www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

27.11.2020 Sprzedawcy gotowi na nowe zachowania konsumentów. Co zrobili?

W okresie przedświątecznym konsumenci będą priorytetyzować wydatki i będą one raczej zaplanowane niż spontaniczne. Częściej niż... więcej »

26.11.2020 Fiskus chciał podatek dochodowy od wynagrodzenia oraz składek ZUS

Zdaniem fiskusa, gdy zakład pracy zapłaci zaległe składki ZUS za zleceniobiorcę ze swoich środków, zleceniobiorca ten uzyskuje przychód... więcej »

26.11.2020 Remont/adaptacja wynajmowanego lokalu w kosztach podatkowych

Planujesz przeprowadzić remont lokalu, który wynajmiesz na potrzeby prowadzonej firmy? Ponoszone na ten cel wydatki mogą trafić bezpośrednio... więcej »

26.11.2020 Darowizna od matki z Ukrainy a podatek

Obywatel Ukrainy, który na stałe mieszka w Polsce, musi tutaj rozliczyć podatek od otrzymanej z zagranicy darowizny. Może jednak korzystać ze... więcej »

26.11.2020 Cyberprzestępczość czeka na wyprzedaże. Stare i nowe zagrożenia

Brak zabezpieczeń publicznych sieci Wi-Fi, fałszywe sklepy internetowe, kopiowanie kart płatniczych, złośliwe oprogramowanie na stronach... więcej »

26.11.2020 Sprzedaż auta nie powinna mieć wpływu na odszkodowanie z OC

Na powstanie roszczenia związanego z kosztami naprawy nie wpływa późniejsze zbycie uszkodzonego pojazdu - uważa Sąd Najwyższy. To w praktyce... więcej »

26.11.2020 Polskie banki awangardą cyfryzacji. Do poprawy user experience

Polskie banki pod względem funkcjonalności gwarantowanych przez oferowaną przez nie bankowość elektroniczną plasują się w globalnej... więcej »

26.11.2020 PARP: dla 80% Polaków założenie działalności gospodarczej to nic trudnego

Ze wspólnego badania PARP i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach wynika, że Polacy mają bardzo pozytywny stosunek do przedsiębiorczości.... więcej »

26.11.2020 BIK: kredyty ratalne na plusie, lekkie odbicie w kredytach mieszkaniowych

W październiku br. wartość i ilość większości sprzedawanych produktów kredytowych ciągle była niższa aniżeli przed rokiem - donosi... więcej »

26.11.2020 Ogłoszenie upadłości firmy w 5 krokach

Decyzja o sposobie, w jaki sposób zostanie przeprowadzone postępowanie upadłościowe, wniosek o ogłoszenie upadłości, zabezpieczenie przez... więcej »

« poprzednie 1 . 2 . [ 3 ] . 4 . 5 ... 36 następne »
źródło: eGospodarka.pl