www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

19.09.2020 Czy biura znikną? Koronawirus i praca zdalna a powierzchnie biurowe

Jednym z efektów wybuchu pandemii jest masowe wręcz upowszechnienie się pracy zdalnej. To z kolei wywiera silny wpływ na rynek powierzchni... więcej »

15.09.2020 Grupa Waryński buduje EQ2 - nowy biurowiec na Podolanach

Warszawskie Podolany, zbieg ulic Wschowskiej i Ordona. To właśnie ten adres wybrała Grupa Waryński na realizację swojej najnowszej inwestycji... więcej »

11.09.2020 Centra handlowe mają silną konkurencję

Duże centra handlowe to rynek dojrzały i nasycony. Nie oznacza to jednak, że ten segment nieruchomości handlowych przestał się rozwijać.... więcej »

08.09.2020 Inwestycje w nieruchomości komercyjne: Niemcy i CEE ze wzrostami mimo pandemii

Pomimo pandemii inwestycje w nieruchomości komercyjne w Niemczech i regionie CEE nie tylko nie zamarły, ale zdołały również przewyższyć... więcej »

04.09.2020 City Logistics Warsaw V. Rembertów zyskuje nowy magazyn

Na warszawskim Rembertowie ruszyły prace związane z realizacją City Logistics Warsaw V. Obiekt zlokalizowany jest w odległości zaledwie 10 km... więcej »

02.09.2020 Hotele w czasach pandemii. Inwestorzy czekają na spadki cen

W I połowie br. na europejskim rynku hoteli zawarto transakcje, których łączna wartość opiewała na 5,7 mld euro. Taki wynik oznacza spadek w... więcej »

01.09.2020 Magazyny: pomimo pandemii rynek zyskuje kolejny 1 mln mkw.

Według najnowszego raportu BNP Paribas Real Estate Poland "Rynek Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w Polsce, At a Glance, Q2 2020" w II... więcej »

26.08.2020 Nieruchomości komercyjne: kiedy powrót do stanu sprzed pandemii?

Nieruchomości komercyjne w Polsce radziły sobie ostatnio nadzwyczaj dobrze. Wolumen ubiegłorocznych transakcji osiągnął rekordowy poziom 7,7... więcej »

25.08.2020 Nieruchomości komercyjne: Polska przyciąga nowych inwestorów

Pomimo zawirowań związanych w wybuchem pandemii, inwestowanie w nieruchomości komercyjne w naszym kraju nie traci na popularności. Z danych... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl