www.krzyzowki.net
Krzyżówki gotowe do druku
Oferta jest skierowana do Redaktorów i Wydawców gazet, gazetek, broszur, czasopism - regionalnych i ogólnopolskich, agencji reklamowych i public relations, biur podróży, innych firm.

W ofercie znajdziesz:


•krzyżówki panoramiczne o różnej wielkości, nietypowych kształtach, bogatej kolorystyce

•krzyżówki klasyczne

•krzyżówki reklamowe z rozwiązaniem (nazwa firmowego produktu, slogan reklamujący firmę itp.)

•krzyżówki „z przymrużeniem oka”

•krzyżówki kołowe

•krzyżówki „od A do Ż”

•krzyżówki tematyczne (wyrazy związane tylko z jednym tematem, np. historia, znani aktorzy, popularny serial, moda, ubiory, sport, zdrowie, itd.)

•krzyżówki szyfr (wszystkie litery odgadniętych wyrazów kolejno uporządkowane tworzą rozwiązanie)

•szyfrogramy (wszystkie litery odgadywanych wyrazów, napisane od 1 do ..., utworzą rozwiązanie - przysłowie, sentencję, tytuł)

•jolki

•rozety

•sudoku

•wirówki

•wszelkiego rodzaju zadania diagramowe o różnych kształtach: mozaikowe, ukośniki, gwiazdy, wiele innych


Krzyżówki gotowe do druku


Każde zadanie ma rozwiązanie: przysłowie, sentencję, cytat, nazwisko znanej osoby, tytuł filmu, slogan reklamowy, itd. Na życzenie wykonywane są zadania z rozwiązaniem podanym przez zamawiających. Realizowane są zamówienia w postaci pojedynczych krzyżówek oraz całych serii z rozrywkami umysłowymi. Materiał wysyłany jest pocztą elektroniczną: formaty WMF, PDF, PS, EPS, inne. Grafika: CMYK, 100% K, zamiana czcionek na krzywe. Wyrazy użyte w krzyżówkach występują w podstawowych źródłach PWN. Zadania charakteryzuje wysoki poziom, wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy do współpracy. 

 

  
 
 
 
Newsy

12.01.2021 Czy Twoja firma podlega obowiązkowi audytu energetycznego? Pobierz publikację.

W październiku rozpoczął się kolejny sezon audytów energetycznych. Przedsiębiorstwa, które wykonały audyt energetyczny w 2017 roku, zgodnie... więcej »

11.01.2021 UOKiK: największe sieci fitness z karą w wysokości 32 mln zł

Prezes UOKiK Tomasz Chróstny nałożył kary w łącznej wysokości ponad 32 mln zł na największe sieci fitness, w tym spółkę Benefit... więcej »

07.01.2021 Agora i Eurozet mają zakaz koncentracji

Prezes UOKiK zakazał koncentracji Eurozet i Agory. Doprowadziłaby ona do powstania silnej grupy radiowej, która miałaby tylko jednego... więcej »

01.01.2021 Ferie zimowe 2021. Jakie ograniczenia?

Tegoroczne ferie zimowe potrwają od 4 do 14 stycznia 2021 roku i będzie to termin wspólny dla uczniów z całej Polski. Ponieważ z powodu... więcej »

30.12.2020 Niedziele handlowe 2021. Kiedy zrobimy zakupy?

Kiedy w przyszłym roku będziemy mogli zrobić zakupy w niedziele? Niedziel handlowych będzie zaledwie 7: 31 stycznia, 28 marca, 25 kwietnia, 27... więcej »

28.12.2020 Rabat retrospektywny pod lupą. UOKiK bada 3 sieci handlowe

UOKiK wszczął postępowania wyjaśniające w sprawie 3 sieci handlowych - Kaufland Polska Markety, Eurocash i SCA PR Polska (Intermarche). Ich... więcej »

27.12.2020 Brexit: co zmieni w funkcjonowaniu polskich firm?

Od 1 stycznia nadchodzącego roku skończy się dla wychodzącej z Unii Europejskiej Wielkiej Brytanii tzw. okres przejściowy. Można się zatem... więcej »

18.12.2020 Na Krajowy Rejestr Zadłużonych poczekamy do lipca 2021

Krajowy Rejestr Zadłużonych miał powstać w grudniu 2020. Polska została zobowiązana do jego utworzenia przez Parlament Europejski. Niestety z... więcej »

18.12.2020 Karta paliwowa dla małych firm - kontrola i mniejsze wydatki

Samochody firmowe, oprócz ich zakupu, wynajmu czy leasingu generują także inne koszty, w tym związane z codzienną ich eksploatacją, takie jak... więcej »

[ 1 ]
źródło: eGospodarka.pl