www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

06.10.2021 2022 rok przyniesie rekordowe inwestycje w nieruchomości zagraniczne

Nadchodzące 12 miesięcy ma okazać się rekordowe pod względem wartości inwestycji w nieruchomości - wynika z opracowanego przez Knight Frank... więcej »

05.10.2021 Poznań atrakcyjny inwestycyjnie. Dlaczego?

W rankingu BEAS opracowanym przez Antal, Cushman & Wakefield oraz Vastint, Poznań zajął drugie po Łodzi miejsce ex aequo z Trójmiastem wśród... więcej »

04.10.2021 Centra handlowe: pandemia tylko nieznacznie zwiększyła poziom pustostanów

Z danych CBRE wynika, że centra handlowe nie ucierpiały w wyniku pandemii tak bardzo, jak możnaby tego oczekiwać. Średni poziom pustostanów... więcej »

30.09.2021 Biznes patrzy na Łódź. W czym tkwi jej atrakcyjność inwestycyjna?

Wyniki trzeciej edycji badania Business Environment Assesment Study dowodzą wysokiej atrakcyjności Łodzi jako lokalizacji biznesowej. Wystawione... więcej »

30.09.2021 Najem instytucjonalny jest już numerem dwa w Europie

Mieszkania na najem instytucjonalny zajmują drugie miejsce w Europie, zaraz za nieruchomościami biurowymi, wśród sektorów nieruchomości, w... więcej »

29.09.2021 Colliers: pandemia przyniosła boom na grunty inwestycyjne

Z najnowszej analizy Colliers International wynika, że w I połowie bieżącego roku grunty inwestycyjne pozostawały poza negatywnymi skutkami... więcej »

28.09.2021 Savills: nieruchomości logistyczne biją rekordy

Zaprezentowany przez firmę doradczą Savills raport „Think outside the Big Box: Rynek inwestycyjny w sektorze nieruchomości magazynowych i... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ]
źródło: eGospodarka.pl