www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

20.04.2019 Upadłość konsumencka: lekkomyślność dłużnika przesłanką oddalenia wniosku

Czy wystarczy złożyć wniosek o upadłość, żeby nasze problemy finansowe się skończyły? Niestety nie zawsze. Otóż jeśli nasze problemy... więcej »

19.04.2019 Sytuacja finansowa Polaków. Dominuje optymizm

Czy sytuacja finansowa Polaków jest satysfakcjonująca czy raczej pozostawia wiele do życzenia? Z opracowanego przez Santander Consumer Bank... więcej »

19.04.2019 Czy da się jeszcze zarobić na polskich obligacjach?

U schyłku minionego roku wiele wskazywało na to, że rok 2018 okaże się dla polskich obligacji znacznie gorszy od poprzednika. Dość jednak... więcej »

19.04.2019 Płatność kartą z historycznym wynikiem

Polacy coraz częściej wybierają płatność kartą. Z danych NBP wynika, że w ostatnim kwartale minionego roku po raz pierwszy raz w historii... więcej »

19.04.2019 Bezpłatne konto bankowe? Czy to jest możliwe?

Artykuł omawia problematykę bezpłatnych kont osobistych. Od sierpnia 2018 roku każdy bank został zobowiązany nowelizacją ustawy o usługach... więcej »

19.04.2019 Czy bliźniaczy deficyt zgubi Polskę?

S&P Global Ratings ostrzega przed dwoma poważnymi zagrożeniami dla polskiej gospodarki. Po pierwsze, niepokojący wydaje się dynamicznie... więcej »

19.04.2019 KE analizuje opinie o regulacjach kredytu konsumenckiego

Rynek kredytów konsumenckich rozwija się dziś w intensywnym tempie, a wpływ na to wywiera przede wszystkim wzmożona konkurencja ze strony co... więcej »

18.04.2019 Co przyniesie odsuwanie zakończenia cyklu koniunkturalnego?

Kay Van-Petersen, analityk Saxo Banku, przedstawia prognozy na II kwartał br. Jego zdaniem luzowanie ilościowe trwa w najlepsze. Przede wszystkim... więcej »

17.04.2019 Polacy dorabiają na emeryturze

Po uzyskaniu wieku emerytalnego wielu Polaków kontynuuje zatrudnienie. Powodem takiej decyzji są przede wszystkim kwestie ekonomiczne - praca na... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 . 4 następne »
źródło: eGospodarka.pl