www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafiłeś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

21.10.2017 Darowizna przedsiębiorstwa bez podatku?

Darowizny w najbliższej rodzinie są zwolnione z podatku i to nawet wówczas, gdy przedmiotem darowizny jest składnik majątku firmy czy nawet... więcej »

20.10.2017 Piekarnia w formie spółki cywilnej na ryczałcie ewidencjonowanym?

Produkcja pieczywa i wyrobów cukierniczych co do zasady może być opodatkowana ryczałtem. Ważne jest jednak, aby przychody z tego tytułu nie... więcej »

20.10.2017 Całodobowa kontrola skarbowa coraz bliżej

Wprowadzane stopniowo JPK_VAT fiskusowi nie wystarczą. Ten bowiem nie chce mieć podglądu o działaniach firmy raz w miesiącu, a codziennie -... więcej »

19.10.2017 Zawyżona stawka VAT przy sprzedaży paragonowej

Fiskus zabrania korygowania stawki VAT, gdy ta została zawyżona, przy sprzedaży paragonowej. Jego zdaniem, aby faktycznie skorygować zawyżony... więcej »

19.10.2017 Każdy przedsiębiorca jest z natury przestępcą?

Nie tylko urzędy skarbowe czy celno-skarbowe mają zajmować się kontrolą prawidłowości rozliczeń. Minister Ziobro do badania wyłudzeń VAT... więcej »

19.10.2017 Ulga mieszkaniowa: materiały budowlane przed pozwoleniem na budowę

Celem mieszkaniowym w uldze mieszkaniowej określonej w PIT jest m.in. budowa własnego domu. Na wydatki składają się tutaj m.in. dokonywane... więcej »

18.10.2017 Usługi niematerialne będą ograniczane w kosztach podatkowych!

Ustawodawca nie poprzestaje na działaniach uszczelniających jedynie podatek VAT. Obecnie majstruje także przy podatku CIT. Chce on ograniczyć... więcej »

18.10.2017 Odziedziczenie nieruchomości nieistotne dla podatku dochodowego?

Wspólność majątkowa małżeńska jest szczególna. Małżonkowie nie mają bowiem w niej udziałów, a dysponują całym majątkiem wspólnym.... więcej »

17.10.2017 Metody amortyzacji samochodu wykupionego z leasingu

Na tle podatku dochodowego wykup z leasingu samochodu firmowego nie różni się niczym od „zwykłego” zakupu takiego pojazdu. W taki sam... więcej »

17.10.2017 Podatek od sprzedaży gruntu: podział działki nie jest jej nabyciem

Gdy sprzedaż gruntu następuje w przeciągu 5 lat od jego nabycia, trzeba liczyć się z rozliczeniem z tego tytułu podatku dochodowego i -... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl