www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

02.11.2020 Świąteczny podarunek - atrakcyjny dla pracownika i pracodawcy

Końcówka roku w firmach to moment podsumowań i nagradzania. To również czas, kiedy, niczym bumerang, powracają kwestie efektywności... więcej »

02.11.2020 Jak zadbać o żarówki samochodowe przed zimą?

Wybór właściwych żarówek samochodowych i ich prawidłowe ustawienie to podstawa bezpieczeństwa na drodze. Potwierdzeniem tego są policyjne... więcej »

01.11.2020 Kontrola (krzyżowa) kontrahentów kontrolowanego w Ordynacji podatkowej

Kontrola podatkowa czy czynności sprawdzające? Fiskus przeplata jedne z drugimi u przedsiębiorcy. Tymczasem ich rozgraniczenie jest bardzo... więcej »

01.11.2020 USA - tam zaczęły się inwestycje w nieruchomości

Artykuł omawia jak funkcjonują amerykańskie spółki typu REIT. Działają one w tym kraju już od 1960 roku. Firmy takie miały powstawać... więcej »

01.11.2020 Tygodniówka i bardziej elastyczny czas pracy. Tego chcą pracownicy

|decydowana większość. bo aż 85% polskich pracowników, wynagrodzenia za pracę otrzymuje raz na miesiąc. Okazuje się jednak, że ten system... więcej »

01.11.2020 Jak negocjować podwyżkę wynagrodzenia w czasie i po pandemii?

Czy okres pandemii to dobry okres na negocjowanie podwyżki wynagrodzenia? To zależy. Jeśli twoja praca pomaga oszczędzać koszty w firmie, to... więcej »

31.10.2020 Polacy a problemy współczesnego świata. Koronawirus na 1. miejscu

Koronawirus, zanieczyszczenie powietrza, zmiany klimatu, zdrowe żywienie, nowe szczepionki oraz zanieczyszczenie gleby i wód. To najczęściej... więcej »

31.10.2020 Światowy Dzień Oszczędzania. Zadbaj o swoją emeryturę

Oszczędzanie na emeryturę, jeśli weźmiemy pod uwagę jej średnią wysokość, czyli 2500 zł brutto, to konieczność. Ekspertka... więcej »

31.10.2020 Czasowe wycofanie pojazdu z ruchu także dla osobówek. Ile zapłacisz za OC?

Możliwość czasowego wycofania pojazdu z ruchu to temat, który powraca niczym bumerang. Niedawna nowelizacja przepisów nieco poszerzyła grono... więcej »

« poprzednie 1 ... 31 . 32 . [ 33 ] . 34 . 35 . 36 następne »
źródło: eGospodarka.pl