www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

12.05.2021 Czym są inwestycje typu Small Business Units?

Small Business Units to inwestycje o powierzchni pomiędzy 500 a 1500 mkw. SBU są bardzo popularne w Warszawie i okolicy. Ich cechą... więcej »

11.05.2021 Biura we Wrocławiu powiększą się w 2021 o 50 tys. mkw.

Z raportu firmy Cresa wynika, że w I kw.2021 roku wolumen zawartych transakcji na rynku biurowym we Wrocławiu wyniósł 21.500 mkw. Do końca... więcej »

09.05.2021 8 nowych obiektów handlowych w I kw. 2021

70 tys. mkw. - tyle nowej powierzchni handlowej oddano do użytkowania w I kwartale 2021 roku. Najpopularniejszymi formatami były sklepy... więcej »

07.05.2021 Nieruchomości komercyjne: jest szansa na aktywność inwestorów?

Jak wynika z najnowszego podsumowania Cushman & Wakefield, wolumen transakcji w nieruchomości komercyjne regionu Europy Środkowo-Wschodniej... więcej »

27.04.2021 Biura na rynkach regionalnych I kw. 2021

Polska Izba Nieruchomości Komercyjnych podsumowała dane dotyczące powierzchni biurowej z ośmiu rynków regionalnych za I kwartał 2021 roku.... więcej »

27.04.2021 7R buduje City Flex Warsaw Airport III i City Flex Warszawa-Targówek

Deweloper 7R rozpoczyna budowę swoich kolejnych inwestycji magazynowych w Warszawie. City Flex Warsaw Airport III o powierzchni 24 000 mkw.... więcej »

26.04.2021 Popyt na biura w Warszawie najniższy od 11 lat

Rynek biurowy, podobnie jak inne sektory gospodarki, został dotknięty przez pandemię. Z analizy JLL wynika, że na rynku biurym w Warszawie... więcej »

22.04.2021 Rynek handlowy I kw. 2021. Branża się nie poddaje

Rynek handlowy dotknięty obostrzeniami nie poddaje się. Z danych Colliers wynika, że w I kw. 2021 roku oddano w centrach handlowych 50 tys. mkw.... więcej »

21.04.2021 European Logistics Investment buduje Park Tychy

Na śląsku powstaje kolejna inwestycja logistyczna - Park Tychy. Buduje ją European Logistics Investment we współpracy z Panattoni. W ramach... więcej »

20.04.2021 Duże centra handlowe w odwrocie. Kto je detronizuje?

Nasycenie polskiego rynku dużymi centrami handlowymi daje przestrzeń do rozwoju mniejszych obiektów. Z najnowszej analizy JLL wynika, że w tym... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl