www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
   O NAS

Witaj!

 

Potrzebujesz krzyżówki - dobrze trafił(a)eś!

 

 


   
 
 
 
eGospodarka.pl
Newsy

05.02.2019 Długi spadkowe? Nie, dziękuję

Otrzymanie spadku to dobra wiadomość, pod warunkiem jednak, że spadkobierca nie "obdarował" nas również swoimi długami. Szczęśliwie dla... więcej »

05.02.2019 Pracownicy z Ukrainy przede wszystkim chcą zmienić kraj

W powszechnym przekonaniu funkcjonuje pogląd, że pracownicy z Ukrainy decydują się przyjechać do Polski przede wszystkim ze względów... więcej »

05.02.2019 Flip mieszkania, czyli jak zarobić kilkadziesiąt procent

Nieruchomości zawsze cieszyły się wśród inwestorów dość dużym powodzenie, które w ostatnim czasie, głównie ze względu na rekordowo... więcej »

05.02.2019 Opóźnienia płatności, czyli uważaj na odbiorców, których dobrze znasz

Opóźnione płatności to problem, który dotyka już całkiem pokaźną rzeszę rodzimych firm. Przedsiębiorstwa te w znacznym stopniu narażone... więcej »

05.02.2019 Na rynku mieszkaniowym działo się wiele

Metrohouse, Expander oraz portalu RynekPierwotny.pl. dokonują wspólnego podsumowania ubiegłorocznej sytuacji na rynku mieszkaniowym. Okazuje... więcej »

05.02.2019 Zawyżone ceny paliw w Polsce. To da się zmienić

Detaliczne ceny paliw w naszych kraju pozostają wygórowane. Wystarczy porównać je ze stawkami obowiązującymi na europejskim rynku hurtowym.... więcej »

05.02.2019 Nie ignoruj customer experience

Współczesne firmy muszą zwracać szczególną uwagę na opinie, które ich klienci formułują, bazując na doświadczeniach i relacjach z... więcej »

05.02.2019 Branża HR musi postawić na większy komfort pracy

W minionym RODO oraz zapowiadana ustawa wprowadzająca prowadzenie akt pracowniczych w formie elektronicznej wymusiły na firmach wdrożenie wielu... więcej »

05.02.2019 Najtrudniejsze trasy narciarskie na świecie

Najtrudniejsze trasy narciarskie w Polsce nachylone są maksymalnie pod kątem nieco ponad 22 stopni. To całkiem sporo, ale na świecie znajdziemy... więcej »

« poprzednie 1 ... 14 . 15 . [ 16 ] . 17 następne »
źródło: eGospodarka.pl