układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

23.11.2022 BLIX AWARDS 2022: Lidl i Carrefour z najlepszą ofertą zdrowej żywności

Ogłoszono wyniki rankingu sieci handlowych w kategorii zdrowa żywność wyłonionego w ramach badania „BLIX AWARDS – Wybór Konsumentów”.... więcej »

23.11.2022 Czy zakupy online robią już wszyscy?

Europejski e-commerce rozwijał się intensywnie już przed pandemią, ale to właśnie koronawirus okazał się swoistym katalizatorem jego... więcej »

23.11.2022 GUS: ceny produktów rolnych w październiku wyższe o 56,7% r/r

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku ceny produktów rolnych były wyższe o 56,7% r/r. Najbardziej podrożał owies, a... więcej »

23.11.2022 Koniunktura gospodarcza w XI 2022 oceniana negatywnie

Z danych GUS wynika, że w listopadzie większość podmiotów ocenia koniunkturę negatywnie. Korzystne oceny sformułowały tylko podmioty z... więcej »

22.11.2022 Produkcja przemysłowa zaczyna hamować w X 2022

W październiku 2022 roku produkcja sprzedana przemysłu była o o 6,8% r/r i o 0,7% niższa w porównaniu do poprzedniego miesiąca -... więcej »

22.11.2022 Mundial 2022: koszty leczenia w Katarze o wiele droższe niż hotel

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze stały się faktem. Rankomat.pl postanowił sprawdzić, na jakie koszty leczenia powinny być... więcej »

21.11.2022 Biurowce w Europie: poszukiwane są głównie najlepsze biura

Biura w Europie cieszyły się w III kwartale bieżącego roku ponadprzeciętnym zainteresowaniem - aktywność najemców osiągnęła poziom... więcej »

21.11.2022 Popyt na magazyny nie słabnie, ale widać problemy z podażą

Na przestrzeni trzeciego kwartału 2022 r. wolumen usytuowanych nad Wisłą magazynów powiększył się o 1,2 mln mkw., co odpowiada mniej więcej... więcej »

20.11.2022 Jak zadbać o User Experience (UX) w m-commerce? Najnowsze rekomendacje

Ponad 7 na 10 firm, które wdrożyły przynajmniej jedną rekomendację dotyczącą mobilnego User Experience , odnotowało wzrost konwersyjności... więcej »

20.11.2022 Inflacja zmienia zachowania konsumentów. Polowanie na niskie ceny?

Najnowsze badanie Oracle wskazuje, że wszechobecna inflacja zmienia zachowania konsumentów, skłaniając ich do wczesnego kupowania i polowania... więcej »

« poprzednie 1 . 2 . [ 3 ] . 4 . 5 ... 7 następne »
źródło: eGospodarka.pl