www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

01.12.2021 Młodzi Polacy wciąż mieszkają z rodzicami. Kredyt bez wkładu własnego pomoże?

Wzrosła liczba młodych ludzi mieszkających z rodzicami. W domach rodziców zatrzymała ich epidemia. Największy wzrost dotyczył grupy wiekowej... więcej »

01.12.2021 Kara za oszustwa podatkowe: fiskus musi najpierw udowodnić świadomy udział

Przedsiębiorca dokonał wewnątrzwspólnotowej dostawy samochodu Mercedes AMG. Fiskus oskarżył go o świadome uczestnictwo w karuzeli VAT i... więcej »

30.11.2021 Wyprawka szkolna: wniosek o "Dobry Start" tylko do dzisiaj!

Ostatni moment na złożenie wniosku o "Dobry Start". Tylko do wtorku (30 listopada) można składać wnioski o wypłatę szkolnej wyprawki w... więcej »

30.11.2021 Rentowność inwestycji w mieszkanie spadła do 4,08%

Z najnowszego raportu Expandera i Rentier.io wynika, że stawki najmu wzrosły w 11 z 16 badanych miast, najbardziej w Rzeszowie i Częstochowie -... więcej »

30.11.2021 Zawieszone lekcje tylko w jednej klasie? Zasiłek opiekuńczy przysługuje

Rodzice, którzy musza się zaopiekować dzieckiem do lat 8, z powodu zamknięcia placówki oświatowej, są uprawnieni do pobierania zasiłku... więcej »

30.11.2021 Pandemia rujnuje samopoczucie Polaków

Pandemia nie pozostaje bez wpływu na samopoczucie Polaków oraz oceny, jakie formułują odnośnie swojego stanu zdrowia - wynika z raportu... więcej »

30.11.2021 Polski Ład zwiększy wpływy z CIT od zagranicznych spółek kontrolowanych (CFC)

Wydaje się, że głównym zadaniem Polskiego Ładu jest zwiększenie wpływów budżetowych. Dzięki niemu fiskus wyciągnie rękę po daninę od... więcej »

30.11.2021 Wymiana informacji podatkowych jako narzędzie przeciw unikaniu opodatkowania

W celu unikania opodatkowania zostały wypracowane pomiędzy państwami metody wymiany informacji podatkowych. Na ich mocy organy jednego państwa... więcej »

30.11.2021 Bezprawne przedłużanie terminu zwrotu podatku VAT

Fiskus chętnie przedłuża podatnikom termin zwrotu VAT zatrzymując tym samym pieniądze dłużej w budżecie państwa. Zapomina jednak, ze pisma... więcej »

30.11.2021 Kredyt bez wkładu własnego bez szans na sukces?

"Mieszkanie bez wkładu własnego" rusz w maju. Eksperci GetHome.pl zapytali deweloperów i pośredników nieruchomości o ich opinie na temat... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 28 następne »
źródło: eGospodarka.pl