układanie krzyżówek
na zamówienie,
krzyżówki gotowe do druku,
skład graficzny
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

08.02.2023 Badania internetu Gemius/PBI I 2023

Firmy Gemius i PBI sprawdziły w ramach badania Mediapanel, jak korzystaliśmy z internetu w styczniu 2023 roku. Wśród wydawców we wszystkich... więcej »

07.02.2023 Dzień Bezpiecznego Internetu 2023, czyli jak chronić dzieci w sieci

Eksperci G DATA przygotowali wskazówki dla rodziców, jak mogą oni zapewnić swoim dzieciom większe bezpieczeństwo w internecie. Kontrola... więcej »

06.02.2023 Jak cyberprzestępcy mogą wykorzystywać sztuczną inteligencję?

Jak cyberprzestępcy mogą wykorzystywać sztuczną inteligencję? Eksperci ESET zwracają uwagę i komentują dwa rodzaje zagrożeń: zagrożenia... więcej »

03.02.2023 Fałszywe aplikacje w Apple App Store. Randkowicze na celowniku

Ace Pro i MBM_BitScan to pierwsze złośliwe aplikacje umieszczone w App Store i Google Play i wykryte przez ekspertów z firmy Sophos. Oszustwa... więcej »

31.01.2023 Rosyjscy hakerzy zaatakowali polskie instytucje medyczne

Hakerzy z Killnetu po raz kolejny przeprowadzili ataki typu DDoS wymierzone w witryny internetowe oraz serwery instytucji medycznych. Na... więcej »

31.01.2023 Phishing zmienił cel. Pod jaką markę podszywają się teraz cyberprzestępcy?

Jeszcze do niedawna na szczycie zestawienia marek, pod które najchętniej podszywali się cyberprzestępcy, plasowały się globalne firmy... więcej »

29.01.2023 Wyciek danych: w 2022 roku okradziono ponad 310 mln kont

W 2022 roku wyciek danych dotknął ponad 310 milionów kont na całym świecie. Z badania firmy Surfshark wynika, że najczęściej narażano... więcej »

28.01.2023 Sharenting, czyli jak narażasz swoje dziecko na kradzież tożsamości

Rodzice publikujący w internecie informacje na temat swojego dziecka, udostępniający jego zdjęcia, narażają pociechę na kradzież... więcej »

27.01.2023 3 najważniejsze zasady bezpieczeństwa danych w sieci

Z okazji Europejskiego Dnia Ochrony Danych Osobowych dyrektor w firmie Veeam radzi, jakie zasady powinniśmy stosować, żeby chronić informacje w... więcej »

25.01.2023 Dyrektywa NIS2 odpowiedzią na rosnące zagrożenie atakami hakerskimi

Unia Europejska przyjęła Dyrektywę NIS2, któa ma poprawić bezpieczeństwo cybernetyczne. Firmy, które nie będą stosować się do jej... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl