www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafiłeś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

11.12.2017 Członek zarządu spółki akcyjnej też ponosi odpowiedzialność wobec wierzycieli

Członek zarządu spółki akcyjnej, wbrew powszechnym przekonaniom, też ponosi odpowiedzialność wobec wierzycieli. Pomimo tego, że w ich... więcej »

07.12.2017 Likwidacja spółki z o.o. krok po kroku

Proces likwidacji spółki z ograniczona odpowiedzialnością rozpoczyna się z chwilą podjęcia przez zgromadzenie wspólników uchwały o... więcej »

07.12.2017 Śmierć dłużnika a postępowanie upadłościowe

Wierzyciele powinni mieć świadomość, że mogą dochodzić swoich należności w postępowaniu upadłościowym nawet po śmierci dłużnika.... więcej »

05.12.2017 Ponad 1 mln dowodów osobistych ciągle do wymiany

Mija dekada od momentu masowej wymiany papierowych dowodów osobistych na plastikowe karty. W tym roku do wymiany zakwalifikowało się aż 5 mln... więcej »

04.12.2017 Chomikuj przegrywa ważny proces

Artykuł dotyczy ostatniego wyroku Sądu Apelacyjnego w Krakowie dotyczącego serwisu Chomikuj nakazującego monitorowania przez ów serwis sieci w... więcej »

01.12.2017 Pracownicy niewypłacalnych pracodawców lepiej chronieni

We wrześniu weszła w życie nowa ustawa o ochronie roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy. Przewiduje ona między innymi... więcej »

01.12.2017 Nadanie pisma w urzędzie pocztowym a zachowanie ustawowego terminu

Wysyłając pismo do urzędu na poczcie często zastanawiamy się jaki jest termin jego złożenia, czy jest to data jego nadania czy wpływu do... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl