www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

03.08.2020 MŚP: nowe inwestycje pomimo kryzysu, ale głównie w średnich firmach

Wybuch pandemii odcisnął swoje piętno na wszystkich właściwie dziedzinach życia i gospodarki, nie omijając przy tym sektora MŚP. Sytuacja... więcej »

03.08.2020 Zachowania konsumentów: mniej na żywność, więcej na paliwo

Z ostatniego badania Deloitte wynika, że indeks niepokoju polskich konsumentów pikował o kolejne 6 pp., osiągając tym samym najniższy od... więcej »

03.08.2020 PARP: innowacje pozwolą przezwyciężyć skutki pandemii

Innowacyjność to klucz do przezwyciężenia skutków pandemii - wynika z opracowanego przez PARP „Monitoringu trendów w innowacyjności”. Z... więcej »

03.08.2020 Praca w IT: kandydaci chcą umowy o pracę

Jeszcze przed kilkoma miesiącami o rynku pracy mówiło się głównie w kontekście pikującego bezrobocia i rosnących wynagrodzeń. Wybuch... więcej »

02.08.2020 Euler Hermes: nadchodzi fala niewypłacalności

Stany Zjednoczone, Litwa, Brazylia, Irlandia i Portugalia to niektóre z krajów, które w największym stopniu odczują związaną z pandemią... więcej »

01.08.2020 Mamy o połowę za niski recykling odpadów. Co zrobić?

Minimalizowanie ilości odpadów, umożliwienie ponownego wykorzystania produktu (np. butelki zwrotne) oraz poddanie produktu i opakowania... więcej »

31.07.2020 Rynek pracy: jest odbicie, 58% firm prowadzi rekrutację pracowników

Rekordowo niska stopa bezrobocia, wiele ofert pracy, rosnące wynagrodzenia. Tym, jeszcze do niedawna, charakteryzował się polski rynek pracy.... więcej »

31.07.2020 Fundusze private equity: liczba inwestycji w Polsce spadła o 26 proc.

Z najnowszego komunikatu Bain & Company wynika, że w pierwszej połowie bieżącego roku inwestycje funduszy private equity w regionie EMEA... więcej »

31.07.2020 Czego o zachowaniach konsumentów dowiemy się z paragonów?

Paragony stanowią istotne źródło wiedzy na temat zachowań konsumentów. Blovly postanowiło przeanalizować ponad 10 mln takich rachunków,... więcej »

30.07.2020 GfK: polscy konsumenci w lepszych nastrojach

Rosną formułowane przez polskich konsumentów oceny bieżącej i przyszłej sytuacji finansowej gospodarstwa domowego. Poprawiają się także... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 9 następne »
źródło: eGospodarka.pl