www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

27.02.2020 Wynagrodzenie pracownika: obowiązki pracodawcy i ewidencja księgowa

Artykuł omawia obowiązki pracodawcy wynikające z zatrudnienia pracownika, przy czym omówione zostały różne formy zatrudnienia. Omówiono... więcej »

21.02.2020 Duńska płaca minimalna obejmie transport kombinowany i kabotaż

Ważne informacje dla przewoźników. Dania szykuje zmiany w przepisach, na mocy których kierowcy wykonujący na terenie tego kraju kabotaż lub... więcej »

20.02.2020 Holandia wprowadza obowiązek rejestracji delegowania pracowników

Od 1 marca bieżącego roku Holandia wprowadza zmienione przepisy, na mocy których delegowanie pracowników obsługujących frachty dokonywane na... więcej »

19.02.2020 Kadry i płace. Jakie zmiany i wyzwania?

W minionym roku kadry i płace usiały stawić czoła kilku istotnym zmianom. Było do m.in. wprowadzenie zerowego podatku dla młodych... więcej »

18.02.2020 Praca w Holandii coraz atrakcyjniejsza? Lepsze warunki dla pracowników z Polski

Praca w Holandii już od lat cieszy się wśród Polaków sporą popularnością i to pomimo tego, że do tej pory zatrudnieni tam tymczasowo... więcej »

16.02.2020 Jak zredagować świadectwo pracy?

Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest wydanie pracownikowi świadectwa pracy. Kiedy pracodawca musi wydać świadectwo pracy? Jakie... więcej »

10.02.2020 Umowa B2B. Co warto wiedzieć?

Umowa B2B cieszy się na polskim rynku coraz to większą popularnością. Pracownicy doceniają ją ze względu na możliwość obniżenia... więcej »

07.02.2020 2 grupa inwalidzka. Jakie daje przywileje w pracy?

Pracownicy z orzeczoną niepełnosprawnością mogą korzystać z szeregu przywilejów. Umiarkowany stopień niepełnosprawności pozwala na... więcej »

31.01.2020 Pijany pracownik: jakie prawa pracodawcy?

Wprawdzie nietrzeźwy pracownik to przypadek, który z pewnością nie zdarza się codziennie, ale jednocześnie okazuje się, że styczność z... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl