www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

01.07.2020 Wynajem mieszkania ciągle tanieje. Wrzesień wiele wyjaśni

Z najnowszych danych Expandera i Rentier.io wynika, że maj czyli drugi z pełni pandemicznych miesięcy, przyniósł kolejne spadki cen wynajmu... więcej »

30.06.2020 Ceny mieszkań: oczekiwania na obniżki bez efektów

W ostatnich miesiącach ceny mieszkań właściwie nieustająco pięły się w górę. Wzrosty widoczne były również pod koniec marca br., co... więcej »

29.06.2020 Pandemia zatrzymała ceny mieszkań

W ostatnich miesiącach ceny mieszkań przyzwyczaiły nas wyłączni do wzrostów, które nierzadko okazywały się dwucyfrowe. Jak łatwo się... więcej »

28.06.2020 Budowa domu, czyli 3 miesiące na poszukiwanie ekipy budowlanej

Oferteo.pl przeprowadziło kolejne już badanie osób, które zdecydowały się w ostatnim czasie na budowę domu, sprawdzając m.in., co... więcej »

27.06.2020 Czy deweloperzy wstrzymują nowe inwestycje mieszkaniowe? Są wyniki sondy

Serwis nieruchomości Dompress.pl zrealizował kolejną sondę. Tym razem przedstawicieli działających na rodzimym rynku deweloperów zapytano o... więcej »

26.06.2020 Ceny mieszkań spadną albo wzrosną. O co chodzi?

Ostatnie miesiące przed pandemią owocowały właściwie nieustannymi wzrostami cen mieszkań. Jak można się dość łatwo domyślić,... więcej »

25.06.2020 Koronawirus w budownictwie. Jak firmy budowlane radzą sobie z pandemią?

Budownictwo to jeden z sektorów gospodarki, który z negatywnymi następstwami pandemii poradził sobie relatywnie najlepiej. Po chwilowych i... więcej »

24.06.2020 Apartamenty Poligonowa: nowe mieszkania w Lublinie

Spółka RWP Development poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży nowych mieszkań wchodzących w skład lubelskiej inwestycji Apartamenty... więcej »

23.06.2020 GUS: budownictwo mieszkaniowe odżyło, ale tylko względem kwietnia

GUS opublikował najnowsze dane dotyczące budownictwa mieszkaniowego w naszym kraju. Okres pierwszych pięciu miesięcy bieżącego roku... więcej »

23.06.2020 Inwestycje w nieruchomości: jak zrobić to korzystnie i bezpiecznie?

Pandemia zatrzęsła rynkami, co sprawiło, że niektórzy z inwestorów dość gorączkowo zaczęli rozglądać się za możliwości ulokowania... więcej »

źródło: eGospodarka.pl