www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

22.09.2020 CIT obejmie spółki komandytowe. Stracą wspólnicy

Fiskus chce rozszerzyć listę podmiotów obowiązanych do rozliczania CIT o kolejną spółkę osobową, jaką jest spółka komandytowa.... więcej »

22.09.2020 Elektroniczne potwierdzenie faktury korygującej

Elektronicznie wystawiać można nie tylko faktury, ale też ich korekty, w tym zmniejszające podstawę opodatkowania oraz VAT należny.... więcej »

22.09.2020 Podatek od dofinansowania kosztów działalności gospodarczej

Otrzymałeś wsparcie finansowe w postaci dofinansowania kosztów działalności gospodarczej ze środków funduszu pracy? Pamiętaj, że to... więcej »

21.09.2020 Warunki założenia podatkowej grupy kapitałowej

Dzięki podatkowej grupie kapitałowej, wchodzące w jej skład spółki na gruncie CIT zachowują się jak jeden podmiot. Rozwiązanie takie... więcej »

21.09.2020 Zakup gospodarstwa rolnego: PCC gdy wykorzystany limit pomocy de minimis

Zwolnienie z podatku od czynności cywilnoprawnych zakupu gospodarstwa rolnego jest pomocą rozliczaną w ramach pomocy de minimis. Jeżeli zatem... więcej »

18.09.2020 Zmiana proporcji udziałów w spółce osobowej

Spółka osobowa nie posiada osobowości prawnej. Podatek odchodowy z tytułu uzyskanego przez nią dochodu jest rozliczany na poziomie... więcej »

18.09.2020 Odszkodowanie za utracone dochody zwolnione z podatku

Ucierpiałeś wskutek wypadku drogowego i z uwagi na długą rekonwalescencję utraciłeś dochody? Możesz wystąpić do ubezpieczyciela sprawcy... więcej »

17.09.2020 Rząd wprowadza pakiet Slim VAT

Slim VAT, czyli zakładana nowelizacja ustawy o podatku od towarów i usług ma uprościć część dotychczasowych procedur. Łatwiej będzie... więcej »

17.09.2020 Wynajem mieszkania jest opodatkowany VAT

Najem mieszkania na potrzeby VAT jest prowadzeniem działalności gospodarczej niezależnie od tego, czy na tle podatku dochodowego również jest... więcej »

17.09.2020 Nie zakupiłeś kasy fiskalnej w ustawowym terminie, nie odliczysz ulgi

Mechanicy samochodowi to jedna z kilku grup zawodowy, która od początku 2020 r. musi stosować kasy fiskalne online. Jeżeli ta została... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 6 następne »
źródło: eGospodarka.pl