2023 Organ nie może objąć decyzją o zabezpieczeniu dodatkowego zobowiązania podatkowego sankcji w VAT

W dniu 29 maja 2023 r. w postępowaniu I FPS 1/23 z udziałem Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców Naczelny Sąd Administracyjny... więcej »

30.05.2023 BEPS 2.0 - wpływ nowych regulacji na polskich podatników

Główne założenie BEPS 2.0. to zapobieganie erozji bazy podatkowej w przypadku działania w jurysdykcjach, gdzie efektywna stawka opodatkowania... więcej »

25.05.2023 Rekordzista dopłacił ponad milion złotych składki zdrowotnej

22 maja upłynął termin rozliczania się przedsiębiorców z rocznej składki zdrowotnej za 2022 rok. Według danych ZUS-u rekordzista musiał... więcej »

24.05.2023 Wniosek RZS-R o zwrot nadpłaty składki zdrowotnej - kiedy i jak wysłać do ZUS?

1,4 mln przedsiębiorców może liczyć na zwrot pieniędzy ze składki zdrowotnej. Na ich profilach na Platformie Usług Elektronicznych (PUE)... więcej »

24.05.2023 WNT i wyroby akcyzowe: czy pośrednik nie mający kontaktu z towarem musi dopełnić formalności akcyzowych?

Wiele podmiotów zastanawia się, czy w przypadku wyrobów akcyzowych sprowadzanych do Polski z innych krajów UE będą musieli dopełnić... więcej »

22.05.2023 Wynagrodzenie za funkcje kierownicze i nadzorcze w pracach B+R stanowi koszt kwalifikowany

Jednym z podatkowych problemów skorzystania z ulgi B+R jest kwalifikacja kosztów pracy kadry managerskiej oraz nadzorczej nad projektami B+R. NSA... więcej »

18.05.2023 Fundacje rodzinne: podatnicy zderzą się z dużym problemem

Ustawa o fundacji rodzinnej wejdzie w życie 22 maja br. Jednak już dokonano jej nowelizacji. Zmiany zasad opodatkowania w większości są... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl