układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
Newsy

05.06.2023 Zmiany w postępowaniu zabezpieczającym w zakresie własności intelektualnej

Jakie zmiany zostały wprowadzone w postępowaniu zabezpieczającym w zakresie własności intelektualnej? Nowelizacja doprecyzowała przesłanki... więcej »

02.06.2023 Zakaz cesji wierzytelności w świetle nowych przepisów

Z początkiem nowego roku wprowadzono nowe przepisy dotyczące zakazu cesji wierzytelności. Eksperci Bibby Financial Services wyjaśniają, czym... więcej »

01.06.2023 Podróż z dzieckiem w samolocie, aucie i pociągu. Krótki poradnik ECK

Z okazji Dnia Dziecka, tuż przed wakacjami, Europejskie Centrum Konsumenckie przygotowało poradnik dla rodziców na temat podróżowania z... więcej »

31.05.2023 Zakaz konkurencji w umowie zlecenie. Na co uważać?

Czy w umie zlecenia można zawrzeć klauzulę o zakazie konkurencji? Co prawda nie reguluje tego kodeks cywilny, jednak radca prawny w TC... więcej »

31.05.2023 Odpowiedzialność przewoźnika w tranzycie. Jakie procedury są wymagane?

Eksperci z agencji celnej AC Porath wyjaśniają na czym polega i jak w praktyce wygląda procedura tranzytu, jakie dokumenty są wymagane i jaka... więcej »

30.05.2023 Ochrona konkurencji - nowelizacja ustawy weszła w życie

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która weszły w życie 20 maja, wprowadza zmiany dotyczące przeszukań, zmiany sposobu... więcej »

30.05.2023 Nowe obowiązki sklepów on-line: dyrektywa cyfrowa

Dyrektywa cyfrowa nałożyła szereg nowych obowiązków, głównie informacyjnych na sklepy online. Dokonano rozróżnienia treści cyfrowych od... więcej »

29.05.2023 Własny biznes: jak założyć firmę i przetrwać na rynku?

Dane Euler Hermes wskazują, że przetrwanie na początku działalności gospodarczej bywa dla początkujących biznesmenów nie lada wyzwaniem.... więcej »

28.05.2023 Umowa przewozu. Uwaga na pułapki w zakresie kar umownych

Eksperci z TC Kancelarii Prawnej podpowiadają przewoźnikom, na co powinni zwrócić szczególną uwagę zawierając umowę przewozu. Oprócz... więcej »

26.05.2023 Prawo energetyczne - najważniejsze zmiany

Rewolucja w prawie energetycznym. Projekt ustawy Prawo energetyczne przewiduje m.in. możliwość zmiany sprzedawcy energii elektrycznej w 24... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl