układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

13.06.2022 Dziś Dzień Wolności Podatkowej 2022

Dzień Wolności Podatkowej jest symbolicznym momentem, gdy przestajemy pracować dla rządu, a zaczynamy pracować dla siebie i dla naszych... więcej »

10.06.2022 Organy podatkowe nie wygaszają bezprzedmiotowych decyzji mimo przedawnienia

Przepisy Ordynacji podatkowej nakazują organom podatkowym eliminowanie z obrotu prawnego decyzji bezprzedmiotowych, jednak tego nakazu nie... więcej »

09.06.2022 Zeznanie roczne CIT-8. O czym warto pamiętać wypełniając deklarację?

Kluczowymi informacjami przedstawianymi w deklaracji CIT-8 są zasadniczo przychody z zysków kapitałowych oraz przychody z innych źródeł... więcej »

08.06.2022 Prawo do odliczenia VAT. Wydatek nie zawsze musi mieć bezpośredni związek z działalnością opodatkowaną firmy

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi w swoim orzeczeniu podkreślił, że dla odliczenia VAT wydatki nie muszą mieć absolutnie... więcej »

07.06.2022 Cztery senackie poprawki do nowelizacji Polskiego Ładu

Senat zajmie się poprawkami do nowelizacji Polskiego Ładu. Wśród proponowanych zmian są m.in. przywrócenie możliwości pełnego rozliczania... więcej »

06.06.2022 Zapłata powyżej 15 000 zł gotówką - konsekwencje podatkowe CIT i VAT

W przypadku każdej transakcji o wartości przekraczającej 15 000 zł istnieje obowiązek dokonywania płatności za pośrednictwem rachunku... więcej »

02.06.2022 Czynny żal już nie pomoże podatnikom?

Czynny żal to rozwiązanie, które umożliwia uniknięcie kary za niedopełnienie obowiązków podatkowych. Do tej pory czynny żal był... więcej »

02.06.2022 Błędna (zawyżona) stawka VAT na fakturze a możliwość korekty

W interpretacja indywidualnej Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej orzekł, że jeżeli podatnik wystawił fakturę ze stawką VAT wyższą od... więcej »

01.06.2022 Polski Ład: od 1 lipca rozczarowująca zmiana dla samotnie wychowujących dzieci

W myśl przyjętych ostatnio przez Sejm przepisów, które mają wejść w życie 1 lipca, wbrew wcześniejszej zapowiedzi, rodzice samotnie... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ]
źródło: eGospodarka.pl