www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

21.07.2019 Porównanie i ocena wyników mailingu - czy tylko wskaźniki są ważne?

Wiemy już jakie są najważniejsze wskaźniki opisujące wyniki zrealizowanej wysyłki mailingu reklamowego. Zastanówmy się teraz, jak... więcej »

19.07.2019 Sezon ogórkowy poświęć na zarządzanie danymi

Przyjęło się, że okres wakacyjny to w przypadku wielu firm typowy sezon ogórkowy, w czasie którego działalność większości działów jest... więcej »

18.07.2019 Szkodliwe oprogramowanie Turla coraz lepsze

O tym, że cyberprzestępcy to fachowcy, którzy dbają o nieustanny rozwój swoich umiejętności zawodowych, nie trzeba już przekonywać chyba... więcej »

17.07.2019 Cyberbezpieczeństwo zawodzi, Tylko 1/4 firm ufa zabezpieczeniom

Cyberbezpieczeństwo to we współczesnych organizacjach jeden z najbardziej aktualnych tematów. Przedsiębiorcy są wprawdzie świadomi... więcej »

16.07.2019 Agent Smith. Android pod ostrzałem nowego wirusa

Cyberprzestępcy znowu atakują. Tym razem celem są użytkownicy systemu Android. Zagrożenie o nazwie Agent Smith zdołało zainfekować już... więcej »

16.07.2019 4 sposoby na cyberbezpieczeństwo latem

Nadszedł moment, aby odejść od biurka, zorganizować urlop i zmienić klimat na cieplejszy. Lata temu wakacyjny wyjazd oznaczał początek... więcej »

15.07.2019 FinSpy znowu w akcji

Kaspersky informuje o pojawieniu się nowej wersji szkodnika o nazwie FinSpy. Szpiegujące oprogramowanie za cel obrało sobie zarówno... więcej »

12.07.2019 Poczta e-mail - największe zagrożenie firmy?

Jak dowodzi badanie CISO Benchmark Study, zarządzający biznesem mają świadomość, jak wiele niebezpieczeństw może kryć się w firmowej... więcej »

12.07.2019 Badania internetu Gemius/PBI VI 2019

Jak w czerwcu 2019 korzystaliśmy z internetu na komputerach i laptopach, a jak na urządzeniach mobilnych? Jak wyglądała najlepsza dwudziestka... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl