www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

22.10.2019 Osiedle Idea w Radomiu jeszcze większe

Ruszyła sprzedaż mieszkań realizowanych w ramach kolejnego już etapu radomskiego Osiedla Idea Ogrody. Projekt stanowi część wieloetapowej... więcej »

22.10.2019 Budownictwo mieszkaniowe I-IX 2019

Poznaliśmy najświeższe, wstępne szacunki Głównego Urzędu Statystycznego dotyczące wyników, jakie wypracowało budownictwo mieszkaniowe na... więcej »

22.10.2019 Osiedle Brawo. Inpro znowu działa w Pruszczu Gdańskim

W Pruszczu Gdańskim, u zbiegu ulic Domeyki i Strzeleckiego trwają prace związane z realizacją Osiedla Brawo. W ofercie dewelopera właśnie... więcej »

22.10.2019 Prawo pierwokupu. Co warto o nim wiedzieć?

Doświadczenie pokazuje, że prawo pierwokupu to instytucja, o której dowiadujemy się najczęściej w momencie sprzedaży nieruchomości. Jest to... więcej »

22.10.2019 Nowe inwestycje deweloperskie w Krakowie

Nowodworski Estates prezentuje najważniejsze inwestycje deweloperskie, jakie powstają obecnie w Krakowie. To Stelmachów Park Kraków, Murapol... więcej »

21.10.2019 Nowe mieszkania drożeją wolniej niż M z drugiej ręki?

Nowe mieszkania, podobnie zresztą jak używane, drożeją już od kilku lat. Który z rynków, pierwotny czy wtórny, charakteryzują się... więcej »

21.10.2019 Inwestowanie w nieruchomości. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia

Nowodworski Estates radzi jak i gdzie inwestować w nieruchomości. Zdaniem eksperta ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Lokalizowanie swoich... więcej »

19.10.2019 Jakie inwestycje mieszkaniowe szykują deweloperzy?

Znamy wyniki kolejnej już sondy portalu nieruchomości Dompress.pl. Tym razem przedstawicieli funkcjonujących na rodzimym rynku deweloperów... więcej »

19.10.2019 Ukraińcy będą kupować mieszkania?

Szacunki wskazują, że w Polsce przebywa już ponad milion zarobkowych migrantów. To duże wsparcie dla narzekających na brak pracowników... więcej »

18.10.2019 Kto kupuje i sprzedaje na wtórnym rynku nieruchomości?

Metrohouse przedstawia analizę preferencji klientów kupujących mieszkania na wtórnym ryku nieruchomości. Wynika z niej m.in., że na zakup... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 następne »
źródło: eGospodarka.pl