www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

01.04.2020 Inwestycje w nieruchomości komercyjne: 40% pieniędzy ulokowano Polsce

Firma doradcza CBRE przedstawiła najnowszą analizę dotyczącą inwestycji w nieruchomości komercyjnych regionu CEE. Jej lektura dowodzi, że... więcej »

01.04.2020 Rynek pracy: co 7. pracownik godzi się na obniżkę wynagrodzenia

Jeszcze do niedawna o rynku pracy mówiło się głównie w kontekście rosnących wynagrodzeń i historycznie niskiej stopy bezrobocia. Dzisiejsze... więcej »

31.03.2020 Tarcza Antykryzysowa: centra handlowe bez pomocy

Tarcza antykryzysowa, czyli specustawa stanowiąca zbiór przepisów mających chronić polską gospodarkę przed skutkami rozprzestrzeniające... więcej »

31.03.2020 Odliczenie VAT od naprawy powypadkowej samochodu z AC

Firmowy samochód uległ wypadkowi? Pamiętaj, że od jego remontu możesz odliczyć VAT. podatek tutaj rozlicza się tak samo, jak przy wydatkach... więcej »

31.03.2020 Sprzedaż samochodu osobowego wykorzystywanego w działalności gospodarczej

Sprzedaż prywatnego samochodu jest opodatkowana PIT-em, gdy ma miejsce przed 6-ciom miesiącami od jego nabycia. Po tym czasie z podatku nie... więcej »

31.03.2020 Jak pisać i publikować artykuły sponsorowane. 6 najczęściej popełnianych błędów

Jak napisać dobry artykuł sponsorowany i jakich błędów warto unikać, by nasza publikacja była skuteczna i przekonała wielu czytelników do... więcej »

31.03.2020 Wideokonferencja Zoom na celowniku oszustów

W czasach rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa narzędzia służące do wideokonferencji zyskują na popularności. Dowodem na to mogą... więcej »

31.03.2020 Czy na ubezpieczenie od koronawirusa jest za późno?

W czasach dynamicznie rozprzestrzeniającej się pandemii pytania o ubezpieczenie pojawiają się nader często. Ekspert Expandera postanowił... więcej »

31.03.2020 Jest nowa Opera na Androida: jeszcze płynniejsze przeglądanie sieci

W minionym roku Opera na Androida radykalnie zmieniła swój wygląd, oferując swoim użytkownikom całą paletę barw, płaski design oraz... więcej »

31.03.2020 Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe III 2020. Zyski coraz skromniejsze

Lokaty bankowe i konta oszczędnościowe mikro zyski przynoszą już od dłuższego czasu. Najnowsza, marcowa analiza HRE Investments potwierdza,... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ] . 3 . 4 ... 43 następne »
źródło: eGospodarka.pl