układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

17.08.2022 Ulice handlowe rozkwitają w osiedlach mieszkaniowych

Popularność lokali użytkowych w osiedlach mieszkaniowych wzrosła w czasie pandemii i rośnie nadal - wynika z raportu Colliers na temat ulic... więcej »

17.08.2022 TikTok rośnie w siłę. TOP5 polskich kont

Z analizy SentiOne wynika, że liczba obserwujących 10 największych kont firmowych na polskim TikToku wzrosła od maja do sierpnia tego roku o 26... więcej »

17.08.2022 Wakacje trwają: jak spędzimy urlop wypoczynkowy we wrześniu?

Serwis Nocowanie.pl prezentuje kolejne już doniesienia dotyczące planów Polaków na urlop wypoczynkowy po szczycie sezonu wakacyjnego. Okazuje... więcej »

17.08.2022 Wynagrodzenia w e-commerce w 2021 roku

Sedlak & Sedlak sprawdził ile można było zarobić w 2021 roku pracując w branży e-commerce. Mediana wynagrodzeń wyniosła 5500 PLN, a zarobki... więcej »

17.08.2022 Mieszkańcy Podkarpacia i Podlasia unikają długów

W Rankingu Rzetelności Konsumentów przygotowanym przez Krajowy Rejestr Długów i Rzetelną Firmę najlepiej wypadły województwa podkarpackie i... więcej »

17.08.2022 Jak inflacja topi oszczędności i zmienia nawyki Polaków?

Co trzeci Polak przyznaje, że rosnące ceny wzbudzają w nim obawy o kondycję budżetu domowego - wynika ze zrealizowanego na zlecenie Banku... więcej »

17.08.2022 Fuzje i przejęcia: Polska najbardziej dotkniętym wojną rynkiem CEE

Rynek fuzji i przejęć w krajach Europy Środkowo-Wschodniej odczuwa skutki wojny w Ukrainie. W I połowie bieżącego roku największe spadki... więcej »

17.08.2022 Małe instytucje płatnicze. Jak zostać MIP-em i jakie są jego obowiązki wobec KNF?

Ekspert z kancelarii Legal Geek wyjaśnia czym jest mała instytucja płatnicza, jakie warunki trzeba spełnić, żeby zostać MIP-em, jakie... więcej »

17.08.2022 Walka z szarą strefą w handlu - znaczne zaostrzenie kar i sankcji

Znacznemu zaostrzeniu ulegną kary za paserstwo wyrobów akcyzowych, nieewidencjonowanie obrotu towarem, w tym paliwami oraz jego użytkowaniem... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 28 następne »
źródło: eGospodarka.pl