www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

11.05.2021 Ford Explorer 3.0 EcoBoost Plug-in Hybrid

Ford Explorer 3.0 EcoBoost Plug-in Hybrid ma bardzo charakterystyczną sylwetkę. To mocno amerykański suv o słusznych gabarytach. W środku... więcej »

08.05.2021 Hyundai Tucson 1.6 T-GDI HEV 6AT Platinum

Hyundai Tucson 1.6 T-GDI HEV 6AT Platinum ma unikatowy pas przedni i robiący wrażenie tył. W środku ciekawe wskaźniki cyfrowe. Fotele z ładna... więcej »

07.05.2021 Samochody elektryczne w wynajmie długoterminowym. Który najtańszy?

Carsmile przygotował ranking samochodów elektrycznych dostępnych w ofercie wynajmu długoterminowego. Najdroższym autem okazał się Porsche... więcej »

05.05.2021 Renault Megane R.S. po liftingu

Renault Megane R.S. po liftingu prawie nie zmienił się z przodu, natomiast z tyłu dostał nowe lampy. W środku poprawiła się jakość... więcej »

04.05.2021 Renault Talisman FL Blue dCi EDC Initiale Paris

Renault Talisman FL Blue dCi EDC Initiale Paris otrzymał nowe wypełnienia reflektorów i fakturę grilla, nowe tylne klosze. W środku znajdziemy... więcej »

29.04.2021 Ceny paliwa: bez dodatkowych opłat benzyna kosztowałaby 2 zł?

Ceny paliwa pną się w górę - od początku tego cena benzyny Pb95 wzrosła z 4,60 do około 5,30 zł. To, ile rzychodzi nam zapłacić na... więcej »

28.04.2021 Coraz więcej pojazdów elektrycznych w polskich flotach samochodowych

Rozwój elektromobilności, popularyzacja rozwiązań z zakresu ekonomii współdzielenia, czy dostrzegane coraz szerszych możliwości telematyki.... więcej »

23.04.2021 Ceny OC. We Wrocławiu i Gdańsku najdrożej

Porównywarka Ubea.pl sprawdziła jak w kwietniu 2021 kształtują się ceny OC w miastach wojewódzkich. Najwyższe stawki są we Wrocławiu,... więcej »

21.04.2021 Wzrosło bezpieczeństwo ruchu drogowego w UE. 4 tys. mniej ofiar śmiertelnych

Rośnie bezpieczeństwo ruchu drogowego na terenie Unii Europejskiej - poinformowała właśnie Komisja Europejska. Okazuje się, że w minionym... więcej »

21.04.2021 Od 1 maja 2021 nowe etykiety na oponach samochodowych. Co się zmienia?

Już wkrótce zaczną obowiązywać nowe rozporządzenie w sprawie etykiet na oponach samochodowych. Polski Związek Przemysłu Oponiarskiego... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl