układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

28.09.2022 Panele fotowoltaiczne a podatek od nieruchomości

W przypadku paneli fotowoltaicznych montowanych na dachach budynków istnieje jednolite orzecznictwo, że takie obiekty budowlane nie stanowią... więcej »

28.09.2022 Ważne zmiany w PIT-2: kwota wolna nawet u trzech pracodawców

Od 2023 roku będzie można złożyć PIT-2 nawet w trzech miejscach. Na formularzu PIT-2 będzie można również oznaczyć inne preferencje, np.... więcej »

28.09.2022 Polski Ład 3.0 - jakie zmiany w podatkach nas czekają?

Zapowiadane przez Polski Ład 3.0 zmiany obejmą takie obszary jak: podatek minimalny CIT, ukryta dywidenda, podatek u źródła, Polska Spółka... więcej »

26.09.2022 Zasiłek chorobowy dla osoby na kontrakcie menedżerskim a zaliczka na PIT

Spółka wypłacająca osobie zatrudnionej w oparciu o kontrakt menadżerski zasiłek chorobowy nie występuje w roli płatnika podatku... więcej »

22.09.2022 Konsultacje pakietu SLIM VAT 3. Co nas czeka w nowym roku podatkowym?

Niedawno zakończyły się uzgodnienia międzyresortowe oraz konsultacje publiczne kolejnego projektu uproszczeń w podatku VAT tzw. SLIM VAT 3.... więcej »

21.09.2022 Transakcje z firmą z raju podatkowego - będą zmiany w przepisach

Główne zmiany to uchylenie z mocą od 1 stycznia 2021 r. obowiązku stosowania zasady ceny rynkowej oraz dokumentacyjnego przy zawieraniu... więcej »

20.09.2022 Tablica informacyjna to reklama? Jakie konsekwencje podatkowe

Zawyżony lub nienależnie naliczony podatek od nieruchomości często jest efektem błędnej interpretacji przepisów przez urzędników i... więcej »

19.09.2022 Platformy cyfrowe zapłacą podatek u źródła w Polsce?

Pośrednictwo w krótkoterminowym najmie lokali realizowane za pośrednictwem platform cyfrowych takich jak Airbnb może powodować obowiązek... więcej »

16.09.2022 Korzystanie z KSeF - doprecyzowanie dla grup VAT oraz jednostek samorządu terytorialnego

Rozwiązanie ma umożliwić nadanie szczególnego rodzaju uprawnień do korzystania z KSeF. Nowy typ zezwolenia na korzystanie z systemu zawęża... więcej »

12.09.2022 Estoński CIT w Polsce - zmiany od 2023 r.

Według nowych przepisów od 1 stycznia 2023 roku podatnik będzie mógł zawiadomić organ skarbowy o wejściu w estoński CIT do końca... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl