układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

18.04.2024 Trzeba opóźnić raportowanie JPK_CIT - apeluje Konfederacja Lewiatan

Zastrzeżenie budzi krótki termin na przygotowanie się do nowych wymogów raportowania CIT w formie pliku JPK oraz nieścisłości co do danych,... więcej »

18.04.2024 ROBYG z nowym etapem Portu Popowice we Wrocławiu

ROBYG wprowadza do oferty 216 nowych mieszkań w ramach kolejnego etapu inwestycji Port Popowice we Wrocławiu. Budowa 11-piętrowego budynku już... więcej »

18.04.2024 Brand phishing w I kw. 2024. Cyberprzestępcy podszywają się pod Airbnb

Check Point Research przygotował podsumowanie I kwartału 2024 roku o markach wykorzystywanych najczęściej w atakach phishingowych. Serwis... więcej »

18.04.2024 Majówka 2024. Co planują Polacy?

Na majówkę 2024 Polacy planują wydać średnio 1274 złotych - wynika z najnowszej odsłony Barometru Providenta. Podobnie jak w minionym roku... więcej »

18.04.2024 UOKiK wziął pod lupę rynek odpadów medycznych

Zniesienie regionalizacji, wprowadzenie alternatywnych sposobów unieszkodliwiania odpadów zakaźnych, nacisk na współpracę szpitali i... więcej »

18.04.2024 Jakie nastroje konsumentów w kwietniu 2024?

Z danych GUS wynika, że w kwietniu 2024 roku bieżący wskaźnik ufności konsumenckiej jest wyższy o 0,8 p. proc. w stosunku do poprzedniego... więcej »

18.04.2024 Ceny OC i AC w I kwartale 2024 roku

Stawki ubezpieczenia OC według CUK Ubezpieczenia były w I kwartale 2024 roku wyższe średnio o 10 proc. w porównaniu z pierwszym kwartałem... więcej »

18.04.2024 Na prywatne ubezpieczenie zdrowotne wydajemy miliardy

Z danych PIU wynika, że liczba osób objętych prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym wzrosła w ciągu roku o niemal 14 proc. i wynosi obecnie 4,806... więcej »

18.04.2024 6,5 tys. mieszkań w Polsce do wyburzenia

Liczba budynków mieszkalnych do rozbiórki stale rośnie. Z danych Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego wynika, że w 2022 roku mieszkań do... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 29 następne »
źródło: eGospodarka.pl