www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

03.04.2020 #ZostańWDomu i przenieś biznes do sieci. Jak (legalnie) otworzyć sklep internetowy?

W dobie rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa wiele działalności gospodarczych staje pod znakiem zapytania. W stosunkowo dobrej... więcej »

03.04.2020 Praca zdalna - co musisz wiedzieć?

Czym jest praca zdalna? Czym różni się od telepracy? Kto decyduje o pracy zdalnej? Jakie są formy polecenia pracy zdalnej? Dlaczego tak ważny... więcej »

02.04.2020 UOKiK ostrzega: uwaga na oszustwa żerujące na koronawirusie!

Jak łatwo się domyślić, koronawirus i związany z nim kryzys to wydarzenia na tyle gorące, że nie umknęły one również uwadze oszustów,... więcej »

02.04.2020 Płatny urlop wypoczynkowy sposobem na utrzymanie miejsc pracy

Federacja Przedsiębiorców Polskich (FPP) uważa, że w obecnej sytuacji pracownicy, których firma znajduje się w trudnym położeniu, powinni... więcej »

31.03.2020 Opieka nad dzieckiem: jakie prawa przysługują rodzicom w czasie pandemii?

Kodeks pracy przewiduje szereg uprawnień związanych z rodzicielstwem. W dobie rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa prawa rodziców... więcej »

30.03.2020 Tarcza antykryzysowa: jakie zmiany w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa?

Tarcza antykryzysowa, czyli specustawa stanowiąca zbiór przepisów mających wspierać działalność gospodarczą w dobie pandemii koronawirusa... więcej »

30.03.2020 Praca zdalna w dobie koronawirusa a RODO

W czasie rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa wiele firm przechodzi na pracę zdalną. Zanim zostanie wdrożona, firma powinna... więcej »

30.03.2020 Obrót gospodarczy: przestępstwo dowolnego zaspokajania wybranych wierzycieli

Dowolne zaspokajanie wybranych wierzycieli jest przestępstwem, zagrożonym odpowiedzialnością karną. Dzieje się tak, ponieważ celem... więcej »

28.03.2020 Dyskryminacja w pracy w dobie koronawirusa

Ekspert z Kancelarii Chałas i Wspólnicy przeanalizował kwestie związane z dyskryminacją w pracy w modelu home office. Problem ten może... więcej »

27.03.2020 Restrukturyzacja ochroni przed skutkami epidemii, jeśli zmieni się prawo

W polskim prawie przewidziane są cztery rodzaje postępowań restrukturyzacyjnych. W dobie rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa mogą... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl