układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

09.11.2022 Inflacja największym wyzwaniem dla MŚP

Z jesiennego badania Bibby MSP Index wynika, że największym zagrożeniem dla małych i średnich firm jest inflacja i jej konsekwencje, czyli... więcej »

09.11.2022 Blisko 50% Polaków robi zakupy online za granicą

W ostatnich 12 miesiącach na zakupy online u zagranicznego przedsiębiorcy zdecydowało się 46% Polaków. Najczęściej kupowaliśmy w Chinach i... więcej »

09.11.2022 Akademików prywatnych przybywa, ale powoli

Przybywa miejsc w akademikach, ale powoli. Miejsce w placówce publicznej kosztuje średnio 500 zł, w prywatnej 1400 zł. W głównych ośrodkach... więcej »

08.11.2022 Przed zimą rośnie liczba uchodźców z Ukrainy wjeżdżających do Polski

Strach przed zbliżającą się zimą zwiększył ruch na przejściach granicznych z Ukrainą. W porównaniu do września liczba Uchodźców z... więcej »

08.11.2022 Luka na regionalnym rynku biurowców - będzie walka o dobre biura?

Niemal 6,4 mln m kw - taką powierzchnią biurową dysponowały u schyłku trzeciego kwartale 2022 roku największe, regionalne rynki biurowe -... więcej »

07.11.2022 Siła nabywcza w Europie 2022. Polska na 29. miejscu

Z najnowszego badania „GfK Purchasing Power Europe 2022” wynika, że średnia siła nabywcza w w Europie wynosi 16 344 euro, a w Polsce 9 254... więcej »

07.11.2022 Zakupy: zachowania konsumentów ekologiczne czy ekonomiczne?

Polowanie na promocje i obniżki cen, rezygnacja z zakupów odzieżowych, unikanie marnowania żywności, ograniczenia jadania na mieście oraz... więcej »

07.11.2022 Praca zdalna kluczowa przy wyborze pracodawcy?

Niemal połowa zatrudnionych deklaruje chęć zmiany pracy w przypadku, gdyby ich pracodawca zdecydował się na zwiększenia ilości dni... więcej »

07.11.2022 Chmury nad polską gospodarką. Czeka nas fala upadłości firm?

Perspektywy ekonomiczne dla Polski nie przedstawiają się nazbyt optymistycznie - wynika ze wspólnego badania Allianz Trade i Polski Instytut... więcej »

05.11.2022 Susze uderzają w rolnictwo i podnoszą ceny żywności. Jak z nimi walczyć?

Zmiany klimatyczne dają się we znaki wielu sektorom gospodarki, a rolnictwo jest jedną z ich największych ofiar. Susze średniorocznie niszczą... więcej »

« poprzednie 1 ... 4 . 5 . [ 6 ] . 7 następne »
źródło: eGospodarka.pl