układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

28.11.2022 Nie tylko praca zdalna. Jakie innowacje na rynku pracy?

Jak wynika z opublikowanego przez Pracuj.pl badania "Praca w czasach zmian", możliwość wyboru formy pracy to okoliczność, która zwiększa... więcej »

28.11.2022 Rynek reklamy napędzany przez online

Jak wynika z najnowszego raportu Publicis Groupe, telewizja oraz magazyny odnotowały w pierwszych trzech kwartałach 2022 r. spadek przychodów... więcej »

26.11.2022 Benefity pozapłacowe oferowane przez firmy w 2022 roku

Sedlak & Sedlak przygotował podsumowanie na temat najczęściej oferowanych przez firmy w 2022 roku benefitów pracowniczych. Były to w tym roku:... więcej »

26.11.2022 Świat potrzebuje półprzewodników. Unia Europejska ma pomysł

Opublikowany przez Kearney raport „Europe’s urgent need to invest in a leading-edge semiconductor ecosystem” wskazuje, że do 2030 roku... więcej »

25.11.2022 Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma co 10 Polak

Z danych PIU wynika, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym wzrosła w ciągu roku o 10,6 proc. i wynosi obecnie 4,08 mln... więcej »

25.11.2022 Inwestorzy ciągle chętni na nieruchomości komercyjne w Polsce

Pomimo spowolnienia gospodarczego, wszechobecnych podwyżek cen oraz reperkusji związanych z wojną w Ukrainie, nie brakuje zainteresowania... więcej »

24.11.2022 Nastroje konsumentów w listopadzie 2022 nieco lepsze

Z komunikatu GUS wynika, że w listopadzie nastroje konsumentów są nieco lepsze niż w październiku. Bieżący wskaźnik ufności konsumenckiej... więcej »

24.11.2022 E-commerce pomoże logistyce w kryzysie, ale cena będzie wysoka

Analiza autorstwa Krzysztofa Oflakowski poświęcona sektorowi e-commerce, jego udziału w handlu detalicznym i prognoz dotyczących handlu... więcej »

24.11.2022 Najdroższe ulice handlowe świata 2022

Nowojorska Piąta Aleja, Tsim Sha Tsui w Hongkongu, mediolańska Via Montenapoleone, New Bond Street w Londynie, Pola Elizejskie oraz tokijska... więcej »

23.11.2022 Powstanie Panattoni Park Ruda Śląska V

Panattoni zakupiło działkę w centrum śląskiej aglomeracji i wybuduje Panattoni Park Ruda Śląska V, dwa budynki o łącznej powierzchni 65... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ] . 3 . 4 ... 7 następne »
źródło: eGospodarka.pl