www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

24.08.2019 Nieudana podróż samolotem. Co z odszkodowaniem?

Opóźniony lot, anulacja rejsu, zagubiony bagaż. Na te niedogodności powinien być przygotowany każdy, kto udaje się w podróż samolotem, tym... więcej »

23.08.2019 Dodatkowe odszkodowanie za odwołany lub opóźniony lot?

Podróż samolotem kojarzy się nam przede wszystkim z szybkim i komfortowym przemierzaniem sporych dystansów. Skojarzenie trafne pod warunkiem... więcej »

22.08.2019 Tanie bilety lotnicze. U przewoźnika czy u pośrednika?

Podróż samolotem już dawno przestała się kojarzyć z luksusem. Latamy coraz częściej i coraz dalej. Tym, co nas nieco ogranicza, są... więcej »

22.08.2019 Odrębne postępowanie w sprawach gospodarczych - nowelizacja KPC

Po siedmiu latach przywrócone zostało odrębne postępowanie w sprawach gospodarczych. Zmiany wprowadzone w kodeksie postępowania cywilnego... więcej »

20.08.2019 Przywrócenie do pracy - jakie zmiany?

W listopadzie 2019 roku wejdzie w życie zmiana kodeksu postępowania cywilnego regulująca kwestie bezprawnego zwolnienia pracownika. Po zmianach... więcej »

17.08.2019 UOKiK: 140 skarg na biura podróży

Polscy turyści skarżą się na rozbieżności między ofertą biur podróży a faktycznym standardem usług. Problematyczna jest również zmiana... więcej »

15.08.2019 Wybierasz się na last minute? Na to uważaj!

Last minute cieszy się śród polskich turystów niesłabnącą popularnością. Planowanie wyjazdu na ostatnią chwilę nie sprzyja jednak... więcej »

14.08.2019 Jednoosobowa działalność gospodarcza - jak dbać o finanse?

Jednoosobowa działalność gospodarcza to najpopularniejszy w naszym kraju sposób prowadzenia własnego biznesu. Z danych rejestru REGON wynika,... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl