www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

18.09.2020 ManpowerGroup: na Dolnym Śląsku i w opolskim najłatwiej o zatrudnienie

Z najnowszych doniesień ManpowerGroup wynika, że w ostatnich trzech miesiącach roku najłatwiej o zatrudnienie będzie w Polsce... więcej »

18.09.2020 Ochrona danych osobowych klientów priorytetem instytucji finansowych

Opublikowany przez Deloitte raport „Reimagining customer privacy for the digital age. Going beyond compliance in financial services” wskazuje,... więcej »

18.09.2020 Indeks Odpowiedzialnego Rozwoju: o czym nie powie nam PKB?

Polska znalazła się na 32. pozycji drugiej odsłony opracowywanego przez Polski Instytut Ekonomiczny Indeksu Odpowiedzialnego Rozwoju. Wskaźnik... więcej »

17.09.2020 Jak wyglądały wakacje w czasach koronawirusa?

Z danych porównywarki rankomat.pl wynika, że decyzje urlopowe Polaków wyraźnie, co zresztą nie jest żadnym zaskoczeniem, zdeterminowane były... więcej »

17.09.2020 Jak zagospodarowaliśmy czas wolny w pandemii?

Wybuch pandemii w istotnym stopniu zmienił nasze życie. Zalecany dystans społeczny oraz praca w systemie home office sprawiły, że wielu... więcej »

17.09.2020 5 głównych trendów w cyfryzacji środowiska pracy

Hybrydowy model pracy, automatyzacja, samoorganizacja, cross-funkcjonalność i dostosowanie do potrzeb, nauka w zakresie nowych obowiązków oraz... więcej »

17.09.2020 Pracodawca musi oferować pracę zdalną. Tak uważa 90% kandydatów

Praca zdalna zrobiła w ostatnich miesiącach zawrotną wręcz karierę. Dziś już wiadomo, że w wielu firmach zadomowi się ona na dobre.... więcej »

17.09.2020 Panele fotowoltaiczne: duża popularność rządowych dopłat

Panele fotowoltaiczne cieszą się wśród Polaków coraz to większą popularnością. Za taki obrót spraw odpowiada zarówno wizja wygenerowania... więcej »

16.09.2020 Czy krytycy eko marketingu to przeciwnicy ekologii?

Eko marketing stosowany jest w przekazach wielu firm, ale okazuje się, że tego rodzaju działania nie zawsze trafiają na podatny grunt. Z... więcej »

15.09.2020 GUS: handel zagraniczny pikuje, ale eksport do USA ze wzrostami

Są już najświeższe doniesienia odnośnie wyników, jakie odnotował w pierwszych siedmiu miesiącach bieżącego roku handel zagraniczny.... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ] . 3 . 4 ... 10 następne »
źródło: eGospodarka.pl