www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

27.07.2020 PCC od zakupu maszyn rolniczych od rolnika ryczałtowanego

Zakup używanych maszyn rolniczych na umowę kupna sprzedaży na ogół wiąże się z koniecznością zapłaty z tego tytułu podatku PCC.... więcej »

27.07.2020 Przebudowa budynku mieszkalnego wyklucza ulgę termomodernizacyjną

Tylko określone przez ustawodawcę wydatki na modernizację już istniejących budynków mieszkalnych mogą być rozliczone w ramach ulgi... więcej »

24.07.2020 Ośrodek interesów życiowych a wyjazd za pracą za granicę

Miejsce rezydencji podatkowej przesądza o opodatkowaniu wszystkich uzyskiwanych przychodów. Dlatego też fiskus bardzo chętnie wskazuje tutaj... więcej »

24.07.2020 Media społecznościowe: prowadzenie profili zwolnione z VAT

Chcesz zarobkowo zajmować się prowadzeniem dla zewnętrznych klientów ich profili w mediach społecznościowych, czy optymalizować pod kątem... więcej »

23.07.2020 Luka VAT: uszczelnienie podatku to fikcja

Fiskus chwali się, że od czasu wprowadzenia KAS system podatkowy, zwłaszcza w zakresie podatku VAT jest coraz szczelniejszy. Tymczasem liczby... więcej »

23.07.2020 Najem/dzierżawa nieruchomości przez małżonków w podatku VAT

Istotą wspólności majątkowej małżeńskiej jest to, że każdy z małżonków jest współwłaścicielem poszczególnych składników majątku... więcej »

23.07.2020 Interpretacja podatkowa - jak ją uzyskać i jak stosować?

Wątpliwości co do stosowania prawa podatkowego wyjaśnia fiskus w wydawanych interpretacjach indywidualnych oraz ogólnych. Interpretacje takie... więcej »

22.07.2020 Domniemanie rzetelności ksiąg podatkowych

Księgi podatkowe, czyli szeroko rozumiane księgi i ewidencje, do prowadzenia których zobowiązani są podatnicy, mają szczególną moc... więcej »

22.07.2020 Wyłączenie samochodu osobowego z firmy bez podatku VAT?

Przekazanie towaru firmowego na potrzeby własne bądź w darowiźnie, na tle podatku VAT jest traktowane tak samo jak jego sprzedaż, ale tylko... więcej »

22.07.2020 Faktury z mechanizmem podzielonej płatności w JPK_VAT

Już niedługo w JPK_VAT znajdą się nie tylko dane faktur czy innych dokumentów zakupu i sprzedaży, ale także deklaracja VAT oraz dodatkowe... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ] . 3 . 4 . 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl