www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

27.07.2020 PCC od zakupu maszyn rolniczych od rolnika ryczałtowanego

Zakup używanych maszyn rolniczych na umowę kupna sprzedaży na ogół wiąże się z koniecznością zapłaty z tego tytułu podatku PCC.... więcej »

27.07.2020 Przebudowa budynku mieszkalnego wyklucza ulgę termomodernizacyjną

Tylko określone przez ustawodawcę wydatki na modernizację już istniejących budynków mieszkalnych mogą być rozliczone w ramach ulgi... więcej »

24.07.2020 Ośrodek interesów życiowych a wyjazd za pracą za granicę

Miejsce rezydencji podatkowej przesądza o opodatkowaniu wszystkich uzyskiwanych przychodów. Dlatego też fiskus bardzo chętnie wskazuje tutaj... więcej »

24.07.2020 Media społecznościowe: prowadzenie profili zwolnione z VAT

Chcesz zarobkowo zajmować się prowadzeniem dla zewnętrznych klientów ich profili w mediach społecznościowych, czy optymalizować pod kątem... więcej »

23.07.2020 Luka VAT: uszczelnienie podatku to fikcja

Fiskus chwali się, że od czasu wprowadzenia KAS system podatkowy, zwłaszcza w zakresie podatku VAT jest coraz szczelniejszy. Tymczasem liczby... więcej »

23.07.2020 Najem/dzierżawa nieruchomości przez małżonków w podatku VAT

Istotą wspólności majątkowej małżeńskiej jest to, że każdy z małżonków jest współwłaścicielem poszczególnych składników majątku... więcej »

23.07.2020 Interpretacja podatkowa - jak ją uzyskać i jak stosować?

Wątpliwości co do stosowania prawa podatkowego wyjaśnia fiskus w wydawanych interpretacjach indywidualnych oraz ogólnych. Interpretacje takie... więcej »

22.07.2020 Domniemanie rzetelności ksiąg podatkowych

Księgi podatkowe, czyli szeroko rozumiane księgi i ewidencje, do prowadzenia których zobowiązani są podatnicy, mają szczególną moc... więcej »

22.07.2020 Wyłączenie samochodu osobowego z firmy bez podatku VAT?

Przekazanie towaru firmowego na potrzeby własne bądź w darowiźnie, na tle podatku VAT jest traktowane tak samo jak jego sprzedaż, ale tylko... więcej »

22.07.2020 Faktury z mechanizmem podzielonej płatności w JPK_VAT

Już niedługo w JPK_VAT znajdą się nie tylko dane faktur czy innych dokumentów zakupu i sprzedaży, ale także deklaracja VAT oraz dodatkowe... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ] . 3 . 4 . 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl