www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

09.01.2019 Rynek ubezpieczeń: co przyniesie 2019 rok?

Ubea.pl prezentuje prognozy dla rynku ubezpieczeń. Eksperci przewidują m.in., że nadchodzące miesiące przyniosą dalsze wzrosty kwot... więcej »

09.01.2019 Jeszcze firmy pożyczkowe czy już lend-tech?

Rynek pożyczkowy nie jest wyjątkiem, jeżeli chodzi o implementację najnowszych zdobyczy technologicznych. W ostatnim czasie coraz więcej... więcej »

09.01.2019 Żyje się coraz lepiej, ale rachunki domowe i tak muszą poczekać

Z najnowszego Europejskiego Raportu Płatności Konsumenckich firmy Intrum wyłania się dość smutny obraz polskiego społeczeństwa. Okazuje... więcej »

08.01.2019 „Pump and dump”, czyli jak kreuje się ceny kryptowalut

Pump and dump. Tak w dużym skrócie można podsumować sposób, w jaki kreowane są ceny kryptowalut. Jak podaje serwis Cinkciarz.pl, użytkownicy... więcej »

08.01.2019 Po co nam oszczędzanie pieniędzy?

Oszczędzanie pieniędzy nie jest wprawdzie polską domeną, ale niewątpliwie robimy w tym zakresie postępy. Ze zrealizowanego na potrzeby... więcej »

08.01.2019 Polski budżet domowy w coraz lepszej formie

Open Finance przedstawia dane, z których wynika, że polski budżet domowy może cieszyć się coraz lepszą formą. Jeszcze przed kilkoma laty z... więcej »

08.01.2019 Catalyst: GetBack nie popsuł spłacalności

Serwis Obligacje.pl dokonał kolejnego już podsumowania spłacalności korporacyjnego długu. Okazuje się, że w samym środku największej... więcej »

08.01.2019 Jak zwiększyć szanse na kredyt dla firmy w 2019 r.?

Krótki staż w biznesie może być przeszkodą w uzyskaniu bankowego finansowania. Może, ale nie musi. Eksperci Związku Firm Pośrednictwa... więcej »

źródło: eGospodarka.pl