www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

29.07.2020 UOKiK ostrzega przed oferującym weksle inwestycyjne FH Yanok z Krakowa

Fundusz Hipoteczny Yanok z Krakowa naraża swoich klientów na poważne ryzyko finansowe - ostrzega UOKiK. Jednocześnie wprowadza konsumentów w... więcej »

29.07.2020 Uwaga oszustwa! Na bon turystyczny i darmowy voucher do uzdrowiska

Serwis Nocowanie.pl przestrzega przed oszustwami na bon turystyczny oraz darmowy voucher do uzdrowiska, który oferowany jest przez inteligentnego... więcej »

20.07.2020 Wakacyjne reklamacje - ile poczekamy na odpowiedź?

W jakim terminie przedsiębiorcy powinni rozpatrzyć naszą reklamację? Generalnie mają na to 30 dni. Ale od tej ogólnej zasady są wyjątki.... więcej »

18.07.2020 Upadłość konsumencka. Dlaczego bankructwo może okazać się korzystne?

Artykuł omawia instytucję upadłości konsumenckiej, która może być korzystnym sposobem na wyjście z zadłużenia. Dowiemy się na co... więcej »

15.07.2020 Ochrona konsumentów: UOKiK ostrzega przed oszustami

UOKiK uruchamia nową kampanię informacyjną pod hasłem „Sprawdzaj, czytaj, pytaj!”, której celem jest ochrona konsumentów przed... więcej »

10.07.2020 Wakacje bez problemów? Poznaj prawa konsumenta

Przed wyjazdem na wakacje poznaj swoje prawa - radzi UOKiK. W restauracji czy barze mamy prawo do pełnej informacji o potrawie, o cenie, mamy... więcej »

08.07.2020 T-Mobile zwróci niewykorzystane pieniądze z kont pre-paid

Przez UOKiK nakazał T-Mobile zwrócić klientom ich niewykorzystane środki na kartach pre-paidowych. To już druga tego typu decyzja UOKiK. W... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl