www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

12.12.2019 Handel i budownictwo powiększa długi. Lepiej w opiece zdrowotnej

Zadłużenie przedsiębiorstw podniosło się do poziomu 31,5 mld zł - czytamy w komunikacie z przeprowadzonego w III kwartale br. badania... więcej »

10.12.2019 UOKiK: zarzuty wobec Allegro i nowa platforma dla sygnalistów

Na skutek sygnałów napływających od sprzedawców, UOKiK postanowił przyjrzeć się działalności Oficjalnego Sklepu Allegro i sprawdzić, czy... więcej »

10.12.2019 Skuteczny przepis na niewykorzystany budżet 2019 - jak zabezpieczyć środki i korzystać z nich w 2020?

Grudzień to czas rozliczania budżetów marketingowych i podsumowania wydanych środków. Nie jednemu marketerowi robi się gorąco na myśl, że... więcej »

09.12.2019 Słabsza koniunktura ratuje firmy budowlane. Długi ma 5,8 proc. przedsiębiorstw

U schyłku czerwca br. firmy budowlane zadłużone były na 4,92 mld zł, a zaległości dotyczyły 44 894 podmiotów, co stanowiło 5,8 proc.... więcej »

05.12.2019 Druk 3.0: nowe preferencje konsumentów, nowa rola druku

Rola druku w brandingu zmienia się wraz z preferencjami konsumentów. Paradoksalnie - w świecie, w którym odbiorcę otacza coraz więcej... więcej »

04.12.2019 Carrefour otwiera w Warszawie innowacyjny sklep samoobsługowy

Na warszawskiej Białołęce powstał sklep samoobsługowy Carrefour, w którym produkty wydawane są przez maszyny vendingowe. W sklepie dostępne... więcej »

03.12.2019 Mały ZUS plus do poprawy. Nie rozwiązuje problemów małego biznesu

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców uważa, że zaproponowany przez ustawodawcę mały ZUS plus powinien zostać ponownie przemyślany.... więcej »

03.12.2019 Wsparcie biznesu nie tylko od święta

Dobre relacje z klientami, handlowcami, partnerami i kontrahentami często decydują o sukcesie firmy czy danej marki. Dlatego warto o nie dbać, a... więcej »

03.12.2019 Sektor MSP nie boi się o wzrost gospodarczy. Dlaczego?

Globalny wzrost gospodarczy jest dziś nadwyrężany m.in. rosnącym protekcjonizmem, napięciami handlowymi na linii Chiny-USA czy Brexitem. Jak... więcej »

03.12.2019 Czy polski transport drogowy ugnie się pod presją konkurencji ze Wschodu?

Polski transport drogowy ma coraz silniejszą konkurencję w postaci przewoźników ze Wschodu. Nie należy jej bagatelizować, tym bardziej, że... więcej »

[ 1 ] . 2 następne »
źródło: eGospodarka.pl