www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

19.04.2019 Powierzchnie biurowe w Trójmieście prawie bez pustostanów

Z najnowszego raportu firmy Colliers wynika, że u schyłku minionego roku łączne zasoby powierzchni biurowej w Gdańsku, Gdyni i Sopocie... więcej »

15.04.2019 Parki handlowe na fali?

Polskie centra handlowe osiągnęły dojrzałość i powoli zbliżają się do poziomu nasycenia. Takie realia, szczególnie na terenie mniejszych... więcej »

14.04.2019 Rozwiązania ekologiczne w biurowcach to konieczność?

Rozwiązania ekologiczne w biurowcach są już światowym standardem. Trend ten przybiera na sile, nie omijając również naszego kraju. Dziś... więcej »

12.04.2019 Mokotów wraca na inwestycyjną mapę Warszawy

Avison Young przedstawia raport inwestycyjny poświęcony warszawskiemu Mokotowskiemu Obszarowi Biznesowemu, który - jak się okazuje - ponownie... więcej »

11.04.2019 Nowe powierzchnie magazynowe: 7R Park Warsaw West

Powierzchnie magazynowe w naszym kraju rosną dość dynamicznie, a kolejną cegiełkę do rozwoju tego rynku przykłada 7R. Firma wybuduje na... więcej »

11.04.2019 Prywatne akademiki wychodzą z niszy

Prywatne akademiki to rynek, który przyciąga coraz większą rzeszę inwestorów. Jego koła napędowe to przede wszystkim rosnąca liczba... więcej »

10.04.2019 Powierzchnie coworkingowe w Europie - ranking

Coworking oraz biura serwisowane przeżywają obecnie lata swojej świetności. Za ich popularnością kryją się przede wszystkim postęp... więcej »

10.04.2019 Warszawskie ulice handlowe wracają do łask?

Nasycenie powierzchnią budowaną w warszawskich centrach handlowych rośnie, a to może oznaczać znaczny wzrost możliwości w zakresie rozwoju... więcej »

10.04.2019 Łódzki rynek nieruchomości w rozkwicie

Łódź, trzecie co do wielkości miasto w Polsce, przez wiele lat traktowane było nieco po macoszemu. Podobnie zresztą tamtejszy rynek... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl