www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

11.09.2020 Najem instytucjonalny: jakie mieszkania chcemy wynajmować?

Najem instytucjonalny cieszy się w Polsce coraz większą popularnością, choć w jego popularyzacji niewątpliwie przeszkadza m.in. brak... więcej »

10.09.2020 ROBYG buduje 400 nowych mieszkań i domów we Wrocławiu

Grupa Robyg, po przejęciu Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego, rozwija swoją działalność na terenie stolicy Dolnego Śląska, nie... więcej »

10.09.2020 Nowe mieszkania we Wrocławiu. Archicom buduje Sady nad Zieloną

We Wrocławiu przy ulicy Blizanowickiej powstaje kolejna inwestycja z portfolio Archicomu. W I etapie realizacji Sadów nad Zieloną przewidziano... więcej »

09.09.2020 Ceny mieszkań: czy lato przyniosło niespodzianki?

Pandemia odcisnęła swoje piętno na rynku mieszkaniowym. Stało się to przede wszystkim za sprawą zaostrzenia stosowanej przez banki polityki... więcej »

08.09.2020 Nowy lokal użytkowy na osiedlu? Oto, co proponują deweloperzy

Serwis nieruchomości Dompress.pl przedstawia wyniki kolejnej sondy przeprowadzonej w środowisku funkcjonujących na rodzimym rynku deweloperów.... więcej »

08.09.2020 Murapol Osiedle Akademickie: 665 nowych mieszkań w Bydgoszczy

Nowe mieszkania w Bydgoszczy. Grupa Murapol poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży pierwszej puli lokali powstających w ramach inwestycji... więcej »

07.09.2020 Leśna Wola. Magmillon buduje domy szeregowe w Lesznowoli

Osiedle Leśna Wola powstaje na terenie podwarszawskiej Lesznowoli. W ramach inwestycji powstanie 20 domów szeregowych o powierzchni 80 i 130... więcej »

07.09.2020 Rynek nieruchomości: w Stanach boom, a w Polsce?

W lipcu br. zanotowano największą od 52 lat miesięczną dynamiką transakcji dotyczących sprzedaży domów na wtórnym rynku nieruchomości w... więcej »

03.09.2020 Ceny mieszkań: nie tylko w Polsce pandemia niesie podwyżki zamiast spadków

Wybuch pandemii rozbudził wśród kupujących nadzieje na niższe ceny mieszkań. Doniesienia z polskiego rynku nieruchomości wyraźnie jednak... więcej »

03.09.2020 Bliska Residence: apartamenty inwestycyjne na Pradze

Kreator Dom Invest rozpoczął sprzedaż apartamentów inwestycyjnych powstających w ramach realizacji Bliska Residence. Inwestorzy mają do... więcej »

źródło: eGospodarka.pl