www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

17.05.2022 Będą zmiany zasad pobierania zaliczek na podatek PIT

W związku z obniżeniem stawki PIT do 12 proc. zmianie ulegnie także kwota zmniejszająca podatek i będzie ona wynosić 3600 zł. Oznacza to,... więcej »

16.05.2022 Zwrot części wkładu wniesionego do spółki osobowej nie podlega PIT

Stanowisko sądów administracyjnych potwierdza, że podatnicy, którzy planują częściowe wycofanie wkładu ze spółki osobowej, nie będą... więcej »

13.05.2022 Nowelizacja Polskiego Ładu przyjęta przez Sejm. Co się zmieni, jakie są haczyki?

Za nami kolejny akt rewolucji podatkowej: Sejm przyjął zmiany do Polskiego Ładu. Ustawą zajmie się teraz Senat i być może jeszcze pod koniec... więcej »

12.05.2022 Uwaga na fałszywe SMS-y dotyczące zadłużenia w urzędzie skarbowym

Ostrzegamy przed fałszywymi SMS-ami w sprawie rzekomego zadłużenia w urzędzie skarbowym. Resort finansów nie wysyła do podatników żadnych... więcej »

12.05.2022 Zmiany podatkowe dla przedsiębiorców wspierających Ukraińców

Ulgi podatkowe dla przedsiębiorców udzielających pomocy Ukraińcom obejmują m.in. możliwość odliczenia przekazanych na ten cel darowizn od... więcej »

11.05.2022 Korekta VAT naliczanego przy sprzedaży samochodu firmowego. Kiedy stosować i jak obliczyć?

Przedsiębiorcy kupujący samochody osobowe na firmę najczęściej używają ich w sposób mieszany (czyli zarówno w celach związanych z... więcej »

10.05.2022 Co grozi za złożenie PIT po terminie? Jak uniknąć kary?

Każdy podatnik ma obowiązek złożenia zeznania rocznego w ustawowych terminach. Jeśli tego nie zrobi grozi mu kara grzywny od 185 zł do 4 932... więcej »

10.05.2022 Strata ze zbycia wierzytelności może być kosztem spółki przekształconej

Sądy administracyjne zgodnie wskazały, że w ich ocenie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która powstanie z przekształcenia,... więcej »

09.05.2022 Korekta cen transferowych a VAT

Wynikająca z regulacji dotyczących cen transferowych korekta dochodowości pozostaje poza zakresem regulacji ustawy o VAT, a jej otrzymanie nie... więcej »

06.05.2022 Nowe zasady rozliczania przychodów zagranicznych

Polscy rezydenci podatkowi są zobligowani do rozliczenia się z całości dochodów osiąganych zarówno w kraju, jak i za granicą.... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 następne »
źródło: eGospodarka.pl