www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

02.04.2020 Uwaga! Koronawirus sposobem na kradzież danych firmowych

Cyberprzestępcy już nie raz pokazali, że istotne z punktu widzenia społecznego i gospodarczego wydarzenia nie umykają ich uwadze. Nie inaczej... więcej »

02.04.2020 Home office a bezpieczeństwo danych firmowych. Jak to pogodzić?

Na mocy rozporządzenia z 2 marca 2020 roku, w obecnej sytuacji epidemicznej pracodawca ma prawo zlecić pracownikowi wykonywanie określonej w... więcej »

31.03.2020 Jak pisać i publikować artykuły sponsorowane. 6 najczęściej popełnianych błędów

Jak napisać dobry artykuł sponsorowany i jakich błędów warto unikać, by nasza publikacja była skuteczna i przekonała wielu czytelników do... więcej »

31.03.2020 Wideokonferencja Zoom na celowniku oszustów

W czasach rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa narzędzia służące do wideokonferencji zyskują na popularności. Dowodem na to mogą... więcej »

29.03.2020 Cyberataki: nowe spojrzenie na spam i ataki na Internet Rzeczy

Firma Fortinet przedstawia rezultaty najnowszego raportu “FortiGuard Labs Threat Landscape”, z którego wynika, że w ostatnich miesiącach... więcej »

27.03.2020 Jak koronawirus wpływa na oglądalność na polskim YouTube?

Ze względu na dynamicznie rosnącą liczbę zakażeń nowym koronawirusem zamknięte zostały polskie żłobki, przedszkola, szkoły i uczelnie.... więcej »

26.03.2020 Darmowy Netflix na czas pandemii to zwykłe oszustwo!

Netflix przez rok za darmo? Który z wielbicieli tego serwisu nie skusiłby się na taką propozycję? Problem w tym, że wiedzą o tym również... więcej »

26.03.2020 Uwaga! Trojan udaje lokalizator osób zarażonych koronawirusem

Z komunikatu opublikowanego właśnie przez firmę Kaspersky wynika, że cyberprzestępcy, czego można było się zresztą spodziewać, próbują... więcej »

25.03.2020 Google Play: nowe wirusy w aplikacjach dla dzieci z ponad 1 mln pobrań

Analitycy Check Point informują o wykryciu nowego, złośliwego oprogramowania typu auto-clicker. Jego obecność wykryto w 56 aplikacjach... więcej »

18.03.2020 Malware atakuje. W rankingu bezpieczeństwa Polska spada na 22. miejsce

Firma Check Point Software Technologies przedstawiła najnowsze zestawienie najbardziej dokuczliwego malware lutego 2019. Tym razem liderem... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl