www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

14.05.2021 E-faktury: centralny rejestr faktur coraz bliżej

Najpierw JPK, a teraz centralny rejestr faktur. To kolejne działanie fiskusa, które przede wszystkim ma cel typowo fiskalny - pozyskiwanie bez... więcej »

14.05.2021 Zbiorcze faktury za usługi transportowe w walutach obcych

Mimo, że strony umowy mogą uzgodnić rozliczanie usług transportowych za okresy miesięczne, to usług takich nie można jednak traktować za... więcej »

13.05.2021 Fiskus kwestionuje nawet te kary umowne, które zwiększają wpływy budżetowe

Fiskus niechętnie podchodzi do tematu rozliczania w kosztach kar umownych nawet, gdy te z ekonomicznego punktu widzenia są uzasadnione i co... więcej »

13.05.2021 Sprzedaż samochodu: rozliczenie kosztów ubezpieczenia

Sprzedałeś samochód firmowy i zastanawiasz się, co zrobić z polisą ubezpieczeniową za okres przypadający po sprzedaży? Wydatków... więcej »

13.05.2021 Ulga rehabilitacyjna: aparat słuchowy zmniejsza podatek

Osobom niepełnosprawnym przysługuje tzw. ulga rehabilitacyjna, czyli prawo do odliczenia od podstawy opodatkowania wydatków ponoszonych na cele... więcej »

12.05.2021 Kiedy wynajem mieszkania dla firmy bez podatku VAT?

Dla VAT nie ma znaczenia to, czy najemcą mieszkania jest podmiot gospodarczy (w tym firma w postaci spółki) czy osoba prywatna. Aby zastosować... więcej »

12.05.2021 Skany faktur jako dokumenty potwierdzające koszty podatkowe

W VAT fiskus nie robi problemów, aby podatnicy przechowywali faktury zakupu czy sprzedaży jedynie w formie zdigitalizowanej zaś ich papierowe... więcej »

11.05.2021 Postępowanie podatkowe: fiskus wybiórczo traktuje dowody w sprawie

Wybrać fakty wygodne dla siebie oraz postawionej już na początku tezy i na ich podstawie wydać decyzję krzywdzącą dla podatnika. Tak w... więcej »

11.05.2021 Sprzedaż części samochodowych i silnikowych a kod GTU

Kod GTU_07 przeznaczony jest dla dostawy pojazdów oraz części samochodowych o określonych kodach CN. Fiskus podkreśla przy tym, że oznaczenia... więcej »

11.05.2021 Projektowanie rozwiązań informatycznych z niską stawką ryczałtu ewidencjonowanego

Usługi programistyczne i kodowania czy doradztwa i zarządzania siecią opodatkowane są 15% stawką ryczałtu. Stawka ta nie ma jednak... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 6 następne »
źródło: eGospodarka.pl