www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

22.10.2019 Szkolenie dla sołtysa nie jest jego przychodem

Gdy sołtys uczestniczy w szkoleniu, konferencji bądź warsztacie w ramach wykonywanych funkcji społecznych, ich sfinansowanie przez gminę nie... więcej »

22.10.2019 Zmiany w ewidencjonowaniu sprzedaży na kasach fiskalnych

W maju zaczęło obowiązywać nowe rozporządzenie w sprawie kas rejestrujących. Ustawodawca wprowadził w nim nowe obowiązki dla podatników,... więcej »

21.10.2019 Biała lista podatników VAT a rachunki bankowe w umowach

Od stycznia 2020 r. zapłata za transakcję przekraczające 15.000 zł na rachunek inny aniżeli zgłoszony fiskusowi będzie karana przez tę... więcej »

21.10.2019 Spłata kredytu mieszkaniowego w uldze mieszkaniowej

Spłata kredytu hipotecznego (wraz z odsetkami) w banku, zaciągniętego na budowę domu, jest celem mieszkaniowym, który zwalnia od podatku... więcej »

18.10.2019 Montaż klimatyzacji z ulgą mieszkaniową?

Remont domu bądź mieszkania służącym zaspokojeniu potrzeb mieszkaniowych podatnika, może być rozliczony w ramach ulgi mieszkaniowej po... więcej »

18.10.2019 Sprzedaż złomu w ramach podzielonej płatności

Listopad jest miesiącem istotnych zmian w zakresie rozliczania podatku VAT. I tak handlujący m.in. złomem muszą się przenieść na nowy system... więcej »

17.10.2019 Odstąpienie od umowy najmu poza kosztami podatkowymi

Zarówno organy podatkowe jak i sądy administracyjne stoją na stanowisku, iż wypłacone wynajmującemu wynagrodzenie za wcześniejsze... więcej »

17.10.2019 Dobrowolna wymiana kasy fiskalnej na online z ulgą na zakup?

Podatnicy zobligowani przez ustawodawcę do wymiany w określonym terminie kas fiskalnych na urządzenia online, są uprawnieni do ponownej ulgi na... więcej »

16.10.2019 Neutralna podatkowo wymiana udziałów w spółce holdingowej

Co do zasady zbywają udziały w spółce będącej osobą prawną, trzeba liczyć się z podatkiem od kapitałów pieniężnych. Ustawa o PIT... więcej »

16.10.2019 Umowa leasingu z zagranicy w podatku u źródła

Zagraniczny leasing jest podatkowo traktowany jako prawo do użytkowania urządzenia, w tym środka transportu. W rezultacie podlega on... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl