www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

16.11.2021 Rozliczenie podatku dochodowego od mediów przy najmie nieruchomości

Refakturowanie mediów przy usłudze najmu wywołuje określone skutki w podatku dochodowym. Refaktura winna bowiem zostać zaliczona do... więcej »

16.11.2021 Termomodernizacja bloków mieszkalnych bez odliczenia podatku VAT

Pobierane opłaty za zarządzanie zasobami mieszkaniowymi spółdzielni są zwolnione z podatku VAT. W związku z tym inwestycje związane z tymi... więcej »

15.11.2021 Instrumentalny charakter wszczynania postępowań karnych skarbowych

Wszczęcie postępowania karnego skarbowego tylko po to, aby zobowiązanie podatkowe się nie przedawniło, jest niezgodne prawem. Na brak zgody w... więcej »

15.11.2021 ZUS wyjaśnia: Zasiłek chorobowy i macierzyński w 2022 r.

Przyszły rok przyniesie zmiany w zakresie świadczeń wypłacanych przez Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Więcej pomiędzy dostaną... więcej »

15.11.2021 Lekarz w 2022 r. będzie mógł wybrać opodatkowanie kartą podatkową

Kartę podatkową mogą wybrać m.in. lekarze prowadzący działalność gospodarczą w zakresie ochrony zdrowia i życia ludzkiego. Uprawnienie to... więcej »

12.11.2021 Sprawa rozwodowa a rozliczenie PIT jako osoba samotnie wychowująca dziecko

Rodzic po rozwodzie, który opiekuje się samodzielnie dzieckiem, może rozliczyć się z nim jako osoba samotnie wychowująca dziecko. Prawo to... więcej »

10.11.2021 SLIM VAT 2 zmienia zasady ulgi na złe długi

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał, że przepisy polskiej ustawy o VAT w zakresie ulgi na złe długi są niezgodne z prawem... więcej »

10.11.2021 Ryczałt ewidencjonowany wyłącza uwzględnienie kosztów podatkowych

Obecnie nie ma już przeszkód aby artyści prowadzący działalność kulturową w postaci otwartej firmy rozliczali się na zasadach ryczałtu... więcej »

09.11.2021 VAT a przeniesienie własności nieruchomości za zaległości podatkowe

Zobowiązanie podatkowe, bądź zaległość podatkową, nie zawsze trzeba regulować w pieniądzu. Ordynacja podatkowa przewiduje tutaj bowiem... więcej »

09.11.2021 Ulga mieszkaniowa także dla cudzoziemca

Ulga mieszkaniowa nie jest ograniczona jedynie do polskich rezydentów podatkowych. Mogą z niej skorzystać także cudzoziemcy, o ile spełnią... więcej »

« poprzednie 1 . 2 . [ 3 ] . 4 . 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl