www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

26.02.2020 Elastyczne powierzchnie biurowe rosną w siłę. Nie tylko Warszawa jest liderem

Popyt na elastyczne powierzchnie biurowe w naszym kraju nie maleje, a w ślad za nim podąża podaż. Jak czytamy w komunikacie opublikowanym przez... więcej »

25.02.2020 Build-to rent, czyli moda na inwestycje mieszkaniowe na wynajem

Kraje Europy Środkowo-Wschodniej znajdują się w centrum zainteresowania inwestorów zainteresowanych najmem instytucjonalnym. Okazuje się, że... więcej »

21.02.2020 Biurowce w Warszawie: króluje Wola, Służewiec zmienia swoją funkcję

Warszawa to najprężniej rozwijający się rynek biurowy w naszym kraju. Obecnie oferuje ona ponad 5,65 mln mkw. nowoczesnych powierzchni... więcej »

21.02.2020 100% w ciągu 4 lat. Tak rosną biurowce w Krakowie

Na krakowskim rynku biurowym wiosna panuje właściwie zawsze. O rozkwicie najlepiej świadczyć może całkowity zasób biurowców zlokalizowanych... więcej »

17.02.2020 Nieruchomości komercyjne w Polsce w centrum zainteresowania. Transakcji o 50% więcej

Kondycja rynku nieruchomości komercyjnych prezentuje się całkiem dobrze. Z najnowszego raportu BNP Paribas Real Estate Poland wynika, że około... więcej »

14.02.2020 Nieruchomości komercyjne. Inwestorzy przed nowymi wyzwaniami

Nieruchomości komercyjne w naszym kraju w zeszłym roku radziły sobie świetnie, czego wyrazem może być między innymi rekordowa ilość... więcej »

13.02.2020 Biurowce w regionach oferują więcej niż Warszawa

Kompleks Alchemia w Gdańsku, Tischnera Office w Krakowie oraz Brama Miasta w Łodzi. To trzy największe biurowce, które oddano do użytkowania... więcej »

13.02.2020 Nieruchomości komercyjne w Polsce. Jaka kondycja i nastroje?

Nieruchomości komercyjne to rynek, który nie może narzekać na brak zainteresowania, ani ze strony najemców, ani też inwestorów.... więcej »

10.02.2020 Trwa boom na inwestowanie w nieruchomości komercyjne. W cenie hotele

Inwestowanie w nieruchomości komercyjne w naszym kraju nie traci na popularności. Z danych opublikowanych przez Walter Herz wynika, że w... więcej »

07.02.2020 Biurowce w Łodzi: kurs na 1 mln mkw.

Łódzkie biurowce jeszcze do niedawna nie nadążały nad tempem nadawanym przez inne regiony. Dziś sytuacja przedstawia się zgoła inaczej. W... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl