www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

31.03.2020 Opieka nad dzieckiem: jakie prawa przysługują rodzicom w czasie pandemii?

Kodeks pracy przewiduje szereg uprawnień związanych z rodzicielstwem. W dobie rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa prawa rodziców... więcej »

28.03.2020 Dyskryminacja w pracy w dobie koronawirusa

Ekspert z Kancelarii Chałas i Wspólnicy przeanalizował kwestie związane z dyskryminacją w pracy w modelu home office. Problem ten może... więcej »

26.03.2020 Praca zdalna: zmiany w Kodeksie pracy potrzebne na cito

Możliwość elastycznej pracy dla wielu pracowników stanowiła swoistego rodzaju benefit. W dobie rozprzestrzeniającego się już na całym... więcej »

24.03.2020 Wynagrodzenie pracownika w czasie epidemii. Czy pracodawca musi je wypłacać?

Czy w okresie epidemii pracodawca musi wypłacać pracownikowi wynagrodzenie? Jakie szczególne prawa ma pracodawca w tym okresie, a czego... więcej »

19.03.2020 Odwołane imprezy sportowe - czy sportowcy mogą liczyć na wynagrodzenie?

Rozszerzająca się pandemia koronawirusa spowodowała odwołanie większości różnego rodzaju imprez sportowych. Czy w takie sytuacji sportowcy... więcej »

18.03.2020 Koronawirus. Nieobecność w pracy a zasiłek chorobowy i opiekuńczy

Pracownik nieobecny w pracy z powodu kwarantanny lub izolacji może otrzymywać za ten okres zasiłek chorobowy, wypłacany przez pracodawcę, a po... więcej »

13.03.2020 Powrót do pracy z rejonu objętego koronawirusem. Nie powiadomiłeś pracodawcy? Zobacz co ci grozi

Pracownik wracający do pracy z urlopu wypoczynkowego, który spędził w rejonach zagrożonych koronawirusem, który nie powiadomił o tym fakcie... więcej »

10.03.2020 Koronawirus w pracy. Jakie działania mogą podjąć pracodawcy?

W Polsce odnotowano do tej pory 17 przypadków zarażenia koronawirusem, a rządzący przygotowują nas, że chorych z pewnością będzie jeszcze... więcej »

06.03.2020 Pracodawca kontra koronawirus. Jakie działania może podjąć?

Ustawa uchwalona przez Sejm 2 marca 2020 dotycząca zapobieganiu zarażeniom koronawirusem przewiduje kilka rozwiązań, które może wprowadzić... więcej »

04.03.2020 Praca zdalna w czasie koronawirusa. Co warto wiedzieć?

W obliczu zagrożenia koronawirusem polscy parlamentarzyści podjęli prace nad specustawą, regulującą zachowania w czasie trwania epidemii.... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl