www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

21.07.2020 Zasada swobodnej oceny dowodów w sprawie podatkowej

Podstawowa zasada Ordynacji podatkowej wskazuje, że organ jest zobowiązany do dokonania oceny na podstawie całego zebranego materiału... więcej »

21.07.2020 Kary umowne za spóźnione roboty budowlane poza kosztami podatkowymi

Kontrahent spóźnia się z Twoim zamówieniem, przez co Ty także masz opóźnienie, za który zamawiający naliczy Ci karę umowną? Jej... więcej »

21.07.2020 Jak wykazać fakturę VAT RR w nowym JPK_VAT?

Od października 2020 r. znikną deklaracje VAT. Wejdą one w skład nowego JPK_VAT. Zmieni się nadto zakres danych przesyłanych w jednolitym... więcej »

20.07.2020 Obowiązki płatnika podatku: pełnomocnik nie wystawia PIT-11

Pełnomocnik strony, której wypłacane jest zadośćuczynienie i odsetki za zwłokę, nie jest zobowiązany do wystawienia PIT-11 tej stronie,... więcej »

20.07.2020 0% stawka VAT a należyta staranność przy handlu zagranicznym

To, że współpracujesz z daną firmą od dłuższego czasu, a współpraca ta jest bardzo owocna, nie ma znaczenia dla fiskusa przy badaniu... więcej »

17.07.2020 Czy fiskus może dokonać zwrotu należnego firmie podatku VAT w ratach?

Pomysły urzędników na wstrzymanie zwrotu VAT przedsiębiorcom zdają się nie mieć końca. Jeden z urzędów zwrócił spółkę tylko część... więcej »

17.07.2020 Odliczenie VAT od zakupu mieszkania

Ustawa o VAT pozwala na odliczenie podatku naliczonego w takiej części, w jakiej dokonany zakup służy działalności opodatkowanej. Jeżeli... więcej »

16.07.2020 Transakcje z podmiotami powiązanymi i podatek u źródła na celowniku fiskusa

Transakcje zawierane przez podmioty powiązane obarczone są dodatkowym ryzykiem (z uwagi na kwestionowanie ich wartości przez fiskusa) oraz... więcej »

16.07.2020 Wymiana pieca węglowego na gazowy w uldze rehabilitacyjnej

Gdy niepełnosprawność dziecka wymaga całodobowej opieki i nadzoru oraz wywołuje zaburzenia rozwojowe o charakterze neurologicznym, wskutek... więcej »

16.07.2020 Likwidacja ewidencji wyposażenia: jak ująć zakup w księdze podatkowej?

Od 2020 r. zniknęła ewidencja wyposażenia, którą musieli prowadzić przedsiębiorcy na PKPiR dla wyposażenia o wartości przekraczającej... więcej »

« poprzednie 1 . 2 . [ 3 ] . 4 . 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl