www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

16.09.2019 Wielopokoleniowy zespół pracowników to atut firmy

W dzisiejszych czasach na rynku pracy spotykają się aż cztery pokolenia. Mamy ciągle jeszcze aktywnych zawodowo reprezentantów "silver... więcej »

16.09.2019 Jak zakaz handlu zmienił zwyczaje zakupowe?

Trzy wolne niedziele w miesiącu znacznie zmieniły zarówno organizację pracy w handlu, jak i życie zwykłych konsumentów. Jak dowodzą badania... więcej »

16.09.2019 Czy latem potrzebny był assistance?

Assistance drogowy ma dawać kierowcy pewność, że w razie nieprzewidzianego zdarzenia nie zostanie on pozostawiony sam sobie. Nie jest zatem... więcej »

16.09.2019 Powrót do pracy. Boomerangers mają się dobrze

„Returning kids” albo „boomerangers” to nazwy, którymi określani są pracownicy powracający po przerwie na łono dawnej firmy. Okazuje... więcej »

16.09.2019 Open space i hot desk. Jak je widzą pracownicy?

Dziś biuro, częściej niż z zamykanym na klucz pokojem, kojarzy nam się z powierzchnią open space, czy coraz bardziej popularnym hot deskiem.... więcej »

15.09.2019 Assistance medyczny znowu się przydał

Rośnie świadomość ubezpieczeniowa Polaków. Z analizy przeprowadzonej przez Mondial Assistance wynika m.in., że podczas tegorocznych wakacji... więcej »

14.09.2019 Fake news, hejt i szacunek. Lepiej za rządów PiS czy PO-PSL?

Czy Polacy są sobie życzliwsi za rządów PiS, czy też lepiej było za czasów koalicji PO-PSL? Z badania zrealizowanego dla serwisu... więcej »

13.09.2019 Co obecny sejm zrobił dla ubezpieczycieli?

Porównywarka Ubea.pl przedstawia analizę działań ustępujących parlamentarzystów, które wywarły wpływ na funkcjonowanie ubezpieczycieli.... więcej »

13.09.2019 Polskie dzieci nie chodzą do szkoły

Początek roku szkolnego, a także cały jego okres, oznaczają nieco bardziej wzmożone wydatki polskich rodzin. Zakupienie wyprawki szkolnej i... więcej »

13.09.2019 Inflacja VIII 2019

Są już najświeższe dane na temat inflacji. Według wstępnych danych Głównego Urzędu Statystycznego, w sierpniu tego roku ceny towarów i... więcej »

źródło: eGospodarka.pl