www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

30.03.2021 Kolejna fala cyberataków wycelowanych w przemysł? Co doskwiera ICS?

Jak wynika z najnowszej analizy firmy Kaspersky, mamy właśnie do czynienia z kolejną falą ataków wycelowanych w przemysłowe systemy... więcej »

29.03.2021 Kamera internetowa Alio FHD60

Kamera internetowa Alio FHD60 ma rozdzielczość Full HD, a za jakość audio odpowiada mikrofon o zasięgu do trzech metrów. Ma obiektyw o... więcej »

25.03.2021 Luki w Microsoft Exchange zagrażają polskim firmom

Check Point zwraca uwagę, że odkryte niedawno luki w Microsoft Exchange Server mogą zagrażać także polskim przedsiębiorstwom. Firma odkryła... więcej »

24.03.2021 Certyfikaty szczepień COVID-19 pojawiły się w darknecie

Check Point zwraca uwagę na pojawienie się w darknecie fałszywych certyfikatów szczepień na COVID-19. Można je kupić za 200 dolarów. W... więcej »

23.03.2021 Trojan udający aplikację Clubhouse w natarciu

Eksperci Eset ostrzegają przed fałszywa aplikacją Clubhouse w wersji na system Android. To trojan o nazwie BlackRock, którego zadaniem jest... więcej »

23.03.2021 Pendrive Transcend JetFlash 930C

Pendrive Transcend JetFlash 930C ma podwójne złącze USB, prędkość odczytu do 420 MB/s i prędkość zapisu do 400 MB/s. Będzie dostępny w... więcej »

20.03.2021 Jak cyberprzestępcy działają w czasie pandemii?

Eksperci Fortinet omawiają najpopularniejsze metody ataków cyberprzestępczych w czasie pandemii. W centrum zainteresowania hakerów znalazły... więcej »

18.03.2021 Pandemia wzmaga cyberataki na protokół RDP

Między lutym a marcem 2020 roku liczba cyberataków siłowych wymierzonych w protokół RDP wzrosła o 197 proc. cyberprzestępcy dość szybko... więcej »

17.03.2021 Nowe monitory dotykowe Philips z serii B1TC i B1TFL

Philips udostępnia nowe monitory dotykowe z serii B1TC i B1TFL. Monitory B1TC maja ekrany IPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 px),... więcej »

16.03.2021 Trickbot nowym królem malware’u

Najpopularniejszym szkodliwym programem na świecie jest Trickbot, a w Polsce trojan bankowy Qbot - wynika z analizy Check Point Research. W... więcej »

źródło: eGospodarka.pl