www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

26.11.2020 Sprzedaż auta nie powinna mieć wpływu na odszkodowanie z OC

Na powstanie roszczenia związanego z kosztami naprawy nie wpływa późniejsze zbycie uszkodzonego pojazdu - uważa Sąd Najwyższy. To w praktyce... więcej »

20.11.2020 Nowy trend: samochody dostawcze na abonament

Z danych opublikowanych przez platformę Carsmile wynika, że w ostatnim czasie jej analitycy dostrzegli dość interesujący trend. Okazuje się... więcej »

15.11.2020 Kupno samochodu: ile trzeba pracować na nowe auto?

Ceny nowych samochodów pną się w górę. Jeszcze w styczniu, na auto z salonu potrzebne było nam 30 przeciętnych pensji. Obecnie musimy do... więcej »

12.11.2020 Ceny OC na poziomie ze stycznia, ale możliwe wzrosty

Z najnowszego Barometru Ubea.pl wynika, że w październiku br. za obowiązkowe ubezpieczenie samochodu Polacy płacili 99% stawki oferowanej im na... więcej »

10.11.2020 Wideorejestrator Xblitz Professional V3 Magnetic

Wideorejestrator Xblitz Professional V3 Magnetic ma wbudowany moduł GPS i oferuje rozdzielczość 4K. Ma szeroki kąt widzenia w zakresie 150... więcej »

06.11.2020 Opony letnie a droga hamowania zimą. Zobacz, ile ryzykujesz

Wielu polskich kierowców ciągle jeszcze jeździ na oponach letnich. I właściwie można ich dość łatwo wytłumaczyć - żadnych symptomów... więcej »

04.11.2020 Auto na abonament: zobacz na co się stać

Długoterminowy wynajem samochodów zyskuje na popularności. Warto przy tym pamiętać, że auto na abonament jest dla domowego budżetu takim... więcej »

03.11.2020 Od nowinki po "must have" w transporcie. W czym pomaga nawigacja GPS?

Jeszcze nie tak dawno temu nawigacja GPS postrzegana była jako nowinka o dość dyskusyjnej przydatności. Rozpędzony do granic możliwości... więcej »

02.11.2020 Jak zadbać o żarówki samochodowe przed zimą?

Wybór właściwych żarówek samochodowych i ich prawidłowe ustawienie to podstawa bezpieczeństwa na drodze. Potwierdzeniem tego są policyjne... więcej »

31.10.2020 Czasowe wycofanie pojazdu z ruchu także dla osobówek. Ile zapłacisz za OC?

Możliwość czasowego wycofania pojazdu z ruchu to temat, który powraca niczym bumerang. Niedawna nowelizacja przepisów nieco poszerzyła grono... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl