www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

27.06.2019 Wakacje 2019: zwyczaje Polaków

Wakacje 2019 stały się faktem. Jakie plany wakacyjne mają Polacy? Okazuje się, że w przypadku sporej części naszego społeczeństwa są one... więcej »

27.06.2019 Sprzedaż nowych samochodów V 2019

Dane udostępnione przez Europejskie Stowarzyszenie Producentów Pojazdów ACEA pokazują, że maj br. okazał się dla europejskich salonów... więcej »

26.06.2019 Wakacje 2019: gdzie uważać na drogówkę?

Czas ruszać na wakacje – niektórzy w poszukiwaniu słońca opuszczą kraj, inni postanowią wybrać jeden z popularnych polskich kierunków,... więcej »

26.06.2019 Podatek od spadków i darowizn też się przedawnia

Jaki jest okres przedawnienia podatku od spadków i darowizn? Wszystko zależy od zaistniałej sytuacji. Okres ten wynosi 3 bądź 5 lat. Gdy... więcej »

26.06.2019 Podzielona płatność wyprze odwrotne obciążenie

Kolejny projekt zmian podatkowych zakłada wyparcie odwrotnego obciążenia obowiązkowym mechanizmem podzielonej płatności. Za jego... więcej »

26.06.2019 Miasta akademickie rozwijają się szybciej

Warszawa, Kraków, Poznań i Wrocław. To najbardziej akademickie miasta w Polsce - wynika z rankingu opracowanego przez Polski Instytut... więcej »

26.06.2019 Ile kosztuje nieudana rekrutacja pracowników?

Stopa bezrobocia w naszym kraju sięga zaledwie kilku procent. Jasne staje się zatem, że dziś rekrutacja pracowników jest nie lada wyzwaniem, a... więcej »

26.06.2019 T‑Mobile wprowadza ofertę Magenta 1

T‑Mobile wprowadza ofertę Magenta 1 oraz Magenta 1 BIZNES. To pakiet usług mobilnych i stacjonarnych oraz dostęp do Netflix, ELEVEN SPORTS,... więcej »

26.06.2019 Jak technologia 5G zmieni smart home?

Standard 5G może zrewolucjonizować rynek systemów smart home. Inteligentne domy będą tańsze i dzięki nowemu standardowi przesyłu danych... więcej »

26.06.2019 Fracht lotniczy w Polsce potrzebuje zaangażowania eksporterów

Jeśli przyjrzeć się udziałowi, jaki nasz kraj posiada w unijnej strukturze frachtu lotniczego, to okaże się, że jest on ledwie dostrzegalny.... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 15 następne »
źródło: eGospodarka.pl