www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

06.04.2021 UOKiK: najlepsze proszki do prania białych tkanin

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zaprezentował wyniki kolejnego już testu z serii #UOKiKtestuje. Tym razem pod lupę wzięto jakość... więcej »

04.04.2021 Czy zalecenia konserwatora chronią interesy właściciela nieruchomości zabytkowych?

Czy zalecenia konserwatora chronią interesy właściciela nieruchomości zabytkowych? Zalecenia konserwatorskie byłyby dla inwestora bezpiecznym... więcej »

02.04.2021 UOKiK radzi: jak kupować produkty bezglutenowe?

Etykiety umieszczane na artykułach żywnościowych muszą informować o składnikach powodujących alergię, które muszą być wyróżnione. Nie... więcej »

01.04.2021 Jak ograniczyć negatywne skutki wpisania nieruchomości do gminnej ewidencji zabytków?

Wpisanie nieruchomości do gminnej ewidencji zabytków wiąże się z niedogodnościami i ograniczeniami. Jednym z negatywnych skutków jest... więcej »

01.04.2021 Zwolnienie pracownika w Polsce nie jest proste. A jak to wygląda na świecie?

Eksperci Deloitte przeanalizowali przepisy prawa pracy dotyczące zwalniania i zatrudniania pracowników obowiązujące w Polsce i 59 innych... więcej »

31.03.2021 Weryfikacja partnerów biznesowych a ochrona danych osobowych

Proces weryfikacji potencjalnych partnerów biznesowych powinien odbywać się w zgodzie z ogólnymi zasadami wynikającymi z RODO. Chronione... więcej »

29.03.2021 Korupcja gospodarcza - jak z nią walczyć?

Artykuł omawia zjawisko korupcji gospodarczej. Wyjaśnia różnice między łapownictwem czynnym i biernym. Możemy się dowiedzieć z jakimi... więcej »

27.03.2021 Jak założyć hurtownię alkoholi?

Otwarcie hurtowni alkoholi wymaga nieco więcej obowiązków niż otwarcie hurtowni z innym asortymentem. Sprzedaż alkoholu w Polsce jest bowiem... więcej »

25.03.2021 Co zakłada projekt ustawy o fundacjach rodzinnych?

Artykuł omawia projekt ustawy o fundacjach rodzinnych. Prawnicy z kancelarii Deloitte Legal omówili kluczowe cechy fundacji rodzinnej i... więcej »

22.03.2021 Zarządzanie energią - jakie obowiązki dla przedsiębiorców?

Artykuł omawia obowiązki przedsiębiorcy w zakresie korzystania z energii elektrycznej. Ekspert z SQD Alliance tłumaczy dlaczego warto... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl