www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

29.07.2020 Pandemia: polscy konsumenci świadomi i troskliwi

Najnowsza odsłona prowadzonego przez Deloitte, cyklicznego badania zachowań konsumenckich wskazuje, że indeks niepokoju polskich konsumentów... więcej »

29.07.2020 Hays: nowoczesne formy zatrudnienia, czyli praca tymczasowa odczarowana

Z opracowanego przez Hays Poland, Kincentric i kancelarię Greenberg Traurig raportu „Nowoczesne formy zatrudnienia. Na określony czas”... więcej »

29.07.2020 Sposób i miejsce pracy wymagają redefinicji. Nadchodzi praca hybrydowa

Nowe modele pracy, praca zadaniowa, optymalizacja inwestycji. To główne zmiany, które wprowadzić ma praca hybrydowa - czytamy w komunikacie z... więcej »

29.07.2020 Plusy pandemii i izolacji: zdrowe nawyki żywieniowe

Dobre nawyki żywieniowe jako pokłosie izolacji społecznej w czasie pandemii? Wygląda na to, że z taką właśnie sytuacją mamy do czynienia.... więcej »

29.07.2020 Centrum logistyczne Amazon w Łodzi jeszcze większe. 500 nowych miejsc pracy

Początki działalności Amazon w Polsce datują się na 2014 rok. Od tego czasu aktywność firmy na naszym rynku wyłącznie rośnie.... więcej »

29.07.2020 Polska, Czechy, czy Niemcy? Kto wygra w rywalizacji o pracowników z Ukrainy?

Według ekspertów Gremi Personal o pracowników z Ukrainy walczą Niemcy, Czechy i Polska. Co mają do zaproponowania Ukraińcom i kto zwycięży... więcej »

28.07.2020 Zawody deficytowe: kogo najbardziej potrzebują pracodawcy?

Zawody deficytowe to, według opublikowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Barometru zawodów 2020” zestawienie... więcej »

28.07.2020 Pandemia odciska piętno na rynku reklamy. Ponad 9% spadku, broni się digital

Koronawirus dosięgnął rynek reklamowy – estymacje agencji mediowej Zenith wskazują, że tegoroczne, globalne wydatki reklamowe będą o 9,1%... więcej »

28.07.2020 Wpływ koronawirusa na MŚP: 3,5% zadowolonych firm

Blisko 30 proc. firm z sektora MŚP przyznaje, że wpływ koronawirusa na ich działalność był zdecydowanie niekorzystny. 37,2 proc. określa go... więcej »

28.07.2020 Specjaliści i menedżerowie w obliczu kryzysu. Jak się przygotowują?

Wprawdzie 67% specjalistów i menedżerów nawet w dobie obecnego kryzysu czuje bezpieczeństwo zatrudnienia, to jednocześnie taki sam ich... więcej »

« poprzednie 1 . 2 . [ 3 ] . 4 . 5 ... 11 następne »
źródło: eGospodarka.pl