www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

22.08.2019 Kto odpowiada za bezpieczeństwo chmury w firmie?

Odpowiedzialność za bezpieczeństwo chmury spoczywa zarówno na dostawcy usługi, jak i na samym usługobiorcy. Ten pierwszy zapewnia... więcej »

22.08.2019 W zakupach online prym wiodą millenialsi

Jak dowodzi badanie zrealizowane przez Kantar TNS dla KIR i Związku Banków Polskich, zakupów przez internet dokonuje 75 proc. millenialsów, 67... więcej »

21.08.2019 Po artykuły szkolne idziemy z przyjemnością

Deloitte przedstawia wyniki pierwszej polskiej edycji raportu „Wyprawka szkolna 2019”. Opracowanie wskazuje, że wejście w nowy rok szkolny... więcej »

21.08.2019 Nieruchomości komercyjne: jak zachowują się stopy kapitalizacji?

W II kwartale bieżącego roku odnotowany w Europie wzrost czynszów za powierzchnie logistyczne, połączony z silnym popytem ze strony... więcej »

21.08.2019 Z chmury prywatnej do publicznej i z powrotem. Dlaczego?

Z ankiety przeprowadzonej przez IHS Markit dla Fortinet wynika, że aż 3/4 spośród 350 przebadanych firm przeniosło swoje aplikacje do chmury... więcej »

21.08.2019 Produkcja w Polsce VII 2019

Główny Urząd Statystyczny opublikował lipcowe dane odnośnie produkcji w Polsce. Wynika z nich, że w porównaniu z siódmym miesiącem 2018... więcej »

21.08.2019 Powstaje Panattoni Park Bydgoszcz II

Panattoni Europe zamierza inwestuje w województwie kujawsko-pomorskim. Panattoni Park Bydgoszcz II położony będzie w pobliżu obwodnicy, a od... więcej »

21.08.2019 Przechowywanie danych. Jak to się robi w MŚP?

Aż 18% polskich firm z sektora MŚP przyznaje, że swoje dane nadal przechowuje na komputerach pracowników. Bez wątpienia nie jest to najlepszy... więcej »

21.08.2019 Polska: wydarzenia tygodnia 33/2019

Chirurgiczna kastracja jest formą trwałej antykoncepcji, stanowi ważny element w walce z bezdomnością zwierząt, a także zapobiega wielu... więcej »

21.08.2019 Nadchodzi sezon na nianie

Kończy się okres urlopowy, nadchodzi wrzesień, a wraz z nim wzmożone za potrzebowanie na opiekunki do dzieci. Niani poszukiwać będą m.in. ci... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ] . 3 . 4 . 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl