www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

27.02.2020 Przy liniowym PIT nie można rozliczyć się z dzieckiem

Podatek liniowy to pewność stosowanej stawki podatku do przychodów z działalności gospodarczej bądź działów specjalnych produkcji rolnej.... więcej »

27.02.2020 Ulga rehabilitacyjna nie obejmuje operacji osób niepełnosprawnych

Zabieg operacyjny to nie zabieg rehabilitacyjny. Tak stwierdził fiskus w ostatnio wydanej interpretacji, w której odmówił prawa do ulgi... więcej »

26.02.2020 Przychody z działalności nierejestrowej na PIT-36

Gdy miesięczne przychody z działalności nie przekraczają połowy wynagrodzenia minimalnego, pod pewnymi warunkami osoba je uzyskująca nie musi... więcej »

26.02.2020 Kiedy programy komputerowe bez podatku u źródła?

Co do zasady podmioty zagraniczne podlegają ograniczonemu obowiązkowi podatkowemu w Polsce, tj. płacą go jedynie od dochodów tutaj uzyskanych.... więcej »

26.02.2020 Kiedy samochód osobowy używany w firmie można sprzedać na VAT marża?

Aby skorzystać z procedury VAT-marża, zakup towaru musi nastąpić w ściśle określony sposób (np. na podstawie faktury VAT-marża), musi to... więcej »

25.02.2020 Czy fiskus może nie wykonać wyroku w zakresie zwrotu VAT? Okazuje się że tak

Ustawa o VAT określa terminy, w których fiskus powinien dokonać zwrotu tego podatku wykazanego w deklaracji podatkowej. Fiskus może jednak te... więcej »

25.02.2020 Hodowla i sprzedaż gekonów zwolniona z podatku dochodowego?

Hodowla gekonów, jako entomofagów, mieści się w definicji działów specjalnych produkcji rolnej, a więc co do zasady podlega opodatkowaniu... więcej »

24.02.2020 Karta Praw Podatnika czyli "marketingowa" ustawa dla podatników

W kwietniu 2019 r. pojawił się projekt ustawy Karta Praw Podatnika, który w teorii miał zapewnić dodatkową ochronę podatnika. Niestety... więcej »

24.02.2020 Szkolenie dla handlowców w kosztach podatkowych spółki

Aby dobrze sprzedać dany produkt, handlowiec musi być z niego dobrze przygotowany. Dlatego też spółki współpracujące z handlowcami często... więcej »

24.02.2020 Najem prywatny czy w ramach działalności gospodarczej?

Podatnik, który wyłączył zlikwidował prowadzoną firmę w zakresie usług noclegowych opodatkowanych kartą podatkową, zaś wykorzystywaną w... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 6 następne »
źródło: eGospodarka.pl