www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

30.04.2021 COVID-19: zakaz prowadzenia działalności a odliczenie VAT

Z uwagi na epidemię koronawirusa, jako jedno z narzędzi walki z nim, rząd zdecydował się na częściowe bądź całkowite zamknięcie... więcej »

29.04.2021 Zagraniczna firma musiała zapłacić w Polsce podatek u źródła od odsetek

Fiskus stwierdził, że zagraniczny podmiot ma zapłacić w Polsce podatek u źródła od odsetek płaconych z tytułu kredytu zaciągniętego w... więcej »

29.04.2021 Remonty samochodów we flocie w kosztach podatkowych

Do spółki, która jedynie zarządza flotą samochodową swoich klientów w zakresie obsługi serwisowej i remontowej ich samochodów osobowych,... więcej »

28.04.2021 Odpowiedzialność solidarna dłużnika: kara umowna w kosztach podatkowych

Niedopełnienie kontraktu często wiąże się z koniecznością zapłaty kary umownej. Sama umowa w tym zakresie jednak może być zawarta... więcej »

28.04.2021 Zakup budynku mieszkalno-usługowego z ulgą mieszkaniową

Ulga mieszkaniowa zwalnia z podatku pieniądze ze sprzedaży nieruchomości przeznaczone m.in. na zakup budynku mieszkalnego. Ustawa o PIT nie... więcej »

28.04.2021 Nie każdy musi samodzielnie składać rocznego PIT-a

Dzięki Twój e-PIT spora część społeczeństwa nie musi martwić się sporządzeniem zeznania podatkowego za 2020 rok. Jeżeli bowiem dany... więcej »

27.04.2021 Wybór ryczałtu ewidencjonowanego z najmu poprzez wpłatę podatku

Obecnie, aby skorzystać z opodatkowania ryczałtem przychodów z najmu, nie trzeba składać papierowego oświadczenia fiskusowi w tym zakresie.... więcej »

27.04.2021 Ryczałt ewidencjonowany: utwór muzyczny jako własny produkt

Muzyk, który sprzedaje masowo swoje utwory w postaci plików mp3, może wybrać dla nich opodatkowanie ryczałtem ewidencjonowanym, zaś... więcej »

26.04.2021 Składy podatkowe czyli sposób odroczenie zapłaty akcyzy

Co daje skład podatkowy? Odwleka w czasie zapłatę podatku akcyzowego. Dlatego warto takowy prowadzić. Jako że skład podatkowy ma istotny... więcej »

26.04.2021 Osoba niepełnosprawna nie płaci podatku PCC od zakupu samochodu

Zakup samochodu osobowego z drugiej ręki przez osobę niepełnosprawną, dla jej użytku, jest zwolniony z PCC. Zwolnienie to nie przechodzi... więcej »

« poprzednie 1 . 2 . [ 3 ] . 4 . 5 . 6 następne »
źródło: eGospodarka.pl