www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

21.10.2018 Przymknąć oko na długi i zyskać wyborców? Tak robią samorządy?

Najnowsza analiza BIG InfoMonitora wskazuje wprawdzie, że długi Polaków wobec jednostek samorządów terytorialnych nadal rosną, to jednak ich... więcej »

21.10.2018 Inteligentne miasto zaleje nas danymi

Wkrótce inteligentne technologie staną się uniwersalne, a usługi publiczne i miejska infrastruktura będą skutecznie współdziałać tworząc... więcej »

21.10.2018 Studencie, przygotuj się na targi pracy

Mamy październik, a więc czas, w którym ruszają targi pracy. Dla studentów i świeżo upieczonych absolwentów są one świetną okazją, aby... więcej »

20.10.2018 Czy tanie latanie właśnie przestaje istnieć?

Czy tanie latanie właśnie odchodzi do lamusa? Być może takie stwierdzenie jest zbyt daleko idącym, ale niewątpliwie musimy być przygotowani... więcej »

20.10.2018 Czego oczekujemy od miejsca pracy?

Dostęp do światła dziennego, możliwość sprawowania nad temperaturą pomieszczeń, klimatyzacją itp. oraz bliskość transportu miejskiego to... więcej »

20.10.2018 Mieszkania używane drożały szybciej niż nowe

Wprawdzie ceny mieszkań od dewelopera w większości przypadków przewyższają stawki za lokale z drugiej ręki, to jednak warto zauważyć, że... więcej »

19.10.2018 Wyniki finansowe SKOK-ów 2017

Jak wynika z najnowszych danych przedstawionych przez Główny Urząd Statystyczny, pod koniec grudnia 2017 r. działalność operacyjną w naszym... więcej »

19.10.2018 Sprzedaż VAT marża: jak ustalić cenę nabycia?

Przy opodatkowaniu marży VATowi podlega tylko różnica pomiędzy ceną sprzedaży a ceną nabycia. W cenie nabycia nie mieszczą się jednak... więcej »

19.10.2018 Na uproszczenie i obniżenie podatków nie ma co liczyć

Podnosząc stawki VAT 2011 r. zapewniano nas, że jest to tylko stan przejściowy, który miał trwać zaledwie 3 lata. Tymczasem VAT nie zostanie... więcej »

19.10.2018 Rozliczenie podatkowe: status osoby samotnie wychowującej dziecko

Do czasu uprawomocnienia się rozwodu matka dzieci nie ma co liczyć na prawo do rozliczenia się jako osoba samotnie je wychowująca. Ta opcja... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 15 następne »
źródło: eGospodarka.pl