układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

03.03.2024 Więcej nowych mieszkań od ATAL na Osiedlu Przyjemnym

Na Osiedlu Przyjemnym przy ul. Flisykowskiego w Gdańsku przybyło kolejnych 107 mieszkań. docelowo inwestycja będzie się składała z 9... więcej »

01.03.2024 Osiedle Grunwald Park w Poznaniu - ruszyła budowa I etapu

EBF Development wprowadza na rynek mieszkaniowy kolejną inwestycję w Poznaniu - osiedle Grunwald Park, położone przy Ulicy Wieruszowskiej.... więcej »

01.03.2024 W Łodzi powstanie osiedle Blask

W Łodzi przy ul. Smugowej deweloper Trei Real Estate Poland wybuduje osiedle Blask, docelowo bedą to trzy budynki. I etap zakłada powstanie 10... więcej »

29.02.2024 Mieszkanie na start napędza wzrost cen mieszkań

Koniec Bezpiecznego kredytu 2% drastycznie obniżył popyt na mieszkania. Jednak raport Expandera i Rentier.io pokazuje, że ceny mieszkań nadal... więcej »

29.02.2024 Budowa akademików z rządowym wsparciem uwolni mieszkania na wynajem?

Tylko co dziesiąty student w Polsce może liczyć na miejsce w akademiku. Szacuje się, że niemal 40 proc. studentów musi mieszkać w... więcej »

29.02.2024 Zrównoważone budownictwo pilnie potrzebuje zmian

Zrównoważone budownictwo pilnie potrzebuje zmian - uważają eksperci z firmy Arup. Obecnie w różnych regionach świata funkcjonują różne,... więcej »

29.02.2024 Apartamenty Granaria w centrum Gdańska

Granaria to nowa inwestycje, która powstanie w centrum Gdańska na Wyspie Spichrzów. Dekpol Deweloper przewidział w niej 48 apartamentów o... więcej »

28.02.2024 Wzgórze Hoplity - nowa inwestycja mieszkaniowa w Gdańsku

Wzgórze Hoplity to nowa inwestycja mieszkaniowa Euro Stylu w Gdańsku, powstająca u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej. Docelowo inwestycję... więcej »

27.02.2024 Ubezpieczenie inwestycji budowlanej: do kogo należy zabezpieczenie budowy?

Jeszcze do niedawna widoczny był silny trend delegowania kwestii ubezpieczenia inwestycji budowlanej na wykonawcę. Doświadczenie dość szybko... więcej »

27.02.2024 Korekta cen materiałów budowlanych się pogłębia

Styczeń to piąty z rzędu miesiąc korekty cen materiałów budowlanych - wynika z danych portalu RynekPierwotny.pl. Rok do roku przecena... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 . 4 następne »
źródło: eGospodarka.pl