www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

07.11.2018 Spłata z tytułu zniesienia współwłasności bez podatku od spadków i darowizn

Zniesienie współwłasności bez spłat i dopłat podlega opodatkowaniu podatkiem od spadków i darowizn. W efekcie nie jest ono opodatkowane... więcej »

06.11.2018 Zwrot świadczenia emerytalnego z Danii w podatku PIT

Zwrot świadczenia pieniężnego z Danii z tytułu świadczeń emerytalnych, zgodnie z umową o unikaniu podwójnego opodatkowania może być... więcej »

06.11.2018 Zmiany w PIT i CIT uchwalone. W 2019 r. trudniej rozliczyć samochody osobowe

Zmiany w zakresie rozliczania w kosztach samochodów zostały już uchwalone. Obecnie oczekują jedynie na podpis Prezydenta i ogłoszenie w... więcej »

05.11.2018 Ceny transferowe: zmiany 2019

W przyszłym roku zmienią się przepisy podatków dochodowych w zakresie cen transferowych. Niewątpliwym ich plusem jest ujednolicenie pojęć i... więcej »

05.11.2018 Skup wierzytelnościami w podatku dochodowym

W podatku dochodowym nabycie cudzych wierzytelności nie stanowi dla kupującego przysporzenia skutkującego zapłatą podatku. Przychód z tego... więcej »

05.11.2018 Komornik też sprzedaje nieruchomość bez VAT

Sprzedaż nieruchomości zabudowanych, która ma miejsce po upływie co najmniej 2 lat od ich pierwszego zasiedlenia, co do zasady korzysta ze... więcej »

04.11.2018 Odsetki od Skarbu Państwa z podatkiem dochodowym

Skarb Państwa wypłacił ci odszkodowanie z odsetkami po wyroku sądu? Niestety uzyskanymi pieniędzmi będziesz musiał podzielić się z... więcej »

« poprzednie 1 . [ 2 ]
źródło: eGospodarka.pl