www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

28.09.2021 Firmy pożyczkowe: pożyczamy chętnie, średnio 3300 zł

Pojawiła się najświeższa porcja informacji dotyczących wyników wypracowanych przez działające na rodzimym rynku firmy pożyczkowe. Fundacja... więcej »

28.09.2021 Najem krótkoterminowy. Co dalej z planowanymi przez rząd restrykcjami?

Z powodu pandemii koronawirusa temat planowanych ograniczeń w najmie krótkoterminowym zszedł na plan dalszy. Ten rodzaj najmu ucierpiał mocno w... więcej »

27.09.2021 Reklamacja wakacji. Jak przygotować i kiedy wysłać?

Europejskie Centrum Konsumenckie zebrało porady dotyczące reklamowania nieudanych wakacji. Konsumenci mogą się dowiedzieć ile mają czasu na... więcej »

27.09.2021 Ceny najmu pną się w górę

Po spowodowanej pandemią zapaści na rynku najmu, ten wreszcie się odbudowywuje. Sprzyja temu rozpoczynający się niebawem rok akademicki, w... więcej »

27.09.2021 BIK: pożyczki jeszcze nie wróciły do stanu sprzed pandemii

Dane z rynku pożyczkowego są coraz lepsze. W sierpniu udzielono o 73,3% więcej pożyczek o wartości wyższej o o 96,3%. Jednak wciąż... więcej »

27.09.2021 Nie każde wdrożone oprogramowanie daje prawo do ulgi B&R

Dzięki uldze badawczo-rozwojowej przedsiębiorcy mogą zaliczyć do kosztów podatkowych wydatki w podwójnej wysokości. Zasady korzystania z tej... więcej »

27.09.2021 Jak darować mieszkanie w rodzinie bez podatku?

W przypadku majątku wspólnego małżonków, każdy z małżonków może nim w pełni dysponować, w tym w określonych przypadkach nawet je... więcej »

27.09.2021 Fundusze inwestycyjne. Co sprawdzić, żeby nie stracić?

UOKiK w ramach kampanii „Policz i nie przelicz się” doradza na temat różnych form inwestowania. Tym razem pochyla się na funduszami... więcej »

27.09.2021 Branża HoReCa liczy długi i szuka pracowników

Z danych zgromadzonych w bazie Krajowego Rejestru Długów wynika, że hotelarze i restauratorzy zalegają już łącznie 303,2 mln zł - głównie... więcej »

« poprzednie 1 ... 29 . 30 . [ 31 ] . 32 następne »
źródło: eGospodarka.pl