www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

03.04.2020 Start-up: czy rządowe finansowanie jest skuteczne?

Co drugi z polskich startupów nigdy nie korzystał z zewnętrznych źródeł finansowania. Jak pisze Iwo Rybacki z Assay, można pokusić się o... więcej »

03.04.2020 Bez transportu towarowego nie uda się osiągnąć globalnych celów klimatycznych

W artykule poruszono kwestie związane z międzynarodowym transportem towarowym w aspekcie długoterminowych prognoz odnośnie popytu i... więcej »

03.04.2020 Leasing w obliczu COVID-19. Spowolnienia ciąg dalszy?

Ostatnimi czasy leasing w naszym kraju miał się bardzo dobrze. Najnowsze dane Związku Polskiego Leasingu wskazują jednak, że odnotowana w... więcej »

03.04.2020 Ericsson: jaki ślad węglowy zostawiają urządzenia cyfrowe?

Ochrona środowiska i zmiany klimatu to temat, któremu poświęca się dziś bardzo dużo miejsca. Nie ma w tym jednak nic zaskakującego -... więcej »

03.04.2020 Jaki jest wpływ koronawirusa na polskie firmy?

Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa odciska swoje piętno na sytuacji polskich przedsiębiorstwa. Jako pierwsze jej negatywne symptomy... więcej »

01.04.2020 Euler Hermes obniża krótkoterminowy rating Polski. 1% wzrostu PKB

Tegoroczny wzrost światowego PKB nie przekroczy 0,5%, w efekcie czego liczba upadłości wzrośnie o pokaźne 14% - wynika z najnowszych prognoz... więcej »

01.04.2020 Rynek pracy: co 7. pracownik godzi się na obniżkę wynagrodzenia

Jeszcze do niedawna o rynku pracy mówiło się głównie w kontekście rosnących wynagrodzeń i historycznie niskiej stopy bezrobocia. Dzisiejsze... więcej »

31.03.2020 Sklepy internetowe. Intensywny rozwój i co dalej?

Platforma Shoper prezentuje najnowszą odsłonę raportu poświęconego trendom i sytuacji na polskim rynku e-commerce. Z opublikowanego komunikatu... więcej »

30.03.2020 Społeczna odpowiedzialność biznesu w dobie koronawirusa

Stwierdzenie, że mamy wręcz modę na społeczną odpowiedzialność biznesu, nie jest w dzisiejszych czasach zadnym nadużyciem. Działania CSR... więcej »

30.03.2020 Otwarte dane tworzą wartości, generują oszczędności i ratują życie

Otwarte dane publiczne to zasób informacji pochodzących ze instytucji lub urzędów, które mogą być analizowane i przetwarzane na własny... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 6 następne »
źródło: eGospodarka.pl