www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

20.10.2021 Różne stawki VAT na usługi budowlane i budowlano-montażowe

Dla usług budowlanych ustawodawca przewidział co do zasady 23% stawkę podatku VAT. Wyjątkiem jest budownictwo mieszkaniowe. Tutaj na ogół... więcej »

20.10.2021 Opłata cukrowa – jak ująć na fakturze i wykazać VAT

Opłata cukrowa została wprowadzona w celu stymulowania prozdrowotnych wyborów konsumentów. Nie zmienia to jednak faktu, że zasila budżet... więcej »

20.10.2021 Zmniejszenie udziału wspólnika spółki osobowej bez podatku dochodowego

Zmniejszenie udziału wspólnika w spółce to nie jego wystąpienie ze spółki osobowej. W efekcie otrzymany zwrot części udziału, nawet w... więcej »

19.10.2021 Centrum badawczo-rozwojowe z ulgą B+R?

Korzystanie z ulg podatkowych wiąże się zawsze z tym, że wystąpi u podatnika korzyść podatkowa. To jednak nie jest i nie może być... więcej »

19.10.2021 Darowizna nieruchomości od babci bez podatku

Babcia będąca darczyńcą mieści się względem obdarowanej w tzw. grupie zerowej. Oznacza to, że może darować obdarowanej majątek bez... więcej »

19.10.2021 Fiskus wyjaśnia: wynajem mieszkania dla firmy zawsze z podatkiem VAT

Wynajmujesz firmie mieszkanie, w którym są zakwaterowani jej pracownicy? Fiskus wydał interpretację ogólną w tym zakresie w której... więcej »

18.10.2021 Nie trzeba do przodu płacić podatku VAT od paliwa sprowadzonego z UE

Pakiet paliwowy, wprowadzony do polskiego porządku prawnego w 2016 r., zobowiązuje podatników sprowadzających z UE paliwo do złożenia... więcej »

18.10.2021 Jak nauczyciel może rozliczyć podatek z udzielania korepetycji?

Nauczyciel udzielający korepetycji musi pamiętać o tym, że z zarobionych pieniędzy musi rozliczyć się z fiskusem. A sposobów takiego... więcej »

18.10.2021 Ulga mieszkaniowa także na zakup sprzętu AGD i mebli

Ulga mieszkaniowa swym zakresem może obejmować także meble, o ile stanowią one element stałej zabudowy domu/mieszkania. W jej ramach mieści... więcej »

15.10.2021 Usługi gastronomiczne w podatku VAT: fiskus przeczy sam sobie

Fiskus zakwestionował stawkę dla świadczonych przez podatnika usług wydawania posiłków, mimo że ten stosował ją zgodnie z interpretacją... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ] . 3 . 4 ... 6 następne »
źródło: eGospodarka.pl