www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

25.09.2021 Zwolnienie z podatku od dywidendy: spór o weryfikację rzeczywistego beneficjenta

Wypłacana dywidenda pod pewnymi warunkami może być zwolniona z podatku dochodowego od osób prawnych, z uwagi na strukturę właścicielską.... więcej »

24.09.2021 Spłacony kredyt nie zmniejsza podatku od spadków i darowizn

Ciężarem zmniejszającym czystą wartość, a tym samym podstawę opodatkowania w podatku od spadków i darowizn, jest hipoteka ustanowiona na... więcej »

24.09.2021 Ceny transferowe: fiskus musi powiedzieć czy korygować podatek

Podmioty powiązane muszą prowadzić dokumentację cen transferowych oraz zawierać między sobą transakcje handlowe na poziomie rynkowym. Fiskus... więcej »

23.09.2021 Podatek CIT: nabycie własności nieruchomości w zamian za zwolnienie z długu

W przypadku spłaty wierzytelności w formie przeniesienia prawa własności do nieruchomości gruntowej nie mamy do czynienia ze spłatą... więcej »

23.09.2021 Kasa fiskalna na zagraniczne usługi budowlane?

Sprzedaż na rzecz tzw. Kowalskich co do zasady musi być ewidencjonowana na kasie fiskalnej. Tyczy się to także usług budowlanych. Jeżeli... więcej »

22.09.2021 Rozliczenie w podatku VAT opłaty kontrybucyjnej

Wypłacasz najemcy wynagrodzenie, aby zachęcić go do zawarcia umowy najmu? To niekiedy będzie podlegało opodatkowaniu VAT. Wszystko zależy... więcej »

22.09.2021 Kopie certyfikatów rezydencji podatkowej też są ważne

W przypadku wystąpienia podatku u źródła, bardzo istotne znaczenie w zakresie wysokości poboru tej daniny bądź zaniechaniu takiego poboru,... więcej »

22.09.2021 Kierownica to część samochodowa: sprzedaż wymaga rejestracji do podatku VAT

Sprzedaż części samochodowych obecnie nie może korzystać ze zwolnienia z podatku VAT. Częścią taką jest m.in. kierownica samochodowa, w... więcej »

21.09.2021 Fiskus nadużywa wszczynania postępowań karnych skarbowych

Nie wymierzenie kary za przestępstwo bądź wykroczenie karne skarbowe, a wydłużenie terminu przedawnienia podatku - temu coraz częściej... więcej »

21.09.2021 Spółka cywilna: przeniesienie udziałów spółki z o.o. bez podatku

Przeniesienie udziałów w spółce z o.o. z majątku spółki cywilnej do majątków osobistych jej wspólników, w takich samych proporcjach, jak... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 6 następne »
źródło: eGospodarka.pl