www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafiłeś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

15.02.2018 Pośrednictwo finansowe: wyniki ZFPF IV kw. 2017

W IV kwartale 2017 roku wartość sprzedaży kredytów hipotecznych przez firmy zrzeszone w Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF)... więcej »

15.02.2018 Stopy procentowe, czyli 3 lata najtańszego pieniądza w historii

Stopy procentowe utrzymują się na rekordowo niskim poziomie Nie zmieniło tego również ostatnie, lutowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej.... więcej »

15.02.2018 Strategia Fabera - przegląd portfela

Makler giełdowy przybliża inwestującym na giełdzie strategię Fabera, szczególnie pomocną w czasach hossy. Strategia ta wykorzystuje... więcej »

14.02.2018 BIK, czyli o wiele więcej niż historia kredytowa

W BIK podejrzymy już nie tylko historię kredytową, ale również wpisy odnośne kondycji płatniczej wybranej firmy. Wszystko za sprawą... więcej »

14.02.2018 Uwaga emeryci i renciści! Coraz mniej czasu na wizytę w ZUS

Do końca lutego nie zostało wiele czasu. Warto więc przypomnieć, że wraz z ostatnim dniem tego miesiąca upływa termin na rozliczenie,... więcej »

14.02.2018 Czy alimenty poprawiają zdolność kredytową?

Praktyka pokazuje, że w wyliczaniu zdolności kredytowej banki zwykle nie uwzględniają niestandardowych źródeł dochodu. Wprawdzie alimenty... więcej »

13.02.2018 Dlaczego edukacja finansowa ciągle kuleje?

Edukacja finansowa Polaków nie przedstawia się najlepiej. Z badania zrealizowanego przez Organizację Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD)... więcej »

13.02.2018 Finansowanie dłużne w sektorze nieruchomości komercyjnych

Finansowanie dłużne w sektorze nieruchomości komercyjnych ma się nieźle. Z danych przedstawionych przez polski oddział Cushman & Wakefield... więcej »

źródło: eGospodarka.pl