www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

22.10.2019 Czy rzetelność przedsiębiorcy zależy od branży?

Rzetelność finansowa przedsiębiorstwa rozumiana jest najczęściej jako jej zdolność do terminowego opłacania faktur, rachunków i innych... więcej »

18.10.2019 Ceny w kasie Biedronki inne niż na półce. Sprawie przygląda się UOKiK

Informacja odnośnie ceny nie powinna budzić wątpliwości kupującego. Powinna być natomiast czytelna, jednoznaczna i widoczna. Do tego nie jest... więcej »

17.10.2019 Hotelarstwo z zadłużeniem na 1 mld zł

Hotelarstwo w Polsce rozwija się w tempie, którego z pewnością może mu pozazdrościć europejska konkurencja. Temu rozwojowi towarzyszą... więcej »

17.10.2019 Obywatele walczą z państwem o czyste powietrze. Czy to dopiero początek?

Polsce obywatele zaczęli walczyć z państwem o czyste powietrze. Wyrok w sprawie założonej przez Jerzego Sthura, Mariusza Szczygła i Tomasza... więcej »

16.10.2019 UOKiK: Nowa Telefonia zapłaci rekompensaty abonentom

W lipcu minionego roku Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wszczął postępowanie przeciwko spółce Nowa Telefonia. Skargi... więcej »

15.10.2019 350 mln zł na innowacje. BGK zbiera wnioski o premię technologiczną

Korzystny sposób na sfinansowanie zakupu i wdrażania nowych technologii dla firm z sektora MSP, czyli premia technologiczna w wysokości nawet 6... więcej »

14.10.2019 Czego mały biznes oczekuje od rządzących?

Wygórowane składki ZUS (70% wskazań), nazbyt wysokie podatki (60%), ulegające częstym zmianom prawo (45%), zawiłości związane z rozliczanie... więcej »

13.10.2019 Kiedy wysłać mailing? Jaki dzień tygodnia i godziny są najlepsze

Raczej nie trzeba nikogo przekonywać o tym, jak duże znaczenie dla skuteczności mailingu mają dobrze przygotowana kreacja, temat wiadomości... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl