www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

22.10.2019 Jak funkcjonuje Polska Strefa Inwestycji? Pierwsze podsumowania

Polska Strefa Inwestycji to nowa odsłona specjalnych stref ekonomicznych. Wprowadzeniu tego rozwiązania towarzyszyły liczne obawy i... więcej »

21.10.2019 Polski rynek nieruchomości handlowych I-III kw. 2019

Jak miewa się polski rynek nieruchomości handlowych? Z podsumowania przygotowanego przez firmę JLL wynika, że co najmniej dobrze. W pierwszych... więcej »

21.10.2019 Rekordowa podaż biur w Poznaniu

Rynek biurowy w Polsce ma się nadzwyczaj dobrze. Na pochwałę zasługuje nie tylko Warszawa, ale również mniejsze miasta, w tym Poznań. W... więcej »

21.10.2019 Na rynku centrów handlowych wyraźna polaryzacja

Aktywność deweloperska na europejskim rynku centrów handlowych jest istotnie zróżnicowana - wynika z najnowszych danych Cushman & Wakefield. W... więcej »

18.10.2019 Rynek biurowy w Krakowie - regionalna potęga

Na krakowskim rynku biurowym wiosna panuje właściwie zawsze. O rozkwicie najlepiej świadczyć może całkowity zasób powierzchni biurowych... więcej »

18.10.2019 Domy seniora na uwadze inwestorów

Domy seniora przyciągają uwagę inwestorów. Z danych udostępnionych przez firmę Savills wynika, że w Europie od początku roku zainwestowano... więcej »

16.10.2019 Powstaje Panattoni Park Ruda Śląska II

Panattoni Europe znowu inwestuje na Śląsku. Panattoni Park Ruda Śląska II położony będzie przy ulicy Hallera, a więc w obrębie miasta.... więcej »

16.10.2019 Inwestorzy z Azji, czyli 10% kapitału lokowanego w regionie CEE

Przed nami wyniki opracowanego przez Skanska, Colliers International oraz Dentons raportu "CEE Investment Report: Thriving Metropolitan Cities".... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl