www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafiłeś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

17.04.2018 Stare Miasto w Poznaniu z nowym apartamentowcem

Na poznańskim Starym Mieście, u zbiegu ulicy Za Bramką oraz placu Bernardyńskiego powstanie apartamentowiec. Powołana przez firmę... więcej »

17.04.2018 Pozwolenie na budowę a zmiana charakteru aranżacji

Jeżeli w trakcie budowy biurowca na którą deweloper uzyskał już pozwolenie na budowę istnieje konieczność wprowadzenia zmian... więcej »

16.04.2018 Jak rozwija się rynek mieszkaniowy w Szczecinie?

Centrum AMRON przedstawia raport podsumowujący sytuację, jaka panuje obecnie na rynku mieszkaniowym w Szczecinie. Okazuje się, że miniony rok... więcej »

16.04.2018 Sprzedaż mieszkań. Czy to koniec "księgi rekordów"?

Boom na rodzimym rynku deweloperskim trwa nadal. Dobitnym na to dowodem mogą być ostatnie wyniki sprzedażowe opublikowane przez spółki... więcej »

13.04.2018 Mieszkanie na wynajem jako lokata? Słabe fundamenty

W czasach rekordowo niskich stóp procentowych lokowanie pieniędzy na depozytach bankowych niemal całkowicie pozbawione jest sensu. Nic więc... więcej »

13.04.2018 Deficyt mieszkaniowy mniejszy niż się zakłada?

Deficyt mieszkaniowy to zagadnienie poruszane dość często. Wzmianki o nim znajdziemy również w założeniach Narodowego Programu... więcej »

12.04.2018 SGI buduje nowe mieszkania w Szczecinie

Mieszkania budowane w Szczecinie przez znanego dewelopera SGI, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kupujących. Drugi etap osiedla... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ]
źródło: eGospodarka.pl