www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

04.09.2020 Pozwolenie na budowę - ile się czeka?

Postawienie domu wymaga - co do zasady - otrzymania pozwolenia na budowę. Inwestor powinien je otrzymać w terminie nie dłuższym niż 65 dni od... więcej »

03.09.2020 IAB Polska krytykuje nowe przepisy dot. plików cookie

Zakończyły się konsultacje społeczne nowej ustawy Prawo komunikacji elektronicznej, która ma nie tylko zastąpić obowiązujące od 2004 r.... więcej »

03.09.2020 Ustna umowa a odpowiedzialność za utracone przez kontrahenta korzyści

Kancelaria Skarbiec omawia problematykę umów w obrocie gospodarczym i odpowiedzialności za utracone przez kontrahenta korzyści. Okazuje się,... więcej »

02.09.2020 Czy w czasie pandemii pracodawca może odmówić urlopu okolicznościowego?

Z doniesień napływających do stowarzyszenia STOP Nieuczciwych Pracodawcom wynika, że w czasie pandemii pracodawcom zdarza się odmówić... więcej »

01.09.2020 Wcześniejsza spłata kredytu: prowizje muszą zwrócić również firmy pożyczkowe

Wcześniejsza spłata pożyczki oznacza, że udzielająca jej firma pożyczkowa zobowiązana jest do zwrotu na rzecz pożyczkobiorcy... więcej »

30.08.2020 5 najczęstszych błędów przy rejestracji spółki z o.o.

Niedotrzymanie terminu złożenia wniosku lub złożenie go do niewłaściwego sądu, wybranie błędnej nazwy, brak dokumentów i załączników.... więcej »

28.08.2020 Co z biletem na koncert, który został odwołany? Jakie prawa konsumenta?

Wybuch pandemii odcisnął swoje piętno na wszystkich niemal dziedzinach życia i gospodarki, nie omijając przy tym branży eventowej, która... więcej »

28.08.2020 Programista na umowie B2B. Na co warto uważać?

Umowa B2B w środowisku specjalistów IT, w szczególności wśród programistów, jest niemal standardem. Jak jednak podkreśla Tomasz Klecor,... więcej »

27.08.2020 Niebieska Karta UE to szereg przywilejów. Jak ją uzyskać?

Niebieska Karta UE to rozwiązanie, którego celem jest wspieranie osób wykonujących pracę w zawodach, które wymagają wysokich kwalifikacji.... więcej »

24.08.2020 Konfiskata mega rozszerzona, czyli jak prokuratorzy przejmują pieniądze firm

Artykuł autorstwa eksperta z Kancelarii Skarbiec omawia proceder stosowany przez prokuratorów w celu konfiskaty środków pieniężnych firm z... więcej »

źródło: eGospodarka.pl