www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

31.03.2020 Opieka nad dzieckiem: jakie prawa przysługują rodzicom w czasie pandemii?

Kodeks pracy przewiduje szereg uprawnień związanych z rodzicielstwem. W dobie rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa prawa rodziców... więcej »

30.03.2020 Tarcza antykryzysowa: jakie zmiany w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa?

Tarcza antykryzysowa, czyli specustawa stanowiąca zbiór przepisów mających wspierać działalność gospodarczą w dobie pandemii koronawirusa... więcej »

30.03.2020 Praca zdalna w dobie koronawirusa a RODO

W czasie rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa wiele firm przechodzi na pracę zdalną. Zanim zostanie wdrożona, firma powinna... więcej »

30.03.2020 Obrót gospodarczy: przestępstwo dowolnego zaspokajania wybranych wierzycieli

Dowolne zaspokajanie wybranych wierzycieli jest przestępstwem, zagrożonym odpowiedzialnością karną. Dzieje się tak, ponieważ celem... więcej »

28.03.2020 Dyskryminacja w pracy w dobie koronawirusa

Ekspert z Kancelarii Chałas i Wspólnicy przeanalizował kwestie związane z dyskryminacją w pracy w modelu home office. Problem ten może... więcej »

27.03.2020 Restrukturyzacja ochroni przed skutkami epidemii, jeśli zmieni się prawo

W polskim prawie przewidziane są cztery rodzaje postępowań restrukturyzacyjnych. W dobie rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa mogą... więcej »

26.03.2020 Praca zdalna: zmiany w Kodeksie pracy potrzebne na cito

Możliwość elastycznej pracy dla wielu pracowników stanowiła swoistego rodzaju benefit. W dobie rozprzestrzeniającego się już na całym... więcej »

25.03.2020 Koronawirus: zmiany w postępowaniu sądowym, terminach przedawnienia i pracy sądów

Pandemia koronawirusa zakłóca normalne funkcjonowanie wszystkich podmiotów administracji państwowej, w tym sądownictwa. Z tego też względu... więcej »

25.03.2020 Koronawirus a przedsiębiorcy. Ratunkiem postępowanie restrukturyzacyjne

Dla przedsiębiorcy zagrożonego niewypłacalnością w czasie trwania pandemii koronawirusa, dobrym rozwiązaniem może być postępowanie... więcej »

25.03.2020 Ugoda pomiędzy przedsiębiorcami

Ugodę można zawrzeć przez mediacje lub negocjacje. Obydwie te metody zostały omówione w artykule. Omówiono także mediacje sądowe. Z... więcej »

[ 1 ] . 2 . 3 ... 5 następne »
źródło: eGospodarka.pl