www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

05.03.2020 Jak często kupujemy mieszkanie na wynajem?

Serwis nieruchomości dompress.pl prezentuje wyniki swojej najnowszej sondy. Tym razem działających na polskim rynku deweloperów zapytano oto,... więcej »

05.03.2020 Niskie stopy procentowe dały 27 tysięcy złotych oszczędności

Równo przed pięcioma laty stopy procentowe w naszym kraju została obniżona do najniższego poziomu w historii. Cały cykl obniżek... więcej »

05.03.2020 Strony internetowe banków: co sądzą o nich specjaliści SEO?

Pozycjonowanie stron instytucji finansowych nie jest łatwe – zgodnie przyznają eksperci SEO. Potwierdzeniem tego są wyniki opracowanego przez... więcej »

05.03.2020 Rynek mieszkaniowy: co działo się w największych miastach Polski?

W minionych miesiącach ani wtórny, ani też pierwotny rynek mieszkaniowy nie mogły narzekać na marazm. Ceny mieszkań wyraźnie rosły, ale... więcej »

05.03.2020 Wprowadzenie produktu na rynek: jak szacować sprzedaż?

Wprowadzenie produktu na rynek to decyzja, która wiąże się z zakrojonymi na szeroką skalę przygotowaniami. Przygotowując się do tego kroku,... więcej »

05.03.2020 Koronawirus a kontrakty handlowe. Jakie narzędzia prawne dla przedsiębiorców?

Epidemia koronawirusa ma coraz większy wpływ na sytuację gospodarczą na świecie. Mogą nią zostać dotknięte kontrakty handlowe. Artykuł... więcej »

05.03.2020 Jakie problemy sprawia przekształcenie użytkowania wieczystego?

Bonifikaty przewidziane w sytuacjach, gdy decydujemy się na jednorazową zapłatę za przekształcenie użytkowania wieczystego we własność... więcej »

05.03.2020 Nie brakuje chętnych na pożyczki online

Postęp technologiczny zatacza coraz szersze kręgi, obejmując właściwie wszystkie dziedziny naszego życia. Sfera finansowa nie jest pod tym... więcej »

05.03.2020 Jak rozmawiać o podwyżce?

Wyższe wynagrodzenia to marzenie wielu pracowników. Nie jest jednak żadną tajemnicą, że negocjacje w tej sprawie bywają trudne. Z tego też... więcej »

« poprzednie 1 ... 35 . 36 . [ 37 ] . 38 . 39 ... 43 następne »
źródło: eGospodarka.pl