www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

31.07.2020 Warszawski biurowiec Central Point już za rok

Warszawa, zbieg ulic Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej, jedynie miejsce, gdzie obecnie przecinają się 2 linie metra. To właśnie pod tym... więcej »

31.07.2020 Czego o zachowaniach konsumentów dowiemy się z paragonów?

Paragony stanowią istotne źródło wiedzy na temat zachowań konsumentów. Blovly postanowiło przeanalizować ponad 10 mln takich rachunków,... więcej »

30.07.2020 GfK: polscy konsumenci w lepszych nastrojach

Rosną formułowane przez polskich konsumentów oceny bieżącej i przyszłej sytuacji finansowej gospodarstwa domowego. Poprawiają się także... więcej »

30.07.2020 Lewiatan: zwolnienie ze składek ZUS pomogło najbardziej

Zwolnienie ze składek ZUS okazało się tym rozwiązaniem tarczy antykryzysowej, które polscy przedsiębiorcy uznali za najbardziej przydatne -... więcej »

30.07.2020 ZPL: leasing pod wpływem COVID-19, wartość finansowania spadła o 24%

Wartość inwestycji sfinansowanych leasingiem spadła w I kw. br. o 13,2 proc., a w samym kwietniu - o blisko połowę. Na ujemne wartości... więcej »

30.07.2020 Emigracja zarobkowa ciągle interesująca. Pracę za granicą rozważa co 10. Polak

Plany dotyczące emigracji zarobkowej formułuje obecnie co 10. Polak. Najczęściej są to osoby, które straciły zatrudnienie lub poszukują... więcej »

30.07.2020 Magazyny odporne na COVID-19: powstał kolejny 1 mln mkw.

Z najnowszego podsumowania firmy Colliers International wynika m.in., że u schyłku II półrocza br. całkowity zasób nowoczesnych powierzchni... więcej »

30.07.2020 Finanse Polaków: bez oszczędności, wakacji, ale z wydatkami

54 proc. Polaków nie dostrzega, aby wybuch pandemii cokolwiek zmienił w ich finansach, a 44 proc. nie widzi jej wpływu na oszczędności.... więcej »

30.07.2020 Biurowce w regionach: wyniki lepsze niż rok temu

Firma doradcza JLL podsumowała sytuację na polskim rynku biurowym w pierwszym półroczu 2020 r. Jeżeli chodzi o aktywność ze strony... więcej »

29.07.2020 Budżet domowy w pandemii: racjonalniej, ale nie bez inwestycji

Podczas pandemii Polacy w większym niż dotychczas stopniu zaczęli dbać o swój budżet domowy. Przejawem racjonalizmu jest m.in. redukowanie... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ] . 3 . 4 ... 11 następne »
źródło: eGospodarka.pl